DNC & Sport Fairy vs Sporto manija – OTO (95:88)B lyga, „Baltic Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2014 balandžio 14 d., Pirmadienis, 21:30 val. @ Jono Pauliaus II gimnazija, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

„DNC & Sport Fairy“ liko vienas žingsnis iki finalo

2014 balandžio 15 d., Antradienis, 00:05 val., peržiūros: 1420

Balandžio 14 dieną, 21.30 val., Jono Pauliaus II gimnazijos sporto salėje, susitiko "B" lygos komandos "DNC & Sport Fairy" (šeimininkai) ir "Sporto manija – OTO" (svečiai). Rungtynės buvo išties permainingos, ne vieną kartą keitėsi pirmaujanti komanda, o puikiai ketvirtąjį kėlinuką sužaidę svečiai turėjo labai realius šansus laimėti. Vistik neįtikėtinai atsitiesę "DNC & Sport Fairy" krepšininkai sugebėjo išplėšti pratęsimą, kurio metu įveikė pražangų išretintus varžovus. "DNC & Sport Fairy" komandai beliko pasiekti dar vieną pergalę norint patekti į finalą, tuo tapu jų varžovams dabar jau būtina ir sėkmė, nes laimėti du kart prieš "DNC & Sport Fairy" bus išties nelengva. O susitikimas šį vakarą baigėsi rezultatu 95:88.

Rungtynėse geriau startavo šeimininkai, kurie po keleto nesėkmingų epizodų ėmė demonstruoti sau būdingą, labai greitą ir puolimu paremtą krepšinį. Skirtumas jau pirmojo kėlinuko pradžioje pasiekė 10 taškų ribą. Ties šiuo momentu komandų žaidimas išsilygino, svečiai pagaliau pradėjo žaisti rezultatyviai, o antrojo kėlinuko metu jiems pavyko netgi sumažinti atsilikimą. Tačiau "Sporto manija – OTO" neketino sustoti ir dabar buvo galima stebėti kardinaliai pasikeitusį ekipos žaidimą. Jiems pavyko uždaryti galingą varžovų puolimą, o „DNC & Sport Fairy“ komanda buvo apdovanota ne vienu įspūdingu bloku. Svečiams ne tik pavyko išlyginti rezultatą, tačiau tolimas M. Kvedaro metimas pirmą kartą juos išvedė į priekį 37:40.

Antroje rungtynių pusėje šeimininkai vėl sugebėjo nutolti ir ilgą laiką išlaikė nedidelį, maždaug 6-8 taškų pranašumą. Nors į tai "Sporto manija – OTO" atsakydavo sudėtingais tolimais metimais, tačiau apsigynti nuo tiksliai puolančių varžovų sekėsi sunkiai. Pats įdomumas prasidėjo ketvirtojo kėlinuko metu, kuomet šeimininkai pasiekė 11 taškų pranašumą. Į tai "Sporto manija – OTO" atsakė galingu spurtu 17:0 ir taip pareiškė rimtas pretenzijas į pergalę. Nors šeimininkams liko visai nedaug laiko išsigelbėti, bet komanda padarė neįtikėtiną darbą, bei per vieną minutę panaikino 6 taškų deficitą. Per likusias sekundes komandos apsikeitė klaidomis ir netaikliais metimais, o pagrindinis laikas baigėsi esant rezultatui 79:79.

Papildomo laiko metu į priekį nieko nelaukdami ėmė tolti „DNC & Sport Fairy“ krepšininkai, kurie sėkmingai provokavo varžovų pražangas ir rinko taškus nuo baudų metimo linijos. Nors svečiai nenuleido rankų, tačiau paskutines komandos viltis sudaužė pražangos ir žaidėjai aikštelėje liko vos keturiese. „DNC & Sport Fairy“ komandai beliko pabaigti formalumus. Rungtynės baigėsi rezultatu 95:88.

Nugalėtojų komandos trenerio D.Budgino komentaras po pergalės: "komandos yra lygiavertės, tad ir žaidimas vyko lygiai, buvo sunku, varžovai labai kovingi, o mums padėjo galbūt kiek ilgesnis suolelis, nes jie turėjo rimtų problemų dėl pražangų".

DNC & Sport Fairy: Karolis Meiliūnas – 24 tšk. (10 išpr. praž.), Paulius Valentukonis – 22 tšk. (16 atk. kam., 6 išpr. praž.), Andrius Gedminas – 17 tšk., Giedrius Būda – 14 tšk. (5 rezult. perd.)

Sporto manija – OTO: Deividas Rinkūnas – 18 tšk., Mantas Kvedaras – 15 tšk., Andrius Šukys – 14 tšk. (8 rezult. perd.), Elvinas Kalūginas – 13 tšk. (10 atk. kam., 6 išpr. praž.), Rytis Adžgauskas – 13 tšk., Paulius Grigaitis – 10 tšk.

„DNC & Sport Fairy“ tvirtai žengė į „B“ lygos pusfinalį (2014 kovo 17 d., pirmadienis, 22:39 val.)„DNC & Sports Fairy“ sugebėjo atsitiesti ir palaužti „Šilainius“ (2013 gruodžio 08 d., sekmadienis, 16:31 val.)„DNC & Sport Fairy“ lengvai įveikė „Sabonio KC – Vytauto“ ekipą (2014 vasario 17 d., pirmadienis, 22:50 val.)„DNC & Sports Fairy“ neturėjo vargo su „Kauno Kolegija“ (2014 sausio 13 d., pirmadienis, 22:44 val.)„DNC & Sport Fairy“ nepadoriu rezultatu laimėjo prieš „BK Centre“ (2014 vasario 23 d., sekmadienis, 22:18 val.)„DNC & Sports Fairy“ ketvirtame kėlinyje palaužė Kauno „SRC“ (2013 lapkričio 24 d., sekmadienis, 23:10 val.)Kova iki paskutinių sekundžių baigėsi minimalia „DNC & Sport Fairy“ ekipos pergale (2014 vasario 27 d., ketvirtadienis, 23:00 val.)„Sporto Manija ‒ OTO“ užtikrintai laimėjo rungtynes ir išlygino pusfinalio serijos rezultatą (2014 balandžio 16 d., trečiadienis, 23:37 val.)„Sporto manija – OTO“ lengvai įveikė „BK Centre“ krepšininkus. (2013 lapkričio 23 d., šeštadienis, 16:14 val.)„DNC & Sports Fairy“ antroje rungtynių pusėje nesunkiai įveikė BK „Centre“ (2013 lapkričio 16 d., šeštadienis, 17:21 val.)