TEO LT vs ECOBALTIC (54:68)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2008 vasario 11 d., Pirmadienis, 18:30 val. @ Atžalyno vidurinė mokykla, Partizanų g. 46, Kaunas LT 49460

"Ecobaltic" įtikinamai įveikė "Teo Lt"

Geriausiai nugalėtojų gretose sužaidė Kristupas Rainys
2008 vasario 11 d., Pirmadienis, 19:58 val., peržiūros: 5494
Šiandien, vasario 11 dieną, "Atžalyno" vidurinėje mokykloje, aikštelės šeimininkai "Teo Lt" susitiko su "Ecobaltic". Antrame kėlinyje įtikinamai žaidę "Ecobaltic" susikrovė dviženklį pranašumą, o priešininkai per likusias rungtynes tik bandė aptirpdyti deficitą, bet apie pergalę svečiai neleido pagalvoti ir laimėjo rungtynes rezultatu 54:68. "Ecobaltic" iškovojo ketvirtąją pergalę "Įmonių lygos" antrame etape ir turi du pralaimėjimus. Jų šios dienos varžovai D pogrupyje kol kas nepretenduoja į aukščiausias pozicijas, turėdami dvi pergales ir penkerias nesėkmes.

Rungtynių pradžia galima sakyti buvo tradicinė: komandos dar pasimetusios, neįsižaidusios, neišvengė klaidų. Be to, kėlinys buvo ne itin rezultatyvus, tačiau daugiau vis gi įmetė "Ecobaltic", kurie ir laimėjo pirmąjį ketvirtį rezultatu 11:14.

Antrojo kėlinio pradžia buvo dar atkakli, ekipos atsakydavo į viena kitos reidus po krepšiais. Tačiau paskui į didelę krizę papuolė "Teo Lt" ir agresyviau žaidę svečiai rinkdamiesi taškus nuo baudų metimo linijos užbaigė antrąją rungtynių dalį 13:2 ir laimėjo pusę susitikimo rezultatu 21:35.

Rungtynių iniciatyva priklausė "Ecobaltic", taip pat ir laikas buvo jų sąjungininkas – jiems buvo parankus aikštėje žaidžiamas krepšinis: vyko apylygė kova, bet svečiai vis dėlto įmetė 3 taškais daugiau ir laimėjo tris kėlinius rezultatu 30:47.

Ketvirtajame kėlinyje "Teo Lt" reikėjo pademonstruoti didelį meistriškumą tam, kad pakeistų rungtynių baigtį. Nors ir pataikė keturis tolimus metimus šiame kėlinyje, šeimininkai nesugebėjo sulaikyti varžovų gynyboje ir pralaimėjo rungtynes rezultatu 54:68.

Po susitikimo nugalėtojų žaidėjas Ž.Stašaitis sakė, jog žaidimas aikštėje buvo gana ramus. Praktiškai visas rungtynes "Ecobaltic" rungtyniavo užtikrintai ir laikė varžybų kontrolę savo rankose.

Sunku būtų ką nors išskirti nugalėtojų komandoje, kadangi vienas žaidėjas ypatingai neišsiskyrė: K.Rainys – 12 taškų, M.Namavičius – 11 taškų, A.Čekanauskis ir L.Baibokas – po 10 taškų.

Šeimininkų gretose išsiskyrė A.Lenartas, pelnęs 17 taškų. D. Ramanausko sąskaitoje 13 taškų, 12 pridėjo M.Markevičius.

Rungtynių arbitrams šeimininkai skyrė 9 ir 8 balus, o jų priešininkai skyrė tiesiog 9.
"Kauno Tiltai" įveikė "TEO LT" (2008 vasario 08 d., penktadienis, 20:00 val.)"Ecobaltic" užtikrintai įveikė "Projektų Gamą & Mobiringą" (2007 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 21:09 val.)"Ecobaltic" neatsilaikė prieš "Puskarininkių mokyklą" (2008 vasario 27 d., trečiadienis, 20:48 val.)"Ecobaltic" palaužė "Puskarininkių mokyklą" (2008 vasario 05 d., antradienis, 23:07 val.)"Ecobaltic" neturėjo vilčių Babtuose (2008 kovo 20 d., ketvirtadienis, 22:18 val.)"Arauša" užtikrintai įveikė "Ecobaltic" (2008 sausio 19 d., šeštadienis, 13:24 val.)"Ecobaltic" nesugebėjo pasipriešinti "Araušai" (2008 kovo 11 d., antradienis, 22:04 val.)"TEO LT" namuose įveikė "Bero - SPSE" (2007 gruodžio 17 d., pirmadienis, 20:13 val.)Trečioji "Ecobaltic" pergalė iš eilės (2008 vasario 07 d., ketvirtadienis, 22:06 val.)"Arauša" nepasigailėjo "TEO LT" (2008 sausio 25 d., penktadienis, 23:51 val.)