ELEKTRĖNŲ SENOJI VERSMĖ vs LOKIAI (66:56)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 sausio 27 d., Sekmadienis, 17:00 val. @ Elektrėnų profesinio mokymo centras, Rungos g. 18, Elektrėnai, LT-26109

Elektrėnų ''Senoji Versmė'' užtikrintai įveikė ''Lokių'' ekipą

2013 sausio 27 d., Sekmadienis, 23:52 val., peržiūros: 1527

Šiandien, sausio 27d. Elektrėnų profesinio mokymo centre vyko KKL ''C'' lygos ''Top sport'' rungtynės, kuriose susitiko Elektrėnų ''Senoji Versmė'' (Šeimininkai) ir ''Lokių'' ekipa (Svečiai). Šeimininkai savo pranašumą įrodė tik primajame ketvirtyje, kurį laimėjo devyniais taškais. Antrajame prie savo persvaros pridėjo dar vieną, o trečią ir ketvirtą kėlinį sužaidė lygiai. Rungtynes laimėjo Elektrėnų ''Senoji Vesmė'' rezultatu 66-56.

Pirmąjį ketvirtį abi ekipos pradėjo tritaškiais metimais. Šeimininkai pataikė tris, o svečiai du. Kėlinio viduryje šeimininkai turėjo dviejų taškų pranašumą (13-11). Tuomet šeimininkai truktelėjo į priekį sužaisdami atkarpą 6-0. Kėlinį užbaigė taiklus G.Pargaliausko tritaškis metimas, po kurio šeimininkų ekipa turėjo susikrovus devynių taškų pranašumą 22-13.

Antrąjį ketvirį šeimininkų ekipa iškart pradėjo taikliu tritaškiu, o į tai šešiais iš eilės taškais atsakė R.Kuzas. Iki pat kėlinio galo tarp komandų buvo dešimties taškų skirtumas (31-21). Svečiai buvo šį pranašumą sumažinę iki šešių, bet dvi paskutines atakas sėkmingai sužaidė šeimininkų ekipa, kuri atstatė prieš tai turėtą dešimties taškų pranašumą. Po dviejų kėlinių Elektėnų ''Senoji Versmė'' buvo priekyje rezultatu 35-25.

Trečiajame ketvirtyje ekipos žaidė taškas į tašką. Svečiams nepavyko sumažinti deficito. Kėlinio antroje pusėje šeimininkai padidino persvarą iki trylikos taškų, bet tuomet sekė 6-0 svečių atkarpa, po kurios liko jau tik septyni taškai, bet aidint teisėjų švilpukams, kurie skelbė kėlinio pabaigą, M.Kaminskas atstatė dešimties taškų pranašumą 50-40.

Paskutinįjį ketvirtį svečiai pradėjo tritaškiu metimu, tuo tarpu šeimininkai sužaidė solidžią atkarpą 11-3 ir jau buvo priekyje aštuoniolika taškų (61-43). Kėlinio pabaigoje ''Lokiai'' žaidė kur kas aktyvesnį krepšinį ir privertė klysti, bet svečiams nepavyko sukurti mažo stebuklo ir rungtynes laimėjo Elektrėnų ''Senoji Versmė'' 66-55.

Po rungtynių šeimininkų ekipos treneris R.Vičkačka sakė: „ Džiaugiamės pagaliau pasiekta pergale, sėkmės varžovams, o mes sieksim toliau pergalių.“

''Lokių'' ekipos treneris A.Kasparavičius sakė: „ Eilinį kartą pralaimėjom... Gaila, kad neturim savo sienų, savo namų, kur mus palaikytų. Šios varžybos buvo tokios lygesnės, jiems gal labiau padėjo namų salė. Nuoskaudą šiek tiek jaučiu teisėjavimui.“

Šeimininkų ekipoje išsiskyrė: M.Kaminskas ( 31 tšk. 10 atk.kam ) G.Pargaliauskas ( 15 tšk.) R.Vičkačka ( 9 tšk.)

''Lokių'' ekipoje naudingiausi buvo: R.Kuzas (24 tšk. 12 atk.kam.) J.Seniuta ( 12 tšk.11 atk.kam.) A.Kasparavičius ( 9 tšk.)

BC ''Straight'' jau antrajame kėlinyje pažabojo ''Lokius'' (2012 gruodžio 18 d., antradienis, 23:07 val.)''Lituanica'' šventė lengvą pergalę prieš ''Lokius'' (2013 sausio 20 d., sekmadienis, 15:21 val.)Elektrėnų "Senoji versmė" atsilaikė prieš "Lituanica" (2013 vasario 24 d., sekmadienis, 22:42 val.)"Elektrėnų Senoji Versmė" be didesnio vargo nukovė "Lokius" (2013 vasario 26 d., antradienis, 23:02 val.)''Šernai'' išsivežė pergalę iš Elektrėnų (2012 gruodžio 16 d., sekmadienis, 19:47 val.)"Elektrėnų senoji versmė" nušlavė "VU KHF" (2013 vasario 10 d., sekmadienis, 22:47 val.)Elektrėnų "Senoji versmė" neatsilaikė prieš "Rokų keramika & Krovinių pervežimas.lt" (2013 kovo 24 d., sekmadienis, 22:08 val.)"Elektrėnų Senoji Versmė" nė iš tolo neprilygo "BC Grizliams" (2012 lapkričio 07 d., trečiadienis, 23:06 val.)Elektrėnų"Senosios Versmės" penketukas nugalėjo "Komandą X" (2012 lapkričio 26 d., pirmadienis, 23:31 val.)Elektrėnų senoji versmė paskutinę sekundę palaužė Compensą (2012 lapkričio 14 d., trečiadienis, 22:28 val.)