ICE vs Kauno technikos kolegija (87:41)Kauno mero taurė 2016 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 spalio 04 d., Antradienis, 21:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Ice“ be gailesčio susidorojo su „Kauno technikos kolegija“

2016 spalio 04 d., Antradienis, 23:29 val., peržiūros: 1229

Antradienį, spalio 4 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, „Kauno mero taurės 2016“ A pogrupio rungtynės, tarp „Ice“ ir „Kauno technikos kolegijos“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios akivaizdžiai dominavę Tomo Jonkaus auklėtiniai sutriuškino priešininkus 46-ių taškų skirtumu. 87:41 (20:2, 25:10, 23:10, 19:19).

Jau nuo pirmųjų susitikimo akimirkų dominuoti pradėję „Ice“ krepšininkai pelnė šešis taškus iš eilės ir taip atitrūko. Pirmuosius ir paskutinius savo taškus pirmame kėlinuke pelnę svečių krepšininkai nežymiai sušvelnino atsilikimą, tačiau per likusį laiką įspūdingą spurtą 14:0 surengę „Ice“ žaidėjai įgijo aštuoniolikos taškų atotrūkį (20:2). Antrame kėlinuke kiek prabudę „Kauno technikos kolegijos“ žaidėjai pradėjo rinkti taškus, tačiau taip pat nesnaudę T. Jonkaus auklėtiniai ir toliau terorizavo varžovų gynybą, ko pasekoje po dviejų kėlinių komandas skyrė jau 33 taškai. 45:12.

Po ilgosios pertraukos ir toliau apsukų nemažinę „Ice“ ekipos krepšininkai surengė dar vieną spurtą, kurio dėka skirtumas tarp komandų tapo kiek nepadorus – 48 taškai. Svečiai dar bandė šiek tiek kabintis, tačiau jokių vilčių nesuteikę aikštės šeimininkai ir toliau vieną po kito rinko taškus (68:22). Paskutinis kėlinukas tebuvo tik formalumas, kurio metu „Kauno technikos kolegija“ pasireiškė labiausiai. Akivaizdžiai išryškėjęs „Ice“ žaidėjų atsipalaidavimas leido priešininkams papildyti savo taškų sąskaitą, ko pasekoje šį ketvirtį komandos sužaidė lygiai. Nepaisant to, didžiule ir solidžia pergale džiaugėsi „Ice“ žaidėjai. 87:41.

Po pergalės Tomas Jonkus kalbėjo: „Su šiais varžovais jau gana seniai buvome susidūrę, tačiau galvojau, kad tikrai labiau priešinsis, bent jau rungtynių pradžioje. Tačiau priešininkai jau nuo pirmojo kėlinio ar nerodė noro, ar galimybių nebuvo, nežinau, iš jų pusės jautėsi mažas noras. Na, o šiaip komanda dar tik pasiruošimo stadijoje, yra ir gerų dalykų, yra ir blogų, bet viskas išryškėja ne tokiose rungtynėse. Rytoj bus svarbiausios rungtynės prieš „Uno“, tai tikiuosi, jog parodysime geriausią savo šio turnyro žaidimą“.

„Ice“: Lukas Augaitis – 16 tšk. (13 atk. kam.), Saulius Pakalniškis – 15 tšk., Jonas Tumpa – 12 tšk., Donatas Petrauskas – 12 tšk., Arnoldas Kuncaitis – 10 tšk., Audrius Gagiškis – 10 tšk.

„Kauno technikos kolegija“: Marius Parvalkevičius – 11 tšk. (5 rezult. perd.), Ernestas Pocius – 8 tšk., Vytautas Alonderis – 8 tšk.

Advokatų kontora „Konsus“ be gailesčio sutriuškino „Kauno technikos kolegiją“ (2016 spalio 03 d., pirmadienis, 22:33 val.)Ketvirtame kėlinuke subyrėjusi „Kauno technikos kolegijos“ ekipa pralaimėjo „DNC“ (2016 rugsėjo 28 d., trečiadienis, 19:16 val.)„Galera“ po dramatiškos kovos įveikė „ICE“ (2016 spalio 13 d., ketvirtadienis, 06:16 val.)Po ilgosios pertraukos atsibudę „DNC“ nesunkiai susitvarkė su „ICE“ (2016 spalio 03 d., pirmadienis, 22:49 val.)Pasinaudoję varžovų klaidomis „UNO“ krepšininkai šventė užtikrintą pergalę sezono starte (2016 rugsėjo 21 d., trečiadienis, 22:15 val.)Rungtynių pabaigoje pavargusi Advokatų kontora „Konsus“ nusileido „Ice“ krepšininkams (2016 rugsėjo 22 d., ketvirtadienis, 23:01 val.)Permainingose rungtynėse „UNO“ šventė pergalę prieš „ICE“ (2016 spalio 05 d., trečiadienis, 22:43 val.)