Lympo vs Arko (72:64)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2024 gegužės 14 d., Antradienis, 21:50 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

2 lygoje į finalą žengė „Lympo“.

2024 gegužės 14 d., Antradienis, 23:38 val., peržiūros: 97

Antradienį, gegužės 14 dieną, TPMC vyko II lygos susitikimas tarp „Lympo“ ir „Arko“. Tai buvo antrosios pusfinalio rungtynės, o po pirmųjų serijoje pirmavo „Lympo“, kurie pirmąjį susitikimą laimėjo rezultatu 87:76.

Pirmoje rungtynių pusėje komandoms labai nekrito metimai ir teko tenkintis tik metimais iš artimo nuotolio, o susirinkus pražangas komandos labai dažnai stodavo prie baudų metimo linijos. Taip pat aikštėje ryškiai išsiskyrė du gynėjai – E.Stankus ir V.Gadliauskas, kurie draskydavo varžovų gynybą prasiveržimais. Po pirmosios pusės pirmavo „Arko“ rezultatu 34:30.

Antroje pusėje L. Balčiūno traukiama „Arko“ išlaikė trapią persvarą, bet visalaik jautėsi, jog „Lympo“ lipa ant kulnų. Sėkmingai atkarpai įvykus prieš paskutinį kėlinį „Lympo“ įsiveržė į priekį rezultatu 51:49. Paskutiniame kėlinyje E. Stankaus užkurti „Lympo“ bėgo į priekį ir „Arko“ teko aikštėje kažką keisti. Po minutės pertraukėlės su dar dvėjais L. Balčiūno tritaškiais tirpdė „Lympo“ persvarą iki 1. Vis gi sėkmingiau pabaigą sužaidė „Lympo“, kurie žengė į 2 lygos finalą. Galutinis rungtynių rezultatas: 72:64.

2 lygoje į ketvirtfinalį žengė „Lympo“ (2024 balandžio 08 d., pirmadienis, 23:36 val.)II lygos aštunfinalyje: „Lympo“ pergalė prieš „ICE“ (2024 balandžio 02 d., antradienis, 23:13 val.)Nerezultatyviose rungtynėse ‒ „Lympo“ pergalė (2023 gruodžio 12 d., antradienis, 20:29 val.)„GZP ‒ 2“ permainingose ir atkakliose rungtynėse palaužė „Lympo“ (2024 vasario 26 d., pirmadienis, 22:22 val.)KKL II lygoje trečiąją vietą iškovojo „Arko“ ekipa (2024 gegužės 24 d., penktadienis, 20:24 val.)„Arko“ rungtynių pabaigoje įveikė „Romegą“ (2024 vasario 20 d., antradienis, 21:55 val.)Apylygėje kovoje „Lympo“ išplėšė pergalę (2024 kovo 04 d., pirmadienis, 23:04 val.)KKL II lygos čempionais tapo „Skroblų alėja“ ekipa (2024 gegužės 24 d., penktadienis, 22:20 val.)Pusfinalio serijoje „Lympo“ pasiekė įtikinamą pergalę (2024 gegužės 08 d., trečiadienis, 22:58 val.)Permainingose ir atkakliose rungtynėse „Lympo“ pergalė prieš „GZP ‒ 2“ (2023 lapkričio 28 d., antradienis, 22:20 val.)