Savi vs Komanda X (84:65)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Draugiškos rungtynės
2014 lapkričio 04 d., Antradienis, 19:40 val. @ Kauno paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centras, Karaliaus Mindaugo pr. 11, Kaunas, LT-44287

Visas rungtynes pirmavę „Savi“ įveikė „Komandą X“

2014 lapkričio 04 d., Antradienis, 22:11 val., peržiūros: 1080

Lapkričio 4 dieną Kauno paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centro sporto salėje įvyko "C" lygos "ALT reklamos" pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Savi" priemė svečius "Komandą X". "Savi" buvo iškovoję vieną pergalę ir kartą buvo pralaimėję. "Komandos X" sąskaitoje buvo du pralaimėjimai.

Rungtynių pradžioje keturis taškus pelnė "Savi", o antrą minutę taškų sąskaitą atidarė "Komanda X" (4:2). Vėliau dar devynis taškus be atsako pelnė "Savi". Sužaidus tris minutes minutės pertraukėlės paprašė "Komanda X". Įpusėjus kėliniui komandas skyrė devyni taškai (13:4). Devintą minutę "Savų" pranašumas padidėjo iki 13 taškų (22:9). Kėlinio pabaigą geriau sužaidė "Komanda X", kurios pranašumas padidėjo iki devynių taškų (22:13).

Prasidėjus antram kėliniui komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (24:15). Antrą minutę du iš eilės tritaškius pataikė D.Povilauskas, po kurio metimų minutės pertraukėlės paprašė "Komanda X" (30:15). "Savi" pamažu didino persvarą. Sužaidus šešias minutes komandas skyrė 20 taškų (38:18). Septintą minutę du tritaškius pataikė "Komanda X" (38:24). Paskutines tris kėlinio minutes komandos žaidė apylygiai. Įpusėjus rungtynėms komandas skyrė 16 taškų (45:29).

Trečio kėlinio pradžioje du taškus pelnė "Komanda X", bet "Savi" į tai atsakė pelnydami 10 taškų be atsako (55:31). Įpusėjus penktai minutei minutės pertraukėlės paprašė "Komanda X", po kurios vėl taškus pavyko pelnyti svečiams (55:33). "Komanda X" pamažu mažino persvarą. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 17 taškų (61:44). Per likusį laiką "Savi" gynėsi be klaidų, o penki pelnyti taškai padidino jų persvarą iki 22 taškų (66:44).

Ketvirtą kėlinį geriau pradėjo "Komanda X". Svečiai pirmą dviejų minučių atkarpą laimėjo rezultatu 0:6 (66:50). Po "Savų" minutės pertraukėlės šeimininkų persvara sumažėjo iki 14 taškų (66:52). Netrukus K.Matukaitis taikliais baudų metimais padidino "Savų" pranašumą iki 18 taškų (70:52). Šeštą minutę "Komandai X" pavyko pelnyti šešis taškus be atsako, po kurių komandas skyrė tik 12 taškų (70:58). Į tai "Savi" atsakė aštuoniais be atsako pelnytais taškais (78:58). Paskutines dvi rungtynių minutes komandos sužaidė apylygiai (84:65)

"Savi" iškovojo antrą pergalę, o "Komanda X" pralaimėjo trečią kartą.

"Savų" treneris Karolis Bankauskas: "Palyginus šiandien sekėsi labai neblogai. Nuo pat rungtynių pradžios išsiveržėme į priekį. To pasekoje gavosi įgyti didesnę persvarą. Vėliau truputi atsipalaidavome, į galą rungtynių. Gal per anksti pradėjome tikėti, kad laimėjome." Paklaustas, ar maža salė buvo komandos pranašumas, treneris atsakė: "Gali būti, jie gal nepripratę tiesiog. Visiem čia su ta sale problemos. Kur rungtynes gauname ten gauname. Mes ir galėtume žaisti kažkur kitur. Visiem sąlygos vienodos, kamuolys apvalus. Vieną kart mums nesiseka, kitą kartą kitiems." Paklaustas, ar geri ir gražūs perdavimai yra, nes komanda gerai susižaidusi, treneris atsakė: "Nėra labai gerai susižaidusi komanda, gal nuo vidurio sezono taip bus. Kartais būna padrikas žaidimas, kartais visai normaliai gaunasi, bet trūksta treniruočių."

Savi: Dainius Povilauskas – 27 tšk. (13 atk. kam.), Karolis Matukaitis – 19 tšk. (6 rezult. perd., 6 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Andrius Vilys – 15 tšk. (10 atk. kam.), Tomas Pažereckas – 10 tšk.

Komanda X: Lukas Klangauskas – 19 tšk., Deividas Puodžiulis – 18 tšk., Šarūnas Kesminas – 6 tšk. (10 atk. kam.)

Atkakliose rungtynėse „Green Death“ palaužė „Komandą X“ (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 22:49 val.)„Kolingo kolegija“ nesunkiai įveikė „Komandą X“ (2015 vasario 03 d., antradienis, 00:14 val.)Didžiąją dalį rungtynių pirmavę „Rind“ eliminavo „Komandą X“ iš tolimesnių kovų (2015 kovo 06 d., penktadienis, 23:13 val.)„C“ lygos „ALT reklamos“ pirmenybių starte „Ice“ įtikinamai įveikė „Komandą X“ (2014 spalio 19 d., sekmadienis, 22:41 val.)Visas rungtynes be keitimų žaidę „Savi“ nesugebėjo mesti iššūkio „Hidraulinėms Sistemoms“ (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 22:11 val.)Keturiese likę „Aleksoto“ žaidėjai nebeatsilaikė prieš „Komandą X“ (2014 gruodžio 06 d., šeštadienis, 22:19 val.)Po atkaklios kovos BC „Liuksas“ palaužė „Komanda X“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 22:50 val.) „Lietuvos šaulių sąjunga“ rungtynių pabaigoje palaužė „Komandą X“ (2014 gruodžio 18 d., ketvirtadienis, 00:35 val.)„Straight“ be vargo įveikė „Savus“ (2015 sausio 13 d., antradienis, 23:24 val.)„Rind“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „Komanda-X“. (2015 vasario 28 d., šeštadienis, 15:04 val.)