Rapala vs Vieningas Kaunas (87:78)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 gruodžio 15 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras, Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Rapala“ turėjo vargo prieš „Vieningą Kauną“

2013 gruodžio 15 d., Sekmadienis, 20:25 val., peržiūros: 1087

Gruodžio 15 dieną įvyko Įmonių lygos "Rind" rungtynės, kuriose susitiko "Rapala" ir svečių teisėmis žaidę "Vieningo Kauno" žaidėjai. Pirmąjį kėlinį vedina savo dviejų lyderių "Rapala" ekipa laimėjo rezultatu 18:14. Antrąjį kėlinį šeimininkai pradėję dviem tritaškiais dar padidino pervara, po antrojo kėlinio rezultatas buvo 40:33. Niekaip nesusitvarkę su varžovų tolimomis bombomis, svečių ekipa pralošė ir trečiąjį ketvirtį, taip panaikindami intrigą. (64:48). Lemiamame ketvirtyje "Vieningas Kaunas" parodė atsigavimo ženklų, skirtumas buvo sumažėjęs iki 7 taškų, tačiau užtikrintai sužaidę rungtynių pabaigą šeimininkai šventė pergalę rezultatu 87:78

"Rapala" dėka dviejų komandos lyderių, tai yra L.Kalėdos ir M.Pažėros, kurie šiame kėlinyje atitinkamai pelnė 9 ir 7 taškus greitai įsiveržė į priekį ir kaip ateitis parodė nebe užleido pirmaujančios komandos pozicijos iki pat rungtynių pabaigos. Nors "Vieningas Kaunas" pirmavo daugumoje statistinių grafų, tačiau prastas pataikymo procentas lėmė kad po pirmojo kėlinio jie atsiliko rezultatu 18:14.

Antrojo kėlinio pradžia prasidėjo dviem minėtų šeimininkų žaidėjų tritaškiais, po kurių skirtumas tarp komandų pasiekė dviženklę ribą. Svečiams per daug neatsilikti padėjo dviejų žaidėjų pastangos, V.Vaitkevičius ir A.Birulinas šiame kėlinyje savo komandai pelnė 18 iš 19 visos komandos taškų. Kiek pagerinę kova dėl atšokusių kamuolių "Rapala" žaidėjai nepaisant netaiklių tritaškių, padidino savo pervarą ir prieš ilgąją pertrauką pirmavo rezultatu 40:33.

Trečiajame kėlinyje prie minėtų svečių žaidėjų, prisijungė D.Plerpa ir tik šis trejetukas neleido savo komandai būti sutriuškintiems, kadangi "Rapala" šiame kėlinyje fantastiškai pataikė tritaškius, po surengto spurto 10:0 jie buvo įsiveržę 18 taškų skirtumu. Po trisdešimties minučių rezultatas buvo 64:48.

Ketvirtajame kėlinyje atrodė kad rungtynės pasibaigs ramiai,tačiau šeimininkai pradėjo klysti paprastose situacijose, taip leisdami varžovams pelnyti greitus taškus.Įpusėjus kėliniui skirtumas tarp komandų buvo dėkingas šeimininkams, bet kuomet svečiai sužaidė atkarpą 8:0, intriga sugrįžo. Keletą kartų svečiai turėjo galimybę dar labiau sumažinti skirtumą, tačiau neatleistinos klaidos, po kurių sekė 4 "Rapalos" taškai nebe paliko vilčių pakovoti dėl pergalės. Galutinis rungtynių rezultatas 87:78.

Po rungtynių "Rapala" treneris G.Mickevičius sakė: Komanda pakankamai gerai atrodė, nors ir po švenčių, tai parodo kad galime žaisti įvariomis sąlygomis ir laimėti nemažais skirtumais. Ateityje pasipildysime dar keliais žaidėjais ir tikimės rezultatai tik gerės.

"Vieningo Kauno" treneris V.Vaitkevičius sakė: Gaila kad pralošėme, nors mes nesame kažkokie grupės lyderiai, tačiau prieš šią komandą galėjome pakovoti. Visas rungtynes besivijome, tik rungtynių pabaigoje pavyko parodyti ragus, bet kaip matome to neužtenka.

Rapala: Laurynas Kalėda – 34 tšk., Mindaugas Pažėra – 26 tšk. (6 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Deividas Ilkinas – 13 tšk., Raimundas Mickevičius – 10 tšk.

Vieningas Kaunas: Vilius Vaitkevičius – 26 tšk. (6 išpr. praž.), Andrius Birulinas – 17 tšk. (11 atk. kam.), Deividas Plerpa – 14 tšk. (13 atk. kam.)

„Rapala“ neturėjo vargo su „Vieningu Kaunu“ (2014 sausio 17 d., penktadienis, 22:31 val.)„Restauratoriai“ lengvai įveikė „Vieningą Kauną“ (2014 vasario 08 d., šeštadienis, 18:56 val.)„Ekskomisarų biuras“ tik vieną kėlinį priešinosi „Vieningam Kaunui“ (2013 lapkričio 08 d., penktadienis, 23:34 val.)„Sanitex“ rungtynių pabaigoje palaužė „Vieningą Kauną“ (2014 vasario 16 d., sekmadienis, 16:59 val.)„Rapala“ iškovojo dar vieną pergalę (2013 lapkričio 03 d., sekmadienis, 18:16 val.)„Rapala“ išplėšė pergalę prieš „Hidraulinės sistemos & eSporto baras“ (2014 kovo 07 d., penktadienis, 00:20 val.)„Rapala“ po atkaklios ir permainingos kovos palaužė Kauno „Švarą“ (2014 sausio 12 d., sekmadienis, 20:40 val.)„Rapalai“ nepavyko išrašyti blizgių „Kauno Tiltams“ (2013 lapkričio 08 d., penktadienis, 00:58 val.)Arnoldo Karlos dvitaškis su sirena atnešė pergalę „Vieningam Kaunui“ (2014 vasario 18 d., antradienis, 22:12 val.)Po dviejų pratęsimų ir įtampos „Omega“ išplėšė pergalę iš „Vieningas Kaunas“ komandos (2013 lapkričio 23 d., šeštadienis, 00:58 val.)