Kauno technologijos universitetas vs Vėjų linija & Garliavos duona (69:65)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 07 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ Kauno technologijos universiteto chemijos fakultetas, Radvilėnų pl. 19, Kaunas, LT-50254

„Kauno technologijos universitetas“ išvargo pergalę prieš „Vėjų liniją & Garliavos duoną“

2016 vasario 07 d., Sekmadienis, 21:34 val., peržiūros: 1127

Vasaraio 7 dieną, 17:15 val., Kauno techologijos universiteto, chemijos fakulteto sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Kauno technologijos universitetas“ (šeimininkai) ir „Vėjų linija & Garliavos duona“ (svečiai). Nors rungtynių starte puikiai atrodė šeimininkai, kurie V. Pliaugos vedami sugebėjo pasiekti net 17 taškų pranašumą, bet po ilgosios pertraukos „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipa sugebėjo atsitiesti. Nors svečiams taip ir nepavyko persverti rezultato savo naudai, bet intriga išsilaikė iki pat pabaigos ir „Kauno technologijos universitetas“ tik didelių pastangų dėka išlaikė pranašumą savo pusėje 69:65.

Rungtynių starte „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipos puolimas atrodė labai prastai, komanda dažnai klydo, nepataikė net iš neblogų padėčių ir leido varžovams nutolti. Savo šansus šeimininkai sugebėjo išnaudoti kur kas geriau ir jų pranašumas augo su kiekviena minute. Jau pirmojo kėlinuko metu „Kauno technologijos universitetas“ pasiekė net 17 taškų pranašumą ir tiesiog dominavo aikštėje. Šeimininkų lyderiu tapęs V.Pliauga iki ilgosios pertraukos surinko net 26 taškus ir leido savo komandai pirmauti rezultatu 44:30.

Nors „Vėjų linija & Garliavos duona“ ir turėjo nemenką deficitą, bet komanda padarė labai teisingas išvadas ilgosios pertraukos metu ir pagaliau pristabdė varžovų puolimą, o V.Pliauga buvo visiškai eliminuotas. Tai padėjo po truputėlį artėti ir intiga sugrįžo. Skirtumui ištirpus iki 3 taškelių abi komandos ėmė žaisti taškas į tašką, bet nedidelio atsilikimo, kuris būtų buvęs labai svarbus psichologiškai, svečiai taip ir nepanaikino. „Kauno technologijos universitetas“ sunkiai, bet išlaikė persvarą savo rankose, bei laimėjo dvikovą rezultatu 69:65.

„Kauno technologijos universitetas“:

„turėjom nemažą pranašumą, bet vėliau atsipalaidavome ir galima sakyti, išvargome pergalę“.

Kauno technologijos universitetas: Vytautas Pliauga – 28 tšk. (7 išpr. praž.), Laurynas Andriuškevičius – 26 tšk. (7 išpr. praž.), Valdas Grigaliūnas – 6 tšk.

Vėjų linija & Garliavos duona: Mantas Daunoravičius – 22 tšk., Laurynas Varnas – 16 tšk. (5 išpr. praž.), Andrius Raila – 13 tšk. (11 atk. kam.)

„Kauno technologijos universitetas“ po atkaklios kovos įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (76:73) (2016 sausio 25 d., pirmadienis, 22:58 val.)„Kauno tiltai“ lengvai įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 21:42 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2016 vasario 08 d., pirmadienis, 21:14 val.)„Kauno technologijos universitetas“ be didesnio vargo įveikė „Celsis“ ekipą. (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 18:59 val.)„Best 4 You“ rungtynių pabaigoje palaužė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 21:35 val.)„Hidraulinės sistemos“ nugalėjo „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2015 lapkričio 30 d., pirmadienis, 21:09 val.)„Kauno oro uostas & KAMS“ nepaliko jokių vilčių „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkams (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 21:33 val.)„Kauno Technologijos Universitetas“ saldžiai revanšavosi „ASU & Co AgroVIS“ (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 23:09 val.)„Kauno technologijos universitetas“ nesunkiai įveikė „ACME“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 22:21 val.)„Kauno technologijos universitetas“ ketvirtame kėlinyje įveikė „RVG Baldus“ (2016 vasario 21 d., sekmadienis, 19:24 val.)