Veiverių „Amberis“ vs Milovanas (92:55)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 lapkričio 24 d., Sekmadienis, 12:30 val. @ Garliavos Jonučių vidurinė mokykla, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

Veiverių „Amberis“ nepasigailėjo „Milovanas“ komandos

2013 lapkričio 24 d., Sekmadienis, 15:08 val., peržiūros: 1258

2013 lapkričio 24 dieną, C lygos rungtynėse, Jonučių vidurinėje mokykloje susitiko Veiverių "Amberis" (šeimininkai) ir "Milovanas" (svečiai). Šiose rungtynėse intriga dingo jau pirmane kėlinyje, kurį šeimininkai laimėjo net 32:9. Antrajame "Amberis" dar labiau padidino pranašumą ir po dviejų kėlinių pirmavo – 53:22. Trečiasis kėlinys ir vėl daug geriau susiklostė šeimininkai, kurie po trijų kėlinių pirmavo jau net keturiasdešimties taškų skirtumu – 74:34. Vienintelis kėlinys kurį svečiai sugebėjo laimet, buvo ketvirtasis, tačiau rungtynes lengvai laimėjo šeimininkai - 92:55.

Rungtynės prasidėjo Veiverių "Amberio" atkarpa 12:0. Keturiais taškais atsakė svečiai, tačiau tuomet tiesiog stulbinančiai sužaidė šeimininkai, laimėje atkarpą 20:0 ir rezultatas tapo – 32:4. Kėlinys baigėsi Tautvydo Juknevičiaus dvitaškiu ir Edgaro Tarasovo tritaškiu – 32:9.

Antrasis ketvirtis prasidėjo dvim baudos metimais kuriuos pelnė Povilas Glaniauskas, o dvitaškiu atsakė Edgaras Tarasovas. Tritaškį smeigė Vytautas Mocevičius, o dvitaškiu atsakė T.Juknevičius ir rezultatas – 37:13. Aštuonis taškus be atsako pelnė "Amberis" ir padidino skirtumą iki 32 taškų – 45:13. Penkis taškus surinko "Milovanas", o tritaškiu atsakė Paulius Januškevičius – 48:18. Keturis taškus sumetė Deivydas Leonavičius, o kėlinį penkiais taškais užbaigė šeimininkai ir po dviejų kėlinių – 53:22.

Trečiasis kėlinys prasidėjo abiejų komandų tritaškiais, o tada atkarpą 5:2 laimėjo "Amberis" ir skirtumas dar labiau išaugo – 61:27. Atkarpą 7:3 laimėjo "Milovanas" ir kiek sumažino deficitą – 64:34. Tačiau tai buvo paskutiniai "Milovano" taškai, o Veiverių "Amberis" surinko dar dešimt be atsako ir po trijų kėlinių – 74:34.

Ketvirtasis kėlinys jau klostėsi taškas į tašką, bet kadangi šeimininkai per tris kėlinius susikrovė daugiau nei solidų pranašumą, galutinis rungtynių rezultatas nekėlė abejonių dėl rungtynių nugalėtojo – 92:55.

"Milovanui" tai buvo ketvirtasis pralaimėjimas iš šešių rungtynių, o Veiverių "Amberis" iškovojo pirmą pergalę iš penkių.

Po rungtynių nugalėtojų treneris Nerijus Baltrušaitis sakė – Šiandien gerai krito, bent jau pirmoje rungtynių pusėje. Paskui kai skirtumas tapo didelis, leidome pažaisti šiaip mažiau žaidžiantiems krepšininkams, tačiau pergalė yra pergalė.

Veiverių „Amberis“: Vytautas Mocevičius – 26 tšk., Vytautas Bereiša – 20 tšk. (5 perimt. kam.), Povilas Glaniauskas – 13 tšk. (7 rezult. perd.), Gintaras Žilinskas – 12 tšk. (13 atk. kam.)

Milovanas: Edgaras Tarasovas – 12 tšk., Deivydas Leonavičius – 8 tšk., Tautvydas Juknevičius – 8 tšk. (11 atk. kam.)

Veiverių „Amberis“ palaužė „Simple“ komandą (2014 vasario 09 d., sekmadienis, 22:07 val.)Veiverių „Amberis“ atsirevanšavo „Kolegoms“ (2014 balandžio 03 d., ketvirtadienis, 00:22 val.)„Veiverių Amberis“ nepasipriešino „Kolegoms“ (2014 vasario 02 d., sekmadienis, 14:27 val.)Veiverių „Amberis“ nesunkiai įveikė „Baltic Logistic Solutions“ (2013 gruodžio 15 d., sekmadienis, 17:18 val.)Veiverių „Amberis“ nesunkiai įveikė „A.S.K. Persvarą“. (2014 kovo 09 d., sekmadienis, 15:03 val.)„Veiverių Amberis“ įveikė „VU KHF“ (2014 kovo 01 d., šeštadienis, 00:41 val.)Veiverių „Amberis“ turėjo pripažinti „Straight“ pranašumą (2013 gruodžio 11 d., trečiadienis, 23:16 val.)„Veiverių Amberis“ prasibrovė į „Mažosios“ taurės ketvirtfinalį (2014 kovo 25 d., antradienis, 00:24 val.)Veiverių „Amberis“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Kolegas“ (2014 sausio 12 d., sekmadienis, 15:34 val.)„Aonas“ neatsilaikė ir prieš „Milovaną“ (2014 vasario 13 d., ketvirtadienis, 00:07 val.)