Hidraulinės sistemos vs ASS & Endress H (79:42)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 02 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Hidraulinių Sistemų“ penketukas tiesiog nušlavė „ASS & Endress H“ krepšininkus

2015 lapkričio 02 d., Pirmadienis, 22:28 val., peržiūros: 1020

Lapkričio 2 dieną, 20:10 val., J.Dobkevičiaus mokyklos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Hidraulinės Sistemos“ (šeimininkai) ir „ASS & Endress H“ (svečiai). Nors šiose rungtynėse „Hidraulinių Sistemų“ komanda susirinko vos penkiese, tačiau tai nesutrugdė sužaisti labai galingai ir tiesiog nušluoti varžovus sau nuo kelio. „ASS & Endress H“ neturėjo jokių šansų pasipriešinti varžovams ir pralaimėjo rungtynes net 79:42.

Rungtynių pradžioje neatrodė, jog rezultatas bus nepadorus. Abi komankos sunkiai pradėjo susitikimą, krepšininkai keitėsi tai klaidomis, tai netaikliais metimais, o keitimų neturėję šeimininkai net nebandė tausoti jėgų ir tik prisisaugojo dėl pražangų. Tačiau tuo visiškai nesugebėjo pasinaudoti „ASS & Endress H“ krepšininkai, kurie patys sėkmingai rinko pražangas ir leido varžovams nutolti. Tiesa, iki ilgosios pertraukos „Hidraulinės Sistemos“ nutolo ne taip ir toli, o jų pranašumas siekė tik 6 taškelius 29:23.

Po ilgosios pertraukos „Hidraulinės Sistemos“ padidino savo tempą ir žaibiškai ėmė tolti. Puikus pataikymas ir vienas kito supratimas leido jiems pasiekti dviženklį pranašumą, o tiesiog beviltiškai puldami jų varžovai tik akimis palydėdavo greitai bėgančius šeimininkus. Ketvirtasis kėlinukas „ASS & Endress H“ krepšininkams įsimins kaip vienas pačių prasčiausių, nes jį komanda pralošė tiesiog beviltiškai, rezultatu 24:2. „Hidraulinės Sistemos“ mėgavosi žaidimu, krepšininkai išliko kupini energijos, kol galiausiai jų pastangas vainikavo įspūdinga pergalė, rezultatu 79:42.

K.Šablūnas („Hidraulinės Sistemos“):

„kadangi pernai tapome čempionais tai visos komandos su mumis randa motyvacijos kovoti, taip buvo ir šiandien iki ilgosios pertraukos, varžovai tikrai kabinosi ir priešinosi, bet vėliau mes pabėgome. Labiausiai padeda mums puikus vienas kito supratimas, krepšininkai jau daug metų žaidžia kartu ir komandinis žaidimas leido nutolti. O rungtynių pabaigoje žaidėjai surengė tikrą šou“.

Hidraulinės sistemos: Liudas Čekavičius – 21 tšk. (17 atk. kam.), Marius Šumlinskas – 21 tšk. (11 atk. kam., 5 rezult. perd., 9 išpr. praž.), Saulius Klimkevičius – 20 tšk. (6 rezult. perd.), Tadas Vasiliauskas – 13 tšk. (7 rezult. perd.)

ASS & Endress H: Giedrius Prabulis – 12 tšk., Almantas Sutkus – 6 tšk., Eligijus Žemaitis – 5 tšk.

Kovoje iki paskutinių sekundžių stipresni buvo „ASS & Endress H“ krepšininkai (2015 spalio 18 d., sekmadienis, 20:41 val.)„Omegos“ penketukas nepaliko vilčių „ASS & Endress H“ komandai (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 20:11 val.)„Hidraulinių Sistemų“ auka šį kartą tapo „Best 4 You“ (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 20:32 val.)„Hidraulinės sistemos“ atlaikė „Vilmistos“ šturmą (2015 lapkričio 13 d., penktadienis, 22:18 val.)„Hidraulinės sistemos“ tik po pratęsimo palaužė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ ekipos pasipriešinimą (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 19:41 val.)„Kauno oro uostas & KAMS“ lengvai pasivaikščiojo su „ASS & Endress H“ (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 23:37 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ nusileido „Ass & Endress H“ ekipai (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 22:35 val.)„Hidraulinės Sistemos“ išvargo pergalę prieš „Callcredit“ (2016 sausio 08 d., penktadienis, 23:03 val.)Antroje rungtynių pusėje „Omega“ įrodė pranašumą prieš „ASS & Endress H“ (2016 sausio 31 d., sekmadienis, 19:10 val.)„Hidraulinės sistemos“ nugalėjo „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2015 lapkričio 30 d., pirmadienis, 21:09 val.)