Ryterna vs Kauno oro uostas & KAMS (55:88)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2016 kovo 15 d., Antradienis, 20:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

T. Žiobos vedamas „Kauno oro uostas & KAMS“ įveikė „Ryterną“ ir žengė į pusfinalį

2016 kovo 15 d., Antradienis, 22:30 val., peržiūros: 1294

Kovo 15 dieną, 20:45 val., „Kauno Energijos“ sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos, „Didžiosios“ taurės komandos „Ryterna“ (šeimininkai) ir „Kauno oro uostas & KAMS“ (svečiai). Tai buvo trečiosios ir lemiamos ketvirtfinalio rungtynės tarp šių ekipų. Pergalė garantavo patekimą į „Didžiosios“ taurės pusfinalį, kuriame savo varžovų jau laukia „Vieningas Kaunas“.

Pirmąsias kelias rungtynių minutes abi ekipas kaustė svarbių rungtynių įtampa ir tik sužaidus dvi su puse minutės T.Žioba, taikliu tritaškiu metimu, pagaliau pelnė pirmuosius rungtynių taškus. Toliau sekė svečių spurtas, po kurio „Kauno oro uostas & KAMS“ pirmavo 7:16. Prastas pataikymas neleido „Ryternai“ priartėti ir po pirmo kėlinuko šeimininkai atsilikinėjo 11:20.

Antrajame kėlinuke „Ryterna“ bandė vytis priešininkus ir po taiklaus M. Giedraičio tolimo metimo priartėjo 18:24. Tačiau iškart tritaškiu atsakė ir svečių ekipos krepšininkas L.Alionis, tada vienuolika taškų iš eilės pridėjo T.Žioba ir „Kauno oro uostas & KAMS“ atitrūko 22:38. Tokią persvarą svečiams pavyko išlaikyti iki pat ketvirčio pabaigos ir įpusėjus rungtynėms rezultatas buvo 26:42.

Trečiasis ketvirtis prasidėjo galingu D. Šilinskio dėjimu iš viršaus, tačiau „Ryterna“ nesiruošė sudėti ginklų ir po taiklaus K. Dmitrijevo tritaškio priartėjo 37:47. Tačiau J.Pavlavičius iškart atsakė tokiu pačiu taikliu tolimu metimu, jo komandos draugai pridėjo dar aštuonis taškus be atsako ir svečiai nutolo dar labiau 37:58. Kėlinuko pabaiga taip pat priklausė „Kauno oro uostui & KAMS“, kurie po šio ketvirčio jau pirmavo 41:65.

Ketvirtajame kėlinuke ir toliau „Ryterna“ niekaip negalėjo išspręsti taškų rinkimo problemos, vienas netaiklus metimas sekė kitą, o tuo puikiai naudojosi „Kauno oro uostas & KAMS“. Įpusėjus ketvirčiui L. Alionio septyni taškai iš eilės svečių persvarą padidino iki 43:82. Rungtrynės pasibaigė keturiais iš eilės „Ryternos“ ekipos krepšininko E. Straigio taškais, po kurių švieslentė užfiksavo galutinį rungtynių rezultatą 55:88. Laimėję šias rungtynes „Kauno oro uostas & KAMS“ žengė į pusfinalį, kuriame jėgas surems su „Vieningo Kauno“ komanda.

Po rungtynių pakalbintas „Kauno oro uosto & KAMS“ treneris T.Ananka sakė: „apsvarstėm, sudėliojom per dvi varžybas, kas buvo blogai, kas buvo gerai, susidėjom pliusus ir minusus, ir sužaidėm dėl to taip. Šiaip, stiprūs varžovai, pagarba jiems, ačiū, kad kovojo, bet, mes patenkinti, kad išėjome į pusfinalį“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

Ryterna: Eduardas Straigis – 16 tšk., Marius Giedraitis – 10 tšk., Kęstutis Dmitrijevas – 9 tšk. (5 rezult. perd.)

Kauno oro uostas & KAMS: Tautvydas Žioba – 30 tšk. (13 atk. kam., 5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Laimonas Alionis – 22 tšk., Justinas Pavlavičius – 13 tšk.

„Kauno oro uostas & KAMS“ po gražios kovos žengė į finalą (2016 kovo 24 d., ketvirtadienis, 23:14 val.)„Kauno Oro Uostas & KAMS“eliminavo „Legamą“ ir pravėrė ketvirtfinalio duris (2016 kovo 06 d., sekmadienis, 21:50 val.)„Kauno oro uostas & KAMS“ neturėjo vargo su „Lenora“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 02:45 val.) „Kauno oro uostas & KAMS“ tik ketvirtame kėlinyje pabėgo nuo „Omegos“ krepšininkų. (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 21:41 val.)„Ryterna“ po permainingos kovos palaužė „Kauno oro uostas & KAMS“ ekipą ir išlygino serijos rezultatą. (2016 kovo 13 d., sekmadienis, 21:11 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi „Rapala“ įveikė „Ryterną“ (2015 spalio 28 d., trečiadienis, 22:21 val.)Kauno oro uostas & KAMS iškovojo pirmąją pergalę pusfinalyje. (2016 kovo 21 d., pirmadienis, 22:46 val.)„Kauno oro uostas & KAMS“ nepaliko jokių vilčių „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkams (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 21:33 val.)„Kauno oro uostas & KAMS“ lengvai pasivaikščiojo su „ASS & Endress H“ (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 23:37 val.)„Kauno švara“ rungtynių pabaigoje įveikė „Ryterną“ (2016 sausio 26 d., antradienis, 22:17 val.)