Omega vs Detas Hoptrans logistics & BRGroup (104:50)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 kovo 14 d., Penktadienis, 18:00 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Omega“ sutriuškino „Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ ekipą

2014 kovo 14 d., Penktadienis, 22:24 val., peržiūros: 1265

Penktadienio vakarą Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje, "Rind" Įmonių lygos, G pogrupio rungtynėse "Omega" priėmė "Detas Hoptrans logistics & BRGroup" krepšininkus. Nuo pat susitikimo pradžios inicitayvą savo rankose laikę aikštės šeimininkai, antrajame kėlinyje pademonstravo įspūdingą gynybą ir susikrovė triuškinantį pranašumą, kuris iki mačo pabaigos tik didėjo ir šventė lengvą pergalę rezultatu 104:50.

Susitikimą pradėjo dešimties taškų šeimininkų spurtas, į kurį "Detas Hoptrans logistics & BRGroup" atsakė dvitaškiu su pražangą (10:3), tačiau "Omega" pridėjo dar devynis taškus iš eilės ir jau turėjo 16-os taškų persvarą (19:3). Antroje kėlinuko dalyje svečiams sekėsi šiek tiek geriau ir skirtumas sumažėjo iki vienuolikos taškų – 26:15.

"Detas Hoptrans logistics & BRGroup" krepšininkai apie antrąjį šių rungtynių kėlinį kalbėti nenorės dar ilgai: vienas iš aštuonių baudų metimų ir vieninėlis dvitaškis buvo viskas, ką į aikštės šeimininkų krepšį įmetė "Detas Hoptrans logistics & BRGroup". Tuo tarpu "Omega" nesikukilino ir, pelnę 35 taškus, padidino savo persvarą iki keturiasdešimt vieno taško – 61:18.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai nesnaudė ir greit pasiekė penkiasdešimties taškų persvarą (70:20). Vėliau "Omega" krepšininkai davė varžovams gerokai daugiau laisvės po savuoju krepšiu, tačiau išlaikė sukauptą persvarą. po trijų kėlinių – 82:33.

Ketvirtasis rungtynių kėlinys jau tebuvo tik formalumas. Aikštės šeimininkai be didesnio vargo išlaikė sukauotą pranašumą iki finalinio švilpuko ir šventė įsimintiną pergalę rezultatu 104:50.

Omega: Julius Kigas – 35 tšk. (11 atk. kam.), Mantas Zubavičius – 24 tšk., Edgaras Matusevičius – 16 tšk. (18 atk. kam.), Donatas Šliogeris – 15 tšk., Karolis Valiulis – 10 tšk.

Detas Hoptrans logistics & BRGroup: Airidas Nutautas – 13 tšk. (10 atk. kam., 6 išpr. praž.), Eugenijus Krunglevičius – 12 tšk. (5 išpr. praž.), Mindaugas Rutkauskas – 11 tšk.

„Sweco“ svečiuose sunkiai įveikė „Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ (2013 lapkričio 21 d., ketvirtadienis, 00:35 val.)Tik 6-iese rungtyniavę „Kauno tiltai“ nusileido „Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ ekipai (2013 gruodžio 11 d., trečiadienis, 23:30 val.)„Jaunalietuvių Sporto Organizacija“ neprilygo „Detas Hoptrans Logistics & BRGroup“ (2014 sausio 12 d., sekmadienis, 21:54 val.)„Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ susitvarkė su „Stumbru“ (2013 lapkričio 14 d., ketvirtadienis, 01:19 val.)Tik po atkaklios kovos „Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ ekipa nugalėjo „Topo centrą“ (2014 vasario 19 d., trečiadienis, 23:47 val.)„Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ nesunkiai įveikė „Omegos“ krepšininkus. (2014 sausio 16 d., ketvirtadienis, 00:25 val.)Trečiajame kėlinuke žaidimo iniciatyvą perėmę „Kauno grūdai“ nugalėjo „Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ (2014 vasario 27 d., ketvirtadienis, 00:17 val.)„Detas Hoptrans Logistics & BRGroup“ paskendo „Baubilo & Granex“ tritaškių lietuje (2014 kovo 12 d., trečiadienis, 23:00 val.)„Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ įveikė „Agava & Automatinių sistemų serviso“ šešetuką (2013 gruodžio 04 d., trečiadienis, 23:14 val.)„Omega“ sutriuškino savo varžovus (2013 lapkričio 15 d., penktadienis, 20:34 val.)