RADIJAS TAU vs ENERGIJOS SISTEMŲ SERVISAS (63:81)B LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 gruodžio 23 d., Trečiadienis, 19:15 val. @ P.Eimučio jaunimo mokykla, V.Krėvės pr. 50, Kaunas LT-50406

"Radijas Tau" sugebėjo pasipriešinti "Energijos Sistemų Servisui" tik du kėlinius

Su kamuoliu Martynas Gliaubičius
2009 gruodžio 23 d., Trečiadienis, 21:20 val., peržiūros: 5235
Trečiadienio vakarą "Radijas Tau" priėmė svečius "Energijos Sistemų Servisą". Nors šeimininkų ekipos treneris puolelėjo pergalingas viltis, tačiau žaidėjau greičiausiai jau buvo užsikrėtę kalėdinėmis nuotaikomis ir padovanojo svečiams pergalę rezultatu 63:81.

Rungtynes abi komandos pradėjo apsikeisdamos savo antrųjų numerių dvitaškiais, pasižymėjo Karolis Meiliūnas ir Martynas Kudakas (2:2). Kęstutis Tarvainis dar kartą išvedė „ESS“ į priekį (2:4). Iš kart po to sekė „Radijo Tau“ atsakas 7:0 po kurio rezultatas tapo (9:4). Galiausiai Mantui Gelažnikui pavyko nutraukti komandos taškų sausrą, po to kai jis pataikė iš toli (9:7). Tačiau šeimininkai neketino sustoti.Karolis Tarvydas pelnė 5 taškus iš eilės ir vėl padidino savo komandos persvarą iki 7 taškų (14:7). Visgi, tokia persvara šeimininkai džiaugėsi neilgai. Tas pats Mantas Gelažnikas pelnė du taškus su pražanga, bei taikliai realizavo baudos metimą, o jo komandos draugas Martynas Gliaubičius pridėjo dvitaškį (14:12). Sėkmingai varžybas pradėję „Radijo Tau“ vyrai ėmė strigti puolime. Gediminui Dailidei pelnius du taškus, varžvai atsakė 4 taškais. Stasiui Steponavičiui pelnius dvitaškį „ESS“ atsakė dviem sėkmingais Karolio Meiliūno dvitaškiais (18:20). Karolis Tarvydas po sėkmingos atakos išlygino rungtynių rezultatą (20:20). Tačiau per likusį laiką svečiai pelnė 5 taškus, o šeimininkai atsakė 4 ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių, minimalia persvara priekyjė „Energijos Sistemų Servisas“ (24:25).

Antrasis ketvirtis prasidėjo šešiais iš eilės Manto Gelažniko taškais, o „Radijas Tau“ per tą laiką atsakė Viliaus Rudelevičiaus dvitaškiu (26:30). Šeimininkai ir toliau įrodinėjo, jog ketina rimtai pakovoti dėl pergalės šios dienos varžybose, bei pergalingai baigti metus. Jie surengė spurtą 13:4 bei įgijo 5 taškų pranašumą (39:34). „ESS“ situaciją pataisė 7 iš eilės Gedimino Naikausko ir Martyno Gliaubičiaus kartu pelnyti taškai (39:41). Vilius Rudelevičius pataikė tolimą metimą bei dar kartą grąžino persvarą “Radijo Tau” komandai (42:41). Tačiau likusi kėlinio dalis priklausė „ESS“. Per likusį kėlinio laiką svečiai pelnė 5 taškus, o „Radijas Tau“ tik 1 tašką. Po pirmosios rungtynių pusės rezultatu (43:46) priekyje sevčiai.

Trečiasis rungtynių Kėlinys prasidėjo taikliu Esmiraldo Sliežausko tolimu šūviu, o jo komandos draugai pridėjo dar 7 taškus. Per šią atkarpą šeimininkų gretose sugebėjo pasižymėti tik Gediminas Dailidė realizavęs abi mestas baudas (45:56). To paties Gedimino Dailidės vedini „Radijo Tau“ vyrai bandė kilti į šturmą. Jie laimėjo atkarpą 5:0, bei sumažino savo komandos deficitą iki 6 taškų (50:56). Tačiau šis šeimininkų pakilimas truko neilgai. Gediminas Naikauskas atsakė taip pat 5 taškais bei perniek nubraukė varžovų pastangas priartėti (50:60). Kėliniui baigiantis „Radijo Tau“ žaidėjas Karolis Tarvydas pataikė iš toli, o „ESS“ gretose Kęstutis Tarvainis realizavo vieną baudą iš dviejų. Po trijų kėlinių rezultatu (53:61) svečiai priekyje.

