HIDRAULINĖS SISTEMOS & KOMPIUTERA - PLŽMMC vs DENTIST TEAM & WORLD COUTURE (58:55)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 kovo 03 d., Šeštadienis, 12:00 val. @ Kauno energijos sporto salė - Raudondvario pl. 84, Kaunas

"Hidraulinės sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" išvaistė pranašumą, tačiau iškovojo nesunkią pergalę

2012 kovo 03 d., Šeštadienis, 14:12 val., peržiūros: 2991

Šeštadienį kovo 3 dieną, Kauno energijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos "Sporto Fėjos" pirmenybių rungtynės tarp "Hidraulinės sistemos & Kompiutera – PLŽMMC" (šeimininkai) ir "Dentist team & World couture" (svečiai) ekipų. Pirmajame kėlinuke pranašesni buvo šeimininkai ir įgijo keturių taškų pranašumą, kuris po dviejų ketvirčių buvo išaugęs iki keturiolikos taškų. Trečiame kėlinuke šeimininkai įgijo devyniolikos taškų persvarą, tačiau paskutinėje rungtynių dalyje atsipalaidavo ir leido priešininkams pasivyti iki trijų taškų. 58:55 (18:14, 20:10, 11:6, 9:25).

Pirmieji savo taškų sąskaitą taikliu tolimu metimu atidarė svečiai. Vėliau abi komandos apsikeitė dvitaškiais metimais, po kurių sekė penki šeimininkų taškai iš eilės. Į tai svečių krepšininkai atsakė dviem taškais, tačiau iškart po to sekė dar penki iš eilės šeimininkų taškai, po kurių komandas skyrė penki taškai. Toliau "Dentist team & Wrold couture" žaidėjams buvo pavykę sumažinti atsilikimą iki dviejų taškų, tačiau netrukus šeimininkai padidino jį iki keturių bei išlaikė tokį skirtumą tarp komandų iki kėlinuko pabaigos. 18:14.

Antrojo kėlinuko pradžioje taškus rinko tik "Hidraulinės sistemos & Kompiutera – PLŽMMC" ekipos krepšininkai, nes svečių buvo ištikę taškų badas, kuris truko beveik pusė kėlinuko. Per tą laiką šeimininkai pelnė devynis taškus ir įgijo trylikos taškų pranašumą. Taškų badą svečiai nutraukė taikliu tritaškiu metimu, tačiau po jo sekė keturi iš eilės šeimininkų taškai, kurių dėka skirtumas tarp komandų išaugo iki keturiolikos taškų. Kiek vėliau svečiai sumažino atsilikimą iki aštuonių taškų, tačiau kėlinuko pabaigą geriau sužaidė šeimininkų krepšininkai ir prieš ilgąją pertrauką įgijo keturiolikos taškų persvarą. 38:24.

Trečiasis kėlinukas buvo nerezultatyvus abiems ekipoms. Ketvirčio pradžioje komandos taškus rinko tik baudų metimais. Įpusėjus kėlinukui "Dentist team & World couture" ekipos krepšininkai pelnė penkis taškus iš eilės ir sumažino skirtumą tarp komandų iki dvylikos taškų, tačiau netrukus "Hidraulinės sistemos & Kompiutera – PLŽMMC" ekipos žaidėjai surengė spurtą 7:0, kuris truko iki kėlinuko pabaigos ir leido šeimininkams pirmauti devyniolikos taškų skirtumu. 49:30.

Paskutinėje rungtynių dalyje svečiai pasinaudojo tuo, kad šeimininkai jau patikėjo pergale ir atsipalaidavo. Nors keturis iš eilės taškus pradžioje pelnė šeimininkai, tačiau netrukus svečių krepšininkai atsakė tuo pačiu ir dar truputį vėliau surengė spurtą 10:0, kurio dėka skirtumas tarp komandų ištirpo iki vienuolikos taškų. Toliau abi ekipos apsikeitė rezultatyviomis atakomis, o iškart po jų sekė dar aštuoni svečių taškai iš eilės, kurių dėka deficitas sumažėjo iki trijų taškų, tačiau tai buvo viskas, ką svečių žaidėjams pavyko nuveikti. Pergalę rezultatu 58:55 šventė šeimininkai.

Po rungtynių nugalėtojų komandos žaidėjas Karolis Šabūnas kalbėjo : " Mus pakylėjo nusivylimas po praeitų varžybų, labai skaudžiai jas pralaimėjome, tokiu taškų skirtumu šį sezoną dar nebuvome pralaimėję, tai norėjome pasidaryti sau gerą šeštadienio dieną, tai susikaupėme, varžovai šiandien labiau "draskėsi" ir buvo aršesni, negu praeitą kartą, tai, manau, kad pergalę ir lėmė mūsų susikaupimas ".

"Hidraulinės sistemos & Kompiutera – PLŽMMC" : S.Klimkevičius 16, M.Kudakas 14 (30 naud., 11 atk.kam., 6 rez.perd.), V.Šalčius 13 (5 išprov.praž.) taškų.

"Dentist team & World couture" : D.Stašaitis 16 (26 naud., 18 atk.kam., 9 išprov.praž.), R.Krasnickas 15, D.Jegorovas 11 taškų.

"Hidraulinės Sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" pasiekė nesunkią pergalę (2011 lapkričio 27 d., sekmadienis, 22:43 val.)"Hidraulinės sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" ketvirtfinalį pradėjo pergale (2012 balandžio 03 d., antradienis, 23:11 val.)"Hidraulinės sistemos & Kompiutera-PLŽMMC" išsaugojo pergalę savo rankose (2012 sausio 29 d., sekmadienis, 22:21 val.)"Hidraulinės Sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" įsirašė lengvą (2011 lapkričio 28 d., pirmadienis, 23:02 val.)"Hidraulinės Sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" susitvarkė su "Jaunalietuvių Sporto Organizacija" (2012 vasario 27 d., pirmadienis, 00:18 val.)"Hidraulinės sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" antrą kartą nugalėjo "Celsį" (2012 kovo 28 d., trečiadienis, 22:18 val.)"Hidraulinės sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" antrą kartą įveikė "Elektromontuotoją" ir pateko į pusfinalį (2012 balandžio 10 d., antradienis, 23:09 val.)"Hidraulinės sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" įveikė "Krasta Auto Kaunas" komandą (2011 gruodžio 06 d., antradienis, 23:12 val.)Pirmąją rungtynių pusę gerai sužaidę "Hidraulinės Sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" iškovojo pergalę (2011 lapkričio 08 d., antradienis, 19:35 val.)"Hidraulinės sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" be vargo įveikė "Sweco hidroprojektą" (2012 sausio 22 d., sekmadienis, 22:17 val.)