Kauno technikos kolegija vs Advokatų kontora „Konsus“ (56:67)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2015 kovo 04 d., Trečiadienis, 17:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Pirmoje aštuntfinalio dvikovoje, sunkią pergalę iškovojo Advokatų kontora „Konsus“

2015 kovo 05 d., Ketvirtadienis, 00:53 val., peržiūros: 1034

Kovo 4-ąją dieną, Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko C lygos „ALTreklama“ pirmenybių susitikimas tarp šeimininkų „Kauno technikos kolegija“ bei svečių Advokatų kontora „Konsus“. Tai buvo pirmasis šių komandų susitikimas aštuntfinalyje, o laimėję šias rungtynes svečiai įgijo pranašumą 1:0.

Nuo pirmų rungtynių minučių vyko atkakli kova, neveltui komandos yra apylygės. Sužaidus kiek daugiau nei 6 minutes, po taiklaus svečių baudos metimo, rezultatastapo 12:12, bet „Kauno technikos kolegija“ sugebėjo geriau sužaisti ketvirčio galą, užbaigdami jį atkarpa 8:1. (18:13)

Antrajame kėlinyje tendencija išliko ta pati, kieta, bei atkakli kova, o ypač po krepšiais. Ketvirčio viduryje, svečiai surengė atkarpą 9:2 ir įgijo 3 taškų pranašumą, tačiau neilgam. Šeimininkai geriau sužaidę antrojo kėlinio pabaigą, prieš ilgąją pertrauką vis tik sugebėjo išlaikyti nors ir minimalią, bet persvarą. Po dviejų kėlinių rezultatas tapo 32:21.

Trečiajame kėlinyje įvyko rungtynių lūžis. Labai disciplinuotai ir koordinuotai gynęsi Advokatų kontora „Konsus“ žaidėjai, savo oponentams per visą trečiąjį ketvirtį leido įmesti tik 5 taškus, o patys ketvirtį laimėjo 11 taškų skirtumu – 16:5. Prieš ketvirtąjį ketvirtį rezultatas tapo 37:47, svečių naudai.

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai dar bandė kapstytis iš duobės ir grišti į rungtynes, bet arčiausias skirtumas, iki kokio svečiai prisileido savo varžovus buvo 7 taškai. Kiek sėkmingiau Advokatų kontora „Konsus“ sužaidę rungtynių pabaigą užsitikrino pergalę pirmajame serijos susitikime. Galutinis rungtynių rezultatas 67:56.

Po rungtynių, ekipos treneris Andrius Šiaulys kalbėjo: „ Antroje rungtynių pusėje pradėjome agresyviau žaisti, biški pakaitaliojome gynybą. Nors ir atsarginių suolelis neilgas, bet motyvacijos ir kovingumo mums nestinga“ .

Kauno technikos kolegija: Aivaras Kazlauskas – 15 tšk., Arminas Čapkauskas – 14 tšk. (12 atk. kam.), Tadas Miliūnas – 10 tšk.

Advokatų kontora „Konsus“: Algirdas Janonis – 20 tšk. (16 atk. kam.), Justas Kalinauskas – 20 tšk. (5 išpr. praž.), Lukas Jasevičius – 19 tšk. (10 atk. kam., 5 perimt. kam.)

Pirmosiose šešioliktfinalio rungtynėse LCP KK „Ragai“ palaužė Advokatų kontorą „Konsus“ (2015 vasario 20 d., penktadienis, 22:27 val.)„Krepšininkas.net“ nepasipriešino Advokatų Kontorai „Konsus“ (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 21:55 val.)Varžovų spaudimą atlaikę „Advokatų kontora „Konsus“ iškovojo pergalę (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 23:20 val.)„Grizliai“ nusileido „Advokatų kontorai „Konsus“ (2015 sausio 09 d., penktadienis, 03:47 val.)„Aurelinas“ po atkaklaus mačo šventė pergalę prieš „Konsus“ advokatų kontorą (2014 gruodžio 19 d., penktadienis, 23:32 val.)„Kauno technikos kolegija“ šventė sunkią pergalę prieš „Birštono Olimpą“ (2015 vasario 11 d., trečiadienis, 21:59 val.)Košmariškai žaidusi „Košmaro“ ekipa buvo sutriuškinta Advokatų kontora „Konsus“ komandos. (2014 spalio 24 d., penktadienis, 20:32 val.)„Kauno technikos kolegija“ šventė lengvą pergalę prieš „Kauno Liberalus“ (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 23:35 val.)Keturiese likę „Kėdainiai & Addeco“ krepšininkai įveikė Advokatų kontoros „Konsus“ ekipos pasipriešinimą. (2015 vasario 06 d., penktadienis, 22:39 val.)„Kauno technikos kolegija“ pasiekė nesunkią pergalę namuose (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 21:18 val.)