Baltic Logistic Solutions vs Naujokai (52:61)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 sausio 07 d., Antradienis, 20:30 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazija, P. Lukšio g. 40, Kaunas, LT-49297

„Naujokai“ iškovojo pergalę prieš „Baltic logistic solutions“ ekipą

2014 sausio 07 d., Antradienis, 22:24 val., peržiūros: 1158

Antradienį, sausio 7 dieną, VDU "Rasos" gimnazijos sporto salėje įvyko C lygos II etapo rungtynės, kuriose susitko "Baltic logistic solutions" (šeimininkai) ir "Naujokai" (svečiai). Rungtynių pradžia sėkmingiau sužaidė aikštelės šeimininkai, tačiau "Naujokai" sugebėjo atsitiesti ir persverti rezultatą į savas rankas, kur išlaikė saugų pranašumą iki rungtynių pabaigos ir iškovojo pergalę, rezultatu – 52:61.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečių ekipa, kur įgijo trijų taškų pranašumą ( 5:8). Vis dėlto, šeimininkai sugebėjo laimėti kėlinuko pabaigą rezultatu 10:0 ir tai jiems leido persverti rezultatą į savas rankas bei įgyti 7 taškų pranašumą. Rezultatas – 15:8.

Prasidėjus antram kėlinukui "Baltic logistic solutions" ekipa toliau išlaikė 7 taškų pranašumą, tačiau svečiai sugebėjo apsiginti keletą svarbių atakų bei sumažinti pranašumą iki 2 taškų ( 21:19). Po minutės pertraukėlės, likus žaisti apie keturias minutes "Naujokų" ekipa demonstravo toliau puikią gynybą ir kėlinuko pabaigą laimėjo atkarpa 13:1, kur tai jiems leido įgauti 5 taškų pranašumą. Rezultatas prieš ilgąją pertrauką – 27:32.

Trečiam ketvirčiui prasidėjus abi ekipos apsikeitė sėkmingomis atakomis, bet "Naujokai" sugebėjo užpulti keletą greitų atakų ir pranašumas išaugo iki dviženklio ( 31:43). Šeimininkai nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir sugebėjo priartėti prie varžovų iki 3 taškų ( 41:44). Vis dėlto, kelinuko pabaigą sėkmingiau sužaidė svečiai, kurie atstatė 7 taškų pranašumą. Rezultatas – 43:50.

Paskutinį ketvirtį svečiai pradėjo užtikrintai ir pranašumas išaugo iki 14 taškų ( 45:59). Nors ir paskutines tris minutes šeimininkai neleido pelnyti "Naujokams" taškų, tačiau svečiai sugebėjo išsaugoti saugų pranašumą iki rungtynių pabaigos ir šventė pergalę, rezultatu – 52:61.

Po laimėtų rungtynių "Naujokų" ekipos žaidėjas, T.Čepkauskas, kalbėjo:" Iš pradžių buvo atsipalaidavę, tačiau vėliau žaidėjai susiėmė į rankas. Pergalę lėmė gera gynyba mūsų ir beto puolimas."

Baltic Logistic Solutions: Ovidijus Ročius – 16 tšk., Denas Kabutavičius – 14 tšk. (5 išpr. praž.), Darius Lukšys – 7 tšk. (12 atk. kam.)

Naujokai: Žygimantas Gulbinas – 17 tšk., Ramūnas Vaičius – 13 tšk. (11 atk. kam.), Linas Malinauskas – 8 tšk.

„Kolegos“ nesunkiai įveikė „Baltic Logistic Solutions“ ekipą. (2014 sausio 28 d., antradienis, 22:42 val.)BC „Straight“ palaužė „Baltic Logistic Solutions“ pasipriešinimą (2014 sausio 14 d., antradienis, 23:25 val.)Klaidos pražudė „Baltic logistic solutions“ (2014 vasario 26 d., trečiadienis, 22:29 val.)Turnyrinės lentelės kaimynų dvikovoje „Naujokai“ neleido pajausti pergalės skonio „Baltic Logistic Solutions“ komandai (2014 vasario 24 d., pirmadienis, 21:43 val.)„Naujokai“ įrodė savo pranašumą prieš „Judam“ komandą (2013 spalio 28 d., pirmadienis, 22:18 val.)„Simple“ lengvai įveikė „Baltic Logistic Solutions“ krepšininkus. (2013 gruodžio 17 d., antradienis, 23:45 val.)"Kolegos" pasiekė įtikinamą pergalę prieš "Baltic Logistic Solutions" (2014 vasario 04 d., antradienis, 22:12 val.)„Veiverių Amberis“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „Naujokus“. (2013 gruodžio 22 d., sekmadienis, 14:41 val.)Agresyvios gynybos dėka „A. Sabonio KC“ nugalėjo „Baltic Logistic Solutions“ komandą (2013 lapkričio 29 d., penktadienis, 01:28 val.)Veiverių „Amberis“ nesunkiai įveikė „Baltic Logistic Solutions“ (2013 gruodžio 15 d., sekmadienis, 17:18 val.)