Lemiamas ketvirtis prasidėjo “Energijos Sistemų Serviso“ spurtu 6:0, po to kai keturis taškus pelnė Karolis Meiliūnas bei du pridėjo Martynas Gliaubičius (53:67). Vėliau šeimininkai žaidimo ritmą sugebėjo išlyginti ir skirtumas taip greitai nebekito. Visgi, kėlinio pabaigą „ESS“ nusprendė užbaigti „skambiai“. Rezultatui esant (61:73) jie likusią rungtynių dalį laimėjo rezultatu 2:8 bei įtvirtindami savo persvarą (63:81).

Po rungtynių pakalbintas nugalėtojų gretose sėkmingai rungtyniavęs Karolis Meiliūnas sakė: „Vyrai buvo gerai nusiteikę kovai, nes reikėjo laimėti, norint patekti į aukštesnį etapą. Todėl buvome susikonsentravę, gerai gynėmes, visą laiką kovojome ir iškovojome pergalę. Varžovai paliko gerą įspūdį, tačiau iš jų tikėjausi daugiau, nes anksčiau tai buvo tikrai stipri komanda, galbūt šiandien jiems nepavyko varžybos. Noriu visiems palinkėti linksmų ir saugių švenčių“.

„Radijo Tau“ treneris Andrius Lapinskas duodamas interviu kalbėjo: „Šiandien varžovai tiesiog pasirodė stipresni. Nesulaikėme Karolio Meiliūno, be to prisidėjo treniruočių stoka. Paskutinę treniruotę turėjome rugsėjo mėnesį, dėl to toks prastas pataikymas. Yra kaip yra, nieko čia nepadarysi. Švenčių proga noriu visiems palinkėti pergalių“.

"Radijas Tau" ekipoje išsiskyrė Karolis Tarvydas 17 taškų, Gediminas Dailidė 16 taškų, Vilius Rudelevičius 12 taškų.

"Energijos Sistemų Serviso" gretose naudingiausiai rungtyniavo Karolis Meiliūnas 21 taškas (10 rez. perd), Martynas Gliaubičius 19 taškų, Mantas Gelažnikas 16 taškų (10 atk. kam).

"Varaidos" antausis "Energijos Sistemų Servisui" (2010 vasario 04 d., ketvirtadienis, 23:50 val.)"Lietuvos dujos" nesunkiai nugalėjo "Energijos sistemų serviso" komandą (2010 vasario 07 d., sekmadienis, 22:50 val.)Triuškinanti "Energijos sistemų serviso" pergalė ir du B lygos rekordai (2009 gruodžio 16 d., trečiadienis, 23:08 val.)"Valorus" išvykoje nugalėjo "Energijos sistemų servisą" (2009 gruodžio 06 d., sekmadienis, 22:22 val.)"Radijas Tau" namuose įveikė "Hidraulinių sistemų" penketuką (2010 sausio 13 d., trečiadienis, 23:32 val.)"Trubbeting" po sunkios kovos įveikė "Energijos Sistemų Servisą" (2009 gruodžio 05 d., šeštadienis, 18:26 val.)"Energijos Sistemų Servisas" neatsilaikė prieš "Bokštuvą" (2010 vasario 27 d., šeštadienis, 18:21 val.)"Valorus" solidžia persvara įveikė "Energijos sistemų servisą" (2010 vasario 08 d., pirmadienis, 23:23 val.)"Energijos sistemų servisas" pasiekė lengvą pergalę (2009 lapkričio 22 d., sekmadienis, 22:18 val.)"Radijas Tau" nutraukė nesėkmių seriją (2009 gruodžio 07 d., pirmadienis, 23:06 val.)