LSU - ATLETAS vs VOLUKTĖ (77:95)A lyga, "Skytech" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 kovo 25 d., Pirmadienis, 20:00 val. @ Lietuvos sporto universitetas, Sporto g. 6, Kaunas, LT-44221

''Voluktė'' užtikrintai įveikė ''LSU - Atletą''

2013 kovo 25 d., Pirmadienis, 23:31 val., peržiūros: 2324

Šiandien, kovo 25d., Lietuvos Sporto Universitete vyko KKL ''A'' lygos susitikimas, kuriame ''LSU – Atletas'' namuose priėmė ''Voluktę''. Nuo pat pirmųjų minučių šeimininkams teko vytis savo varžovus, tiesa, pirmoje susitikimo pusėje ''Voluktė'' žengė priekyje vos penkiais taškais. Antroje susitikimo pusėje šeimininkų tolimi metimai skriejo pro šalį, svečiai užtikrintai nužygiavo iki dešimtosios pergalės šiame sezone. Susitikimą laimėjo ''Voluktė'' rezultatu 77-95.

Susitikimas prasidėjo taikliu L.Mikšio tritaškiu metimu, bet jau sekančiose atakose svečiai persvėrė rezultatą savo naudai (3-4). Ketvirčio viduryje ''Voluktė'' buvo įgijusi jau dešimties taškų pranašumą (8-18). Ketvirčio pabaigoje šeimininkams pavyko sumažinti savo deficitą iki vieno taško (19-20), bet po keturių iš eilės svečių taškų ''Voluktė'' turėjo įgijusi penkių taškų pranašumą 19-24.

Antrojo kėlinuko pradžioje žaidimas apsilygino ir abi ekipos apsikeitė taikliais dvitaškais. Kiek vėliau ''Voluktė'' vėl susigrąžino savo turėtą dešimties taškų pranašumą (30-40), bet jį greitai ''LSU – Atletas'' sumažino iki keturių (36-40). Ketvirčio pabaigoje žaidimo tempas pagreitėjo ir jis buvo parankesnis ''Voluktės'' ekipai, kurios greitas atakas varžovai stabdė pražangomis. Po dviejų kėlinių priekyje buvo ''Voluktė'' septyniais taškais 38-45.

Po didžiosios pertraukos svečių ekipa emė didinti apsukas ir po dviejų atkarpų kėlinio pradžioje 6-2 ir 4-8 ekipas jau skyrė penkiolika taškų ( 44-59). Tokį svečių spurtą nutraukė du iš eilės šeimininkų tritaškiai metimai, bei du dvitaškiai metimai ir tarp ekipų teliko penki taškai. Ketvirčio pabaigoje svečiai, pajutę varžovų alsavimą jiems į nugaras, pradėjo daugiau žaisti per savo priekinę liniją, kurią dažniausiai stabdė pražangomis, skirtumas išaugo iki vienuolikos taškų, dar šešis dviem tritaškiais metimais pridėjo J.Gustas, kuris pataikė ypatingai sudėtingą metimą aidint sirenai, skelbiančiai ketvirčio pabaigą 54-71.

Paskutinėje susitikimo dalyje šeimininkai stengėsi kabintis į šias rungtynias, bet jų snaiperiai šaudė tuščiais šoviniais, tuo tarpu ''Voluktės'' snaiperiai įsišaudė, kurie pataikė penkis tritaškius. Susitikimo pabaigoje abi ekipos keitėsi rezultatyviomis atakomis, bet vis tik geriau sekėsi ''Voluktės'' ekipai, kuri įsirašė dešimtąją pergalę į savo sąskaitą, rezultatu 77-95.

Po susitikimo ''LSU – Atleto'' treneris L.Eglinskas sakė: „ Nieko, galima ir geriau. Tiesiog šiandien buvo daugiau treniruočių pobūdžio rungtynės, kadangi ruošiamės labai svarbioms rungtynėms trečiadienį. Išbandėm ir vienokį, ir kitokį penketą ir tuos žaidėjus, kurie mažiau žaidžia. Po traumos vienas atsigavęs, tai leidom daugiau žaist, kad įsilietų. Biški eksperimentavom, bet aišku eksperimentas galėjo ir geriau baigtis, ką padarysi.“

''LSU – Atleto'' gretose išsiskyrė: L.Mikšys ( 19 tšk.) J.Nausėda ( 13 tšk. 5 rez.p.) E.Jasėnas ( 13 tšk.)

''Voluktės'' gretose naudingiausi buvo: A.Žėkas ( 13 tšk. 5 išpr.p.) J.Gustas ( 19 tšk.) N.Karlikanovas ( 18 tšk.)

Permainingoje kovoje pergalę šventė ''Voluktė'' (2013 gegužės 08 d., trečiadienis, 02:08 val.)Antrajame kėlinyje įsisiūbavusi "Banga" patiesė "LSU - Atletą" (2013 kovo 03 d., sekmadienis, 21:32 val.)"Rūdupis KKSC" antrą kartą įveikė "LSU-Atletą" ir pateko į pusfinalį (2013 gegužės 01 d., trečiadienis, 19:47 val.)"Banga" įrodė savo pranašumą prieš "LSU - Atletą" (2013 sausio 28 d., pirmadienis, 22:39 val.)LSU – "Atletas" antrą kartą lengvai įveikė "BK Centre & Sporto maniją" (2013 kovo 18 d., pirmadienis, 23:13 val.)"Voluktė" po įnirtingos kovos iškovojo "A" lygos bronzą (2013 gegužės 28 d., antradienis, 22:18 val.)"Voluktė" buvo gaileistinga "BK Centre - Sporto Manijai" (2013 sausio 08 d., antradienis, 23:38 val.)"Voluktė" paskutiniame kėlinyje palaužė BC "Jazz - Diremtos-2" pasipriešinimą (2013 vasario 03 d., sekmadienis, 21:50 val.)"Sporto Manija & Ekodora" nutraukė "LSU - Baltų 2" pergalių seriją (2012 gruodžio 09 d., sekmadienis, 22:43 val.)"Banga" antroje rungtynių pusėje įveikė "Voluktę" (2013 sausio 20 d., sekmadienis, 23:28 val.)