BC STUDENTAI vs KĖDAINIAI (50:72)C lyga » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2011 kovo 27 d., Sekmadienis, 20:15 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas LT-48239

Pasipriešinimo nesulaukę "Kėdainių" ekipa pasiekė lengvą pergalę

2011 kovo 27 d., Sekmadienis, 22:01 val., peržiūros: 5023

Antrą kartą susitikusios ekipos Kauno Santaros gimnazijos sporto salėje išsiaiškino kas pateko į ketvirtfinalį. Komandos žaidžiančios "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Baltik Sport" pirmenybėse, aštuntfinalyje susitiko antrąjį kartą, pirmose rungtynėse nugalėjo "Kėdainiai" 1 taško skirtumu. Šiandien pasipriešinimo nesulaukusi "Kėdainių" ekipa nugalėjo įtikinamu rezultatu ir keliauja toliau link "Iššūkio" taurės finalo. Pirmajame kėlinuke dar "pasispardžiusi" "BC Studentai" ekipa jau antrajame ketvirtyje pelnė vos 2 taškus ir leido varžovams pabėgti net 19 taškų skirtumu. Atsipalaidavę svečiai ir toliau po truputį didino persvarą, o ketvirtajame kėlinuke jausdami pergalės skonį visai atsipalaidavo ir laukė rungtynių pabaigos, kuriai atėjus jie nugalėjo rezultatu 50:72.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo aikštelės šeimininkų ataka, kur jie ir pirmieji pelnė taškus. Visgi svečiai atsakė tuo pačiu, tačiau dar pridėjo išprovokuotos pražangos taiklų baudos metimą. "BC Studentai" greit susirinko 4 komandines pražangas ir niekaip nesugebėjo sustabdyti T.Lukoševičiaus ir L.Valucko, kurie pelnė visus kėlinuko taškus. Lukus žaisti paskutines minutes komandas skyrė 5 taškai, tačiau komandos lyderis E.Račinskas mažino iki dvejų. Tolimas T.Lukoševičiaus metimas sugrąžino svečiams turėtą persvarą, tačiau skirtumas sumažėjo iki 3 ir kėlinukas baigėsi rezultatu 14:17.

Antrasis kėlinukas buvo nesėkmių virtinė šeimininkams, jie klydo 7 kartus ir prametė beviek visus metimus. Jau kėlinukui prasidėjus komandos apsikeitė netaikliais tolimais metimai, tačiau netrukus "Kėdainių" ekipa ėmė spurtuoti ir pasiekė dviženklę persvarą ir pirmavo dvigubu rezultatu 14:28. Likus žaisti pusę kėlinuko tik tada E.Račinskas pelnė vienintelius du taškus šiamė kėlinyje, verta paminėti, kad šis žaidėjas sumetė daugiau nei pusę komandos taškų. Kiek sustabdę žaidimą svečiai neatsipalaidavo, o dar padidino persvarą iki 19 taškų ir pirmavo rezultatu 16:35.

Po ilgosios pertraukos sugrįžę krepšininkai nieko neįtikėtino neparodė, skirtumas tarp komandų dar šiek tiek padidėjo. Aktyviau gynyboje pasirodė A.Janulevičius, kuris sėkmingai tris kart perimė kamuolius iš varžovų. Įpusėjus kėlinukui komandas skyrė 20 taškų (26:46). Antrą tritaškį pataikė komandos kapitonas K.Zinkus, o po kelių atakų tai pakartojo ir svečiai turėjo jau 25 taškų persvarą. Iki kėlinuko pabaigos komandos dar apsikeitė taikliomis atakomis ir ėjo ruoštis paskutiniajam kėlinukui rezultatu 31:56.

Ketvirtasis kėlinkas ir toliau buvo netaiklus aikštelės šeimininkams, kurie iš viso metė 22 tritaškio metimus ir nei vienas nebuvo taiklus. Nors šį kėlinuką jie laimėjo 19:16, tačiau to neužteko. Svečiai pajutę pergalę visai atsipalaidavo, metė tolimus metimus nors buvo nelaisvi ir iš toliau nei tritaškio linija, o šeimininkai tuo pasinaudoję spurtuodavo. Paskutinius komandos taškus tolimu metimu pasižymėjo T.Lukoševičius, o tada šeimininkai pelnė 7 taškus ir sumažino skirtumą iki 22 taškų, nugalėjo "Kėdainiai" rezultatu 50:72.

Po rungtynių "BC Studentai" treneris A.Čiužas kalbėjo:" Juoda diena, ką daugiau pasakyti. Juoda diena, tai niekas nepataikė". O svečiai po lengvos pergalės komentavo:" Laimėjom varžybas, kurias turėjom laimėti kaip yra pagal turnyrinę lentelę. Na įrodėmę, kad esame stipresni, ne taip kaip pirmose varžybose. Dėkui".

"BC Studentai": Egidijus Račinskas (26, 35 naud.b.,11 atk.k.), Aurimas Janulevičius (7), Karolis Čiužas (7).

"Kėdainiai": Tadas Lukoševičius (31, 39 naud.b., 10 atk.k.), Laurynas Valuckas (22), Kestutis Zinkus (14).

"Kėdainiai" pasiekė nesunkią pergalę (2011 vasario 09 d., trečiadienis, 23:14 val.)"BC Gazuotas Pienas" pasiekė nesunkią pergalę (2010 gruodžio 10 d., penktadienis, 22:30 val.)"Akis" pasiekė užtikrintą pergalę (2011 kovo 06 d., sekmadienis, 22:52 val.)Antroje dalyje atsibudusi "Kėdainiai" ekipa nukovė "KK Persvara" (2011 vasario 06 d., sekmadienis, 21:02 val.)Atkaklioje kovoje "Kauno technikos kolegija" įveikė "Kėdainių" komandą (2010 gruodžio 06 d., pirmadienis, 21:13 val.)"Kėdainiai" iškovojo aštuntą pergalę iš eilės (2011 kovo 07 d., pirmadienis, 18:46 val.)"Kėdainių" tritaškių lietus paskandino "SPR" laivą (2010 spalio 27 d., trečiadienis, 22:11 val.)"Koluna" su kaupu atsirevanšavo "Kėdainiams" ir žengė į sekantį etapą (2011 balandžio 07 d., ketvirtadienis, 22:25 val.)"Grizliai" tik po pratęsimo palaužė "Kėdainius" (2010 lapkričio 22 d., pirmadienis, 22:52 val.)"Kėdainiai" vieno taško skirtumu iškovojo pergalę prieš BC "Studentus" (2011 kovo 21 d., pirmadienis, 20:14 val.)