FARADA vs ISM (70:46)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 vasario 12 d., Sekmadienis, 15:45 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Adresas: Gėlių g. 2., Ringaudų k., Kauno r.;

Farada lengvai susitvarkė su ISM

2012 vasario 12 d., Sekmadienis, 19:06 val., peržiūros: 2092

2012 vasario 12 dieną Ringaudų pradinėje mokykloje susitiko Farada (šeimininkai) ir ISM (svečiai). Runtynes lengvai be didesnio svečių pasipriešinimo laimėjo Farados vyrai, rezultatu 70:46 (20:11, 18:13, 20:5, 12:17).

Rungtynės prasidėjo Farados spurtu 7:0, o į tai tritaškiu atsakė Mindaugas Kluonius. Du taškus pridėjo Paulius Petruškevičius, o svečiams tritaškį – Silvestras Staponas ir Farada priekyje 9:6. Farada spurtavo 11:1 ir labai greit skirtumas išaugo iki 20:7. Kėlinį 4 taškais be atsako pabaigė Andrius Lakštutis ir po dviejų kėlinių 20:11.

Antrasis ketvirtis vėl sėkmingiau prasidėjo Faradai, sužaidus 3 minutes – 26:13. ISM laimėjo kitą trijų minučių atkarpą 9:0 ir sumažino deficitą iki 26:22. Po du taškus apsikeitė abi komandos, o tada sekė Farados spurtas 10:0 ir po dviejų kėlinių 38:24.

Trečiąjį kėlinį 12:0 pradėjo Farada ir skirtumas jau tapo triuškinantis 50:24. Pirmuosius taškus svečiams 3 kėlinyje sužaidus daugiau nei 6 minutes pelnė Silvestras Staponas ir sumažino deficitą iki 50:27. Kėlinį dar vienu spurtu – 8:2 užbaigė šeimininkai ir po trijų kėlinių 58:29.

Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas ir komandos žaidė atsipalaidavę per daug nepersistengdamos gynyboje. Kėlinį 9:2 pradėjo Farada, į tai ISM atsakė 7:0. Tritaškį pataikė Farada, o ISM atsakė dar vienu spurtu 8:0. Galutinis rungtynių rezultatas – 70:46.

Po rungtynių nugalėtojų treneris teigė – lengvos rungtynes, leidom pasireikšti viesiems, tad skirtumas ir nebuvo toks didelis koks galėjo būti.

Geriausiai Farados gretose pasirodė – Tomas Viršilas (14), Modestas Paršeliūnas (14), Aivaras Keršis (8) taškai.

ISM daugiausia taškų pelnė – Silvestras Staponas (17), Andrius Lakštutis (14, 6 išpr. pr.), Mindaugas Kluonius (12) taškų.

"Farada" įveikė "Kauno Rami" (2011 lapkričio 27 d., sekmadienis, 20:05 val.)"Farada" sutriuškino "ISM" ekipą (2012 sausio 14 d., šeštadienis, 21:53 val.)"Faradai" sezonas baigtas (2012 balandžio 16 d., pirmadienis, 00:10 val.)"Farada" pasiekė nelengvą pergalę (2011 gruodžio 14 d., trečiadienis, 22:50 val.)"Sparta" pasiekė nesunkią pergalę (2012 sausio 08 d., sekmadienis, 18:13 val.)"Sporto fėja & Internetas visiems" nesunkiai įveikė "ISM" (2012 vasario 25 d., šeštadienis, 19:24 val.)"Farada" tik paskutiniosiomis sekundėmis išlpėšė pergalę (2011 lapkričio 02 d., trečiadienis, 22:49 val.)"ISM" nesunkiai įveikė "Bevardžius" (2011 gruodžio 03 d., šeštadienis, 19:09 val.)Ketvirtame kėlinyje "Farada" įveikė "ONE nuotykių parką" (2012 sausio 29 d., sekmadienis, 23:18 val.)"Farada" antrąkart neprilygo "Spartai" (2012 kovo 16 d., penktadienis, 00:21 val.)