KAUNO LIBERALAI vs KMAIK & BREVITRA (60:67)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gruodžio 09 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ Šančių vidurinė mokykla, Vokiečių g. 164, Kaunas, LT-45299

"Kauno liberalai" garbingai pasipriešino "KMAIK & Brevitra" ekipai

2012 gruodžio 09 d., Sekmadienis, 21:22 val., peržiūros: 1798

Sekmadienį, Šančių vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių rungtynės tarp vietos "Kauno liberalai" ir svečių "KMAIK & Brevitra" ekipų. Rungtynių pradžioje abi komandos žaidė apylygiai ir po pirmojo ketvirčio komandas skyrė tik vienas taškas. Toliau, antrame kėlinuke kiek išryškėjo svečių pranašumas ir jie įgijo dešimties taškų persvarą, tačiau po ilgosios pertraukos ji sumažėjo iki aštuonių taškų. Paskutinėje rungtynių dalyje šeimininkai buvo pasiviję varžovus iki šešių taškų, tačiau svečių krepšininkai sužaidė užtikrintai ir netrukus įgijo dviženklį pranašumą, kuris, iki rungtynių pabaigos sumažėjo iki septynių taškų. 60:67 (14:13, 10:21, 15:13, 21:20).

Nors pirmieji taškus pelnė šeimininkai, tačiau netrukus svečiai atsakė spurtu 7:0 ir persvėrę rezultatą savo naudai įgijo penkių taškų pranašumą. Kiek vėliau sėkmingo šeimininkų krepšininko V.Rukuižos žaidimo dėka skirtumas tarp komandų sumažėjo iki dviejų taškų, bet „KMAIK & Brevitra“ ekipos žaidėjai nesiruošė taip lengvai nusileisti ir netrukus pelnė keturis taškus iš eilės ir susigrąžino turėtą pranašumą. Pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje šeimininkai dar sugebėjo surengti spurtą 7:0, kurio dėka jie persvėrė rezultatą savo naudai bei įgijo minimalų pranašumą. Antrojo ketvirčio pradžioje svečių ekipos žaidėjai surengė spurtą 12:0 ir pasiuntė varžovus į lengvą nokautą įgydami vienuolikos taškų persvarą. Į tai „Kauno liberalai“ atsakė taikliu tolimu metimu, po kurio sekė abi komandos dar apsikeitė rezultatyviais išpuoliais. Kiek vėliau svečiai pelnė keturis taškus iš eilės ir įgijo dvylikos taškų persvarą, bet prieš pat ilgąją pertrauką nežymiai geriau sužaidė šeimininkai ir sumažino atsilikimą iki dešimties taškų. 24:34.

Po ilgosios pertraukos abi komandos dar apsikeitė rezulutatyviomis atakomis, po kurių sekė „KMAIK & Brevitra“ ekipos spurtas 9:0, po kurio skirtumas tarp komandų išaugo iki aštuoniolikos taškų, tačiau šeimininkų krepšininkai visiškai nepasimetė ir netrukus atsakė į tai sausa atkarpa 8:0 ir sumažino atsilikimą iki dešimties taškų. Toliau sekė du svečių taškai, po kurių „Kauno liberalai“ pelnė dar keturis taškus iš eilės ir sumažino savo deficitą iki aštuonių taškų bei sugrąžino intrigą į rungtynes. Paskutinės rungtynių dalies pradžioje svečiai iškart padidino savo pranašumą iki dvylikos taškų, tačiau fantastiškai metęs tritaškius šeimininkų ekipos žaidėjas L.Sakalauskas pataikė du tolimus metimus iš eilės ir sumažino skirtumą tarp komandų iki šešių taškų. Vėliau svečiai vėl išsiveržė į priekį ir įgijo užtikrintą pranašumą. Šeimininkams jau nebe padėjo dar du taiklūs tolimi metimai ir pergalę šventė „KMAIK & Brevitra“ ekipa rezultatu 60:67.

Po rungtynių nugalėtojų treneris Petras Vyšniauskas trumpai sakė : „ Mes dar neatsigauname. Esame kažkokioje duobėje. Ir su „Akademija“ žaidimas nebuvo toks, kokį mes visada žaidžiame, ir šiandien toks nebuvo. Esame duobėje ir reikia kuo greičiau iš jos išlipti „.

"Kauno liberalai" : L.Sakalauskas 18, R.Adomavičius 12, V.Rukuiža 10 taškų.

"KMAIK & Brevitra" : E.Gurklys 15 (10 atk.kam.), P.Stonis (5 rez.perd.) ir E.Pečiulis – po 12, D.Dragūnas 10 (6 rez.perd.) taškų.

SK "Mattas" atsirevanšavo "KMAIK & Brevitros" ekipai (2013 kovo 04 d., pirmadienis, 00:55 val.)"Kaunas" neatsilaikė prieš "KMAIK & Brevitrą" (2012 lapkričio 11 d., sekmadienis, 19:52 val.)"Kauno Liberalai" neatsilaikė prieš "Lituanicą" (2013 vasario 11 d., pirmadienis, 22:59 val.)"Kauno Liberalai" priešinosi "Remzai & Irmco" tik du kėlinius (2012 lapkričio 22 d., ketvirtadienis, 22:54 val.)"Remza & Irmco" iškovojo lengvą pergalę prieš "KMAIK & Brevitra" (2012 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 23:40 val.)Negausiai susirinkę "Kauno Liberalai" neatsilaikė prieš "Krepsininkas.net" (2013 vasario 28 d., ketvirtadienis, 21:25 val.)"Kauno Liberalai" neprilygo savo varžovams (2012 gruodžio 16 d., sekmadienis, 20:30 val.)Tik po pratęsimo "Kauno liberalai" nugalėjo "Krepšininkas.net" ekipą. (2013 sausio 20 d., sekmadienis, 20:45 val.)"Kaišiadorys" atsirevanšavo "KMAIK & Brevitrai" (2013 kovo 14 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)"Grizliai" ketvirtame kėlinyje įveikė "KMAIK & Brevitrą" (2013 sausio 09 d., trečiadienis, 21:52 val.)