Agava & Automatinių sistemų servisas vs Trukmė & Kautra – DB (32:88)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 kovo 19 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„Trukmė & Kautra ‒ DB“ sutrypė „Agavą & Automatinių Sistemų Servisą“

2014 kovo 20 d., Ketvirtadienis, 00:21 val., peržiūros: 1255

Trečiadienio vakarą, nors ir sau įprastoje salėje rungtyniavę "Trukmės & Kautros – DB" vyrai turėjo tenkintis svečių statusu. Savo ruožtu "Agava – Automatinių Sistemų Servisas" šį kartą buvo pristatomi kaip aikštės šeimininkai. Vis tik, "V. Kuprevičiaus" mokyklos sienos aiškiai parodė, kas yra tikrieji ir kas faktiniai mačo šeimininkai. "Trumės & Kautros – DB" krepšininkai pagaliau susikaupusį pyktį už šešias nesėkmes iš eilės išsiliejo ant savo varžovų ir tiesiog juos "nušlavė" nuo savo kelio rezultatu (32:88).

Aprašyti pirmą kėlinį labai sudėtinga ir tuo pačiu pakankamai lengva. Galima pasakyti tik tiek, kad vieni žaidė krepšinį, o kiti stebėjo, kaip jų varžovai drasko gynybą. Per dešimt žaidimo minučių šeimininkų teisėmis rungtyniavę "Agavos – Automatinių Sistemų Serviso" vyrai išvargo vos penkis taškus ir jau mačo pirmame kėlinyje buvo pasiųsti į nokdauną. Savo ruožtu varžovai surinko 15 taškų ir įgijo dviženklį pranašumą (5:15).

Vaizdas aikštėje iš principo nepasikeitė ir antrojo ketvirčio metu. Galbūt skyrėsi tik tai, kad "Trukmė & Kautra – DB" savo puolimą nuo neblogo pagerino iki labai rezultatyvaus, o šeimininkai savo ruožtu didesnių žygdarbių nenuveikė ir antrojo kėlinio metu. "Agava – Automatinių Sistemų Servisas" šį kartą sukrapštė 8-is taškus, tačiau į savo krepšį praleido net 26 ir prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė kiek nepadorus taškų skirtumas (13:41).

Trečiojo kėlinio metu "Agava – Automatinių Sistemų Servisas" sugebėjo surengti neblogą spurtą 11:5. Tačiau trumpas žybtelėjimas greitai užgeso ir šeimininkų krepšininkai vėl atrodė bejėgiai. Rezultatui esant (24:46) per likusias kėlinio penkias minutes "Trukmė & Kautra – DB" į savo krepšį taškų nebepraleido, o patys lenė 13 ir skirtumas prieš paskutinį ketvirtį tapo daugiau nei nepadorus (24:59).

Ketvirtasis kėlinys daug nesiskyrė nuo prieš tai buvusių. Esminis skirtumas buvo tik tas, kad šį kartą svečiai kėlinuką laimėjo rekordiniu skirtumu ir kiek netikėtai lengvai sutrypė oponentus rezultatu (32:88).

Po susitikimo pakalbintas "Trukmės & Kautros – DB" komandos treneris Robertas Turskis sakė: "Pradėjome po truputį žmonės, kurie buvo traumuoti, rinktis į rungtynes, nes anksčiau neretai rinkdavomės vos penkiese. Tiesiog turėjome daug traumuotų žaidėjų, kurie sveiksta. Pirmasis susitikimas su šiais varžovais buvo atkaklesnis, o šiandien užsivedėme po šešių iš eilės nesėkmių. Svarbiausia, kad atkrintamųjų metu visų sveikatos būtų geros ir grįžtų visi traumas dar besigydantys žaidėjai. Atkrintamosiose tikimės eiti iki galo ir kovoti dėl medalių. Kaip seksis nežinia, tačiau jei traumų nebus, tikimės nueiti iki tos stadijos, kai reikia kovoti dėl medalių".

"Agavos – Automatinių Sistemų Serviso" ekipos žaidėjas Giedrius Prabulis buvo itin lakoniškas: "Rezultatas kalba pats už save".

Agava & Automatinių sistemų servisas: Giedrius Prabulis – 18 tšk., Saulius Salmanavičius – 5 tšk., Audrius Šalaševičius – 4 tšk.

Trukmė & Kautra – DB: Mantas Karauskas – 24 tšk., Andrius Malinauskas – 21 tšk. (13 atk. kam.), Tadas Vaitkūnas – 15 tšk., Robertas Turskis – 13 tšk.

„Ryterna“ be vargo įveikė „Agavą & Automatinių sistemų servisą“ (2014 kovo 12 d., trečiadienis, 20:59 val.)„Sabonio KC“ atsirevanšavo „Agava & Automatinių sistemų servisas“ (2014 sausio 22 d., trečiadienis, 22:57 val.)Didžiąją dalį rungtynių pirmavęs „Celsis“ parklupdė „Agavą & Automatinių Sistemų Servisą“ (2014 sausio 17 d., penktadienis, 22:52 val.)„Trukmė & Kautra – DB“ nepasigailėjo „Lietuvos dujų“ (2013 lapkričio 13 d., trečiadienis, 23:14 val.)„Trukmė & Kautra – DB“ peržengė „Ryternos“ barjerą (2014 balandžio 16 d., trečiadienis, 21:57 val.)„LSMU VA ‒ Statybų Vizija“ nušlavė „Agavą ‒ Automatinių Sistemų Servisą“ [Išskirtinis interviu su Ąžuolu] (2013 lapkričio 17 d., sekmadienis, 22:43 val.)„Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ įveikė „Agava & Automatinių sistemų serviso“ šešetuką (2013 gruodžio 04 d., trečiadienis, 23:14 val.)„Trukmė & Kautra ‒ DB“ priartėjo prie finalinio ketverto (2014 balandžio 23 d., trečiadienis, 22:32 val.)„Trukmės & Kautros ‒ DB“ pralaimėjimų serija tęsiasi (2014 kovo 02 d., sekmadienis, 20:23 val.)„Trukmė & Kautra ‒ DB“ aštunfinalio seriją pradėjo pergale prieš „Ryterną“ (2014 kovo 26 d., trečiadienis, 22:17 val.)