SIMPLE vs KMAIK & BREVITRA (61:83)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2012 gegužės 15 d., Antradienis, 20:45 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto "Rasos" gimnazija, P. Lukšio g. 40, Kaunas, LT-49297

„KMAIK & Brevitra“ be didesnio vargo įveikė „Simple“ ekipą ir pateko į finalą

2012 gegužės 15 d., Antradienis, 22:38 val., peržiūros: 2743

Antradienį (05.15), Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio C lygos „Top Sport“ pirmenybių antrosios pusfinalio rungtynės, kuriose susitiko „Simple“ (šeimininkai) ir „KMAIK & Brevitra“ (svečiai). „Simple“ ekipa varžovams atkakliau priešinosi tik pirmąsias 10 minučių, po pirmojo kėlinio „KMAIK & Brevita“ turėjo tik 3 taškų pranašumą (17:20). Antrajame kėlinyje skirtumas palaipsniui ėmė augti ir įpusėjus rungtynėms skirtumas išaugo iki 10 taškų, o po dviejų kėlinių „KMAIK & Brevitra“ priekyje rezultatu 35:45. Po petraukos vaizdas nepasikeitė ir rungtynes tvirtai kontroliavo „KMAIK & Brevitra“ komandos krepšininkai, kurie po trijų kėlinių pirmavo rezultatu 51:68. Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas. „KMAIK & Brevitra“ ekipos žaidėjai dar labiau padidino savo pranašumą bei laimėję pusfinalio seriją rezultatu 2:0 tiesiu keliu žengė į finalą. Galutinis rungtynių rezultatas 61:83.

Rungtynės prasidėjo gana atkakliai ir įnirtingai bei sužaidus 3 minutes pirmajame kėlinyje rezultatas buvo lygus (11:11). Vis dėlto antrąją kėlinio dalį kiek geriau sužaidę svečiai, „KMAIK & Brevitra“ krepšininkai, laimėjo ketvirtį rezutatu 17:20.

Antrajame kėlinyje po truputį pradėjo ryškėti „KMAIK & Brevitra“ komandos pranašumas ir įpusėjus antrajam ketvirčiui svečiams pavyko įgyti dviženklį pranašumą (23:35). „Simple“ ekipai antroje kėlinio pusėje kiek pavyko pristabdyti „KMAIK & Brevitra“ ekipos krepšininkus ir skirtumas nebeaugo sparčiai, o įpusėjus rungtynėms „KMAIK & Brevitra“ turėjo tą pačią 10 taškų persvarą, po dviejų kėlinių rezultatas 35:45.

Trečiasis kėlinys kiek geriau prasidėjo „Simple“ ekipos krepšininkams, kai jiems pavyko sužaidus 3 minutes trečiajame kėlinyje sumažinti skirtumą iki 7 taškų (42:49). „KMAIK & Brevitra“ komandos žaidėjai nesutriko ir padomenstravę tvirtą charakterį atlaikė „Simple“ ekipos bandymą sumažinti skirtumą bei sugebėjo dar labiau padidinti savo ekipos pranašumą, o po trijų kėlinių komandas jau skyrė 17 taškų (57:68).

Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas. „KMAIK & Brevitra“ ekipa ne tik kad neleido „Simple“ komandos krepšininkams sumažinti pranašumo, bet jį ir padidino bei laimėję rungtynes rezultatu 61:83 pateko į finalą.

Po pralaimėtų rungtynių „Simple“ komandos treneris kalbėjo: „Sveikinam varžovus su gražiom rungtynėm, gerai sužaidė, turi galingą komandą, o mus klaidos ir netaiklūs metimai šiandien pražudė. Varžovai yra tvirti, greiti, tad sunku buvo preš juos žaisti“.

Po laimėtų rungtynių „KMAIK & Brevitra“ komandos treneris kalbėjo: „Laimėjom ir tiek. Laimėjo visa komanda, apsigynėm, užpuolėm, pataikėm ir laimėjom“.

„Simple“: Vladislav Bezrukov (20 tšk.), Remigijus Malakas (9 tšk.), Tomas Čepkauskas (9 tšk.).

„KMAIK & Brevitra“: Edgaras Pečiulis (21 tšk., 8 atk. kam.), Paulius Stonis (19 tšk.), Deividas Dragūnas (15 tšk., 7 rez. perd., 10 išpr. praž.).

„KMAIK & Brevitra“ žengė į C lygos "Iššūkio" taurės pusfinalį (2012 balandžio 17 d., antradienis, 22:42 val.)Lemiamame ketvirtfinalio mače Simple pranoko Triobet ekipą ir žengė į pusfinalį (2012 balandžio 29 d., sekmadienis, 23:13 val.)"KMAIK & Brevitra" šventė nesunkią pergalę išvykoje (2011 gruodžio 20 d., antradienis, 07:32 val.)"KMAIK & Brevitra" sutriuškino "Simple" ir yra per žingsnį nuo "C" lygos "Iššukio" taurės finalo (2012 gegužės 04 d., penktadienis, 15:52 val.)"KMAIK & Brevitra" negailestingai pakrikštijo lygos debiutantus (2011 spalio 20 d., ketvirtadienis, 21:15 val.)"Remza & Irmco" be didesnės intrigos privertė pasiduoti "Simple" (2011 spalio 18 d., antradienis, 23:13 val.)"KMAIK & Brevitra" po pirmojo mačo sukaupė 19 taškų pranašumą (2012 balandžio 02 d., pirmadienis, 02:09 val.)"Simple" įveikė "Triobet" ir priartėjo prie pusfinalio (2012 balandžio 12 d., ketvirtadienis, 00:23 val.)"Kmaik & Brevitra" iškovojo pirmąją pergalę ketvirtfinalyje (2012 balandžio 13 d., penktadienis, 00:29 val.)"Kmaik & Brevitra" iškovojo nesunkią pergalę namuose (2012 vasario 27 d., pirmadienis, 23:30 val.)