Šilainiai vs Kauno Rami (70:59)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2016 kovo 17 d., Ketvirtadienis, 20:40 val. @ T. Ivanausko progimnazija, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

Šilainiai žengia į ketvirtfinalį.

2016 kovo 18 d., Penktadienis, 00:17 val., peržiūros: 955

Kovo 17 dieną C lygos „ALT reklama“ pirmenybėse mažosios taurės atkrintamosiose susitiko šeimininkai „Šilainiai“ ir svečiai „Kauno Rami“. Tai buvo jau antrosios rungtynės tarp šių ekipų, pirmąsias laimėjo Šilainiai, todėl šiandien svečiai turėjo laimėti norėdami išlyginti serijos rezultatą ir žaisti 3 lemiamas rungtynes. Vis dėlto šeimininkai šiandien įrodė savo pranašumą ir laimėjo rungtynes (70:59) ir žengė į ketvirtfinalį.

Rungtynės prasidėjo taikliu šeimininkų vidurio puolėjo K.Zubernio dvitaškiu išvedusio jo ekipą į priekį (2:0). Varžovai suskubo surengti rezultatyvią ataką ir išlyginti rezultatą. Sužaidus 3 minutes Šilainiai smeigė 2 tritaškius ir spurtavo į priekį sužaisdami atkarpą (8:0).Svečiams sunkiai sekėsi pelnyti taškus pirmoje kėlinio pusėje, tačiau likus žaisti 4 minutes „Kauno Rami“ susikaupė ir po puikaus spurto (0:8) po pirmųjų 10 minučių atsilikinėjo tik vienu tašku (17:16).

Antrajame kėlinuke „Šilainiai“ savo taškų sąskaitą atidarė dviem tolimais šūviais ir padidino savo persvarą. Vis dėlto svečiai jau pajuto savo žaidimą ir neketino jo paleisti ir atsakė spurtu (0:6). Šeimininkų metimai skriejo pro šalį, o gynyboje sunkiai sekėsi sustabdyti svečių ekipos žaidėją G.Mikėną, kuris per šį kėlinuką pelnė 9 taškus. Visgi kėlinį geriau baigė šeimininkai pirmavo rezultatu (36:32).

Po ilgosios pertraukos svečių ekipoje toliau siautėjo G.Mikėnas, kuris pelnė 8 taškus per trečią kėlinį iš visų komandos 11 taškų. Būtent šis kėlinys buvo labai nerezultatyvus svečiams, o tuo puikiai pasinaudojo šeimininkai, kurie padidino savo persvarą prieš lemiamą ketvirtį. (55:43).

Ketvirtajame kėlinuke „Kauno Rami“ į aikštelę išbėgo užsivedė ir noru kovoti toliau ir tai jiems puikiai sekėsi, nes jie pradėjo kelinį spurtų (0:5) ir sumažino atsilikimą. Vis dėlto šeimininkai susiėmė ir rungtynių galą sužaidė užtikrintai, kas leido jiems švęsti pergalę ir žengti į kitą etapą.

Po rungtynių „Šilainių“ treneris V.Kapočius paklaustas, kodėl pirmoji pergalė buvo lengvesnė, o šiandien sekėsi sunkiau?

Trys žaidėjai traumuoti, vienas šiandien patyrė traumą kiti 2 iš seniau susitraumavę.

Kokie tikslai toliau nusimato?

Tik apie medalius dabar galvojam.

Šilainiai: Mantas Karauskas – 18 tšk. (12 atk. kam., 7 išpr. praž.), Karolis Zubernis – 18 tšk., Tadas Vaitkūnas – 16 tšk. (10 atk. kam.)

Kauno Rami: Gytis Mikėnas – 29 tšk. (7 išpr. praž.), Marius Pranskūnas – 9 tšk., Paulius Petruškevičius – 8 tšk. (10 atk. kam.)

Šilainiai žengia į kitą etapą. (2016 kovo 03 d., ketvirtadienis, 23:07 val.)„Šilainiai“ užtikrintai susitvarkė su „LejuoTransa“ (2016 vasario 19 d., penktadienis, 22:22 val.)A. S. K. „Persvara“ antrą kartą įveikė „Šilainius“ ir žengė į pusfinalį (2016 balandžio 21 d., ketvirtadienis, 22:41 val.)„Šilainiai“ be didesnio vargo pergale pradėjo aštuntfinalį (2016 kovo 15 d., antradienis, 23:23 val.)„Šilainiai“ nesunkiai susitvarkė su grupės autsaideriais „Savi“ (2016 vasario 02 d., antradienis, 22:34 val.)„Šilainiai“ ketvirtajame kėlinuke įveikė BC „Ambi“ pasipriešinimą (2016 sausio 26 d., antradienis, 00:06 val.)„Šilainiai“ be didelių sunkumų įveikė BC „Ambi“ krepšininkus (2015 gruodžio 04 d., penktadienis, 22:03 val.)A.S.K. „Persvara“ per žingsnį priartėjo prie pusfinalio (2016 balandžio 06 d., trečiadienis, 23:04 val.)„Šilainiai“ rungtynių pabaigoje susitvarkė su „Kauno SRC-2“ ekipa (2015 gruodžio 17 d., ketvirtadienis, 23:21 val.)„Šilainiai“ neturėjo jokio vargo su „Savais“ (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 14:29 val.)