Elektromontuotojas vs IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo (69:45)Pavasario „Sportturas“ taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 balandžio 15 d., Antradienis, 18:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Elektromontuotojas“ įrodė savo pranašumą prieš „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ komandą

2014 balandžio 16 d., Trečiadienis, 00:05 val., peržiūros: 849

Balandžio 15 dieną Kauno Technikos kolegijoje įvyko pavasario "Sportturas" taurės reguliariosios K pogrupio rungtynės tarp "Elektromontuotojas" (šeimininkai) ir "IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo" (svečiai). Pirmąjį kėlinį šiek tiek geriau sužaidę šeimininkai primavo 16:12. Antrame kėlinuke "Elektromontuotojas" dar labiau išsiveržė į priekį 31:23. Trečiajame kėlinyje šeimininkų persvara perkopė dviženklę ribą ir po kėlinio jie irmavo jau 43:32. Ketvirtajame kėlinyje kelių gerų atkarpų dėka "Elektromontuotojas" dar labiau atitolo nuo varžovų ir nepaliko svečiams vilčių išplėšti pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 69:45.

Komandos rungtynes pradėjo apylygiai ir ti vieno taško persvara pirmavo "Elektromontuotojas" (9:8). Tada šeimininkai laimėjo atkarpą 7:4 ir baigiantis kėlinui pirmavo 16:12

Antrojo kėlinuko pradžioje svečiai laimėjo atkarpą 7:2 ir pirmąkart rungtynėse išsiveržė į priekį (19:18), tačiau jie priekyje buvo neilgai. Šeimininkai sukūrė atkarpą 9:2 ir nutolo nuo varžovų (27:21). Iki kėlinio pabaigos šeimininkai prie savo persvaros pridėjo dar 2 taškus ir po kėlinio pirmavo 31:23.

Trečiojo kėlinuko pradžioje "Elektromontuotojo" persvara perkopė dviženklę ribą ir jie pirmavo 35:23. Per likusį kelinio laiką šeimininkai sugebėjo išsaugoti dviženklę persvarą ir trečiojo kėtvirtčio pabaigoje pirmavo 43:32.

Paskutinį ketvirtį šeimininkai pradėjo laimėdami atkarpą 12:1 ir nutolo nuo varžovų gana saugia persvara (55:33). Šios persvaros svečiai panaikinti iki rungtynių pabaigos nesugebėjo ir "Elektromontuotojas" šventė pergalę rezultatu 69:45.

Po rungtynių "Elektromontuotojas" treneris sakė: "Pergalę lėmė pilna komandos sudėtis, geri keitimai ir mūsų greitis"

"IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo" treneris sakė: "Šaindien žaidėmė be įžaidėjų, mums sunkiai sekėsi susitvarkyti su kamuoliu. Antroje pusėje varžovai tai pamatė ir pradėjo mus spausti, dažniau praradinėjome kamuolį ir pasimetėme, manau tas lėmė pralaimėjimą"

Elektromontuotojas: Rimantas Juškevičius – 13 tšk., Arnas Gilius – 12 tšk., Martynas Židanavičius – 11 tšk.

IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo: Tautvydas Buzas – 17 tšk. (10 atk. kam.), Vidas Jucius – 7 tšk., Mindaugas Škimelis – 6 tšk.

„Elektromontuotojas“ ketvirtame kėlinyje palažė „Straight“ (2014 balandžio 22 d., antradienis, 23:11 val.)„IT-Taškas.LT kompiuteriai & Festo“ nugalėjo „KMT“ (2014 balandžio 06 d., sekmadienis, 22:42 val.)„Elektromontuotojas“ antroje rungtynių pusėje įveikė „KMT“ (2014 balandžio 08 d., antradienis, 20:39 val.)„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ nugalėjo banguotai žaidusius „A.S.K. „Persvara“ – 2nd“ krepšininkus (2014 gegužės 04 d., sekmadienis, 22:29 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Šilainių ‒ 2“ komanda keliauja į pavasario taurės pusfinalį (2014 gegužės 08 d., ketvirtadienis, 01:21 val.)BC „Straigth“ pergalingai pradėjo pavasario „Sportturas“ turnyrą (2014 balandžio 09 d., trečiadienis, 21:19 val.)Nerezulatyviose aštuntfinalio rungtynėse ‒ „Lituanicos“ pergalė (2014 balandžio 29 d., antradienis, 20:44 val.)