KTU GALERA - 2 vs KMAIK & BREVITRA (57:70)Pavasario "Sportturas" taurė 2012 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2012 gegužės 06 d., Sekmadienis, 17:45 val. @ Kauno technologijos universiteto statybos ir architektūros fakultetas, Studentų g. 48, Kaunas, LT-51367

Tik ketvirtame kėlinyje "Kmaik & Brevitra" įrodė pranašumą prieš "KTU Galeros - 2" ekipą

2012 gegužės 06 d., Sekmadienis, 22:52 val., peržiūros: 2026

Sekmadienį, gegužės 6 dieną, KTU statybos ir architektūros fakulteto sporto salėje įvyko pavasario "Sportturo" "Didžiosios" taurės ketvirtfinalio dvikova tarp namuose žaidusių "KTU Galera – 2" ir svečių "Kmaik & Brevitra". Nuo pat pirmųjų minučių tarp ekipų vyko taškas į tašką kova. Nė vienai nepavykdavo įrodyti savo pranašumo didesnio, tačiau ketvirtame kėlinukyje svečiai spurtavo ir įrodė savo pranašumą. Pergalę šventė "Kmaik & Brevitra" rezultatu - 57:70. Jie pusfinalyje susitiks su "Kauno rami".

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką (6:6). Po ptaiklaus tritaškio metimo šeimininkai įsiveržė į priekį, tačiau svečiams pavyko išlyginti rezultatą ( 9:9). Kėlinuko pabaigą sėkmingiau sužaidė svečiai ir persvėrė rezultatą savo naudai ir įgijo 2 taškų pranašumą. Rezultatas – 11:13.

Antram kėlinukui prasidėjus šeimininkai laimėjo atkarpą 4:0 ir įgijo 2 taškų pranašumą. ( 15:13). Toliau komandos apsikeisdavo taikliomis atakomis ir "Kmaik & Brevitra" sugebėjo įgauti vieno taško pranašumą. Šeimininkams pavyko laimėti atkarpą 6:0 ir įsiveržė į priekį 5 taškais ( 27:22). Per paskutinę minutę svečiai sugebėjo sumažinti skirtumą iki 2 taškų. Rezultatas – 27:25.

Prasidejus trečiam kėlinukui svečiai iškart laimėjo atkarpą 9:2 ir įgijo trijų taškų pranašumą, tačiau šeimininkams pavyko išlyginti rezultatą ( 34:34). Toliau žaidimo eigoje nė vienai komandai nepavyko įgauti didesnio pranašumo, tačiau likus žaisti tris minutes svečiams pavyko susikrauti 5 taškų pranašumą, bet iki kėlinuko galo nepavyko išsaugoti ir rezultatas po trečio ketvirčio – 47:47.

Prasidėjus paskutiniam ketvirčiui komandos apsikeisdavo taikliomis atakomis. Trečią kėlinuko minutę svečiai spurtavo 8:0 ir įgijo 9 taškų pranašumą ( 51:60). Šeimininkams tik dviems taškais pavyko sumažinti skirtumą, o šeimininkai savo pranšumą padidino ir iki dviženklio ( 53:64). Šeimininkai dar galėjo apmažinti rezultatą,tačiau baudos metimai skriejo pro šalį ( 55:66). Kėlinuko pabaigą svečiai laimėjo 6:2 atkarpą ir šventė pergalę rezultatu – 57:70.

Po pralaimėtų rungtynių "KTU galeros – 2" ekipos žaidėjas kalbėjo:"Su tokiu trumpu suoleliu nepažaisi. Jie turėjo ilgesnį ir to pasakoje matėsi. Pas mus keli žaidėjai buvo susitraumavę. O jie garbingai ,manau, laimėjo. Atlaikėm tris kėlinukus, o ketvirtame paleidom varžovus."

"KTU galera – 2": A.Grigaras ( 20tšk.), V.Kalesnikas ( 19tšk. 8 išpr.praž.), A.Riabinčskij ( 12tšk.)

"Kmaik & Bretvitra": T.Rukevičius ( 21tšk. 14 atk.kam. 6 išpr.praž.), P.Stonis, D.Dragūnas ir E.Latoža pridėjo po 12 taškų.

"KMAIK & Brevitra" iškovojo įtikinamą pergalę prieš "Kauno Švarą" (2012 balandžio 16 d., pirmadienis, 00:18 val.)„KMAIK & Brevitra“ iškovojo pergalę prieš „Smėliavimodarbai.lt“ ekipą (2012 balandžio 18 d., trečiadienis, 22:20 val.)"Sporto Fėja" iškovojo pirmą vietą "Sportturo" taurėje (2012 gegužės 13 d., sekmadienis, 16:28 val.)"KMAiK & Brevitra" sutriuškino BC "Spurto-Rind" krepšininkus (2012 balandžio 29 d., sekmadienis, 21:12 val.)12 "KTU Galeros -2" blokų ir įtikinama pergalė (2012 balandžio 01 d., sekmadienis, 22:01 val.)"KTU Galera-2" iškovojo nesunkią pergalę namuose (2012 balandžio 22 d., sekmadienis, 21:20 val.)"KMAIK & BREVITRA nesunkiai palaužė "KAUNO RAMI" (2012 gegužės 09 d., trečiadienis, 22:16 val.)"KTU Galera-2" atlaikė varžovų spaudimą ir nugalėjo "KTK" (2012 balandžio 16 d., pirmadienis, 01:16 val.)KMAIK & BREVITRA labai lengvai namuose susidorojo su BC STUDENTAIS (2012 balandžio 10 d., antradienis, 21:38 val.)"KTU Galera-2" palaužė "Kauno Energiją" ir žengė į "Sportturas" - Pavasario taurės 2012 turnyro ketvirtfinalį (2012 balandžio 29 d., sekmadienis, 22:03 val.)