KAUNO GRŪDAI - 2 vs JUOZO VITKAUS INŽINERIJOS BATALIONAS (52:64)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 lapkričio 16 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

"Kauno grūdams -2" teko pripažinti "Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono" pranašumą

2011 lapkričio 16 d., Trečiadienis, 21:56 val., peržiūros: 3958

Lapkričio 16 dieną, 19val., "Dobkevičiaus" vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos "Sporto Fėjos" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko aikštelės šeimininkai "Kauno grūdai -2" ir svečiai "Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas". Pradžioje ekipos žaidė taškas į tašką, tačiau antrąjame kėlinuke svečiai spurtavo, įgijo dviženklį pranašumą ir išlaikė jį iki finalinės sirenos. Rungtynes laimėjo "Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas", rezultatu 52:64.

Pradžioje abi ekipos žaidė taškas į tašką. "Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas" laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių, tačiau prastas pataikymas iš baudos aikštelės neleido įgyti persvaros. 'Kauno grūdai – 2", žaisdami protingą pozicinį žaidimą, sugebėjo išvesti savo ekipos žaidėjus į patogias pozicijas metimui ir visąlaik turėjo 2-3 taškų pranašumą. Po pirmųjų 10 minučių ekipas skyrė 3 taškai – 14:11.

Antrąjame ketvirtyje svečių ekipa primetė itin greitą žaidimą savo varžovams. "Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono" ekipos žaidėjai atrodė pajėgesni ir dėka greitų kontraatakų perėmė iniciatyvą į savo rankas. Rezultatyviausias pastarųjų ekipoje šiandien buvo Arnoldas Anelauskas, šiandien pelnęs net 22 taškus. Jau kėlinuko viduryje svečiai, po spurto 0:12, įgijo solidų 10 taškų pranašumą (17:27) ir pradėjo diktuoti savo sąlygas varžovams. Prieš ilgąją pertrauką ekipas skyrė 12 taškų – 21:33.

Trečiąjame kėlinuke vaizdas aikštelėje nesikeitė. "Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas" dominavo po varžovų krepšiu ir laikė iniciatyvą savo rankose. Nors svečių ekipai šiandien atstovavo vos 6 žaidėjai, tačiau jie visi yra puikiai fiziškai pasirengę ir net prieš gausiau susirrinkusią ekipą gali žaisti itin greitai bei rezultatyviai. Šiandien šeimininkų ekipoje vienintelis Naglis Dunčikas įmetė daugiau nei 10 taškų (20 jo sąskaitoje), tuo tarpu kiti ekipos žaidėjai įdėjo gan mažą indėlį. Prieš finalinį ketvirtį skirtumas tarp komandų išaugo iki 15 taškų – 35:50.

Ketvirtąjame ketvirtyje "Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas" neleido savo varžovams net pagalvoti apie dviženklio deficito panaikinimą ir visąlaik turėjo 12-15 taškų pranašumą. Likus 3 minutėms iki rungtynių pabaigos "Kauno grūdai – 2" pradėjo spausti savo varžovus, laimėjo atkarpą 8:2, tačiau skirtumas tarp ekipų buvo per didelis, jog turėtų įtakos galutiniam rezultatui. Rungtynės baigėsi pelnyta svečių pergale, rezultatu 52:64.

Po rungtynių "Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono" treneris Almantas Burneika sakė : " Pasisekė, nes visas rungtynes pavyko išlaikyti gerą tempą, o jie "nerado vaistų". Nors ir nesisekė, bet bėgom bėgom ir apibėgom. Buvo šiandien užsidegimas, gerai sekėsi. Žmonių mažai, bet manau atrandam tą žaidima, tik tiek kad tritaškių vis dar nepataikom."

"Kauno grūdų -2" ekipa vienbalsiai komentavo : "Nauja ekipa, nauji žmonės, trūksta susižaidimo."

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Anonimas2011 lapkričio 16 d., 22:04 val.

Saunuoliai :-)

"Minordija" nepasigailėjo ir Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono komandos (2011 gruodžio 08 d., ketvirtadienis, 20:10 val.)"Kauno tiltai" dramatiškose rungtynėse įveikė "Juozo Vitkaus inžinerijos batalioną" (2011 lapkričio 07 d., pirmadienis, 23:14 val.)"Kauno Tiltai" antrą kartą įveikė "Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalioną" ir žengė į kitą etapą (2012 balandžio 02 d., pirmadienis, 21:51 val.)"Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalionas" pasiekė sunkią pergalę (2011 lapkričio 20 d., sekmadienis, 22:38 val.)"Lietuvos Dujos" palaužė "Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalioną" (2012 sausio 13 d., penktadienis, 21:57 val.)"Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalionas" išsprogdino "Ryterna" (2011 lapkričio 15 d., antradienis, 22:21 val.)"Best 4 You" po dramatiškų rungtynių įveikė "Juozo Vitkaus inžinerijos batalioną" (2011 lapkričio 13 d., sekmadienis, 23:43 val.)Po atkaklios kovos "Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalionas" palaužė "Kautrą & Currus ir Dariaus Baldus" (2011 lapkričio 09 d., trečiadienis, 22:15 val.)Po pirmosios "Juozo Vitkaus Inžinerijos Bataliono" ir "Kauno Tiltų" aštuntfinalio dvikovos klaustukų nepamažėjo (2012 kovo 23 d., penktadienis, 20:03 val.)„Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalionas“ iškovojo sunkią pergalę (2012 sausio 27 d., penktadienis, 21:28 val.)