Kauno kolegija vs Sporto manija – OTO (77:95)B lyga, „Baltic Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 sausio 14 d., Antradienis, 17:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Sporto manija – OTO“ įrodė savo pranašumą prieš „Kauno Kolegiją“

2014 sausio 14 d., Antradienis, 22:35 val., peržiūros: 1338

Sausio 14 dieną, 17.45 val., Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje, susitiko "B" lygos komandos "Kauno Kolegija" (šeimininkai) ir "Sporto manija – OTO" (svečiai). Po gana lygios rungtynių pradžios, vėliau, į priekį pabėgo svečiai, kurie pasiekė dviženklį pranašumą ir visą laiką kontroliavo runngtynių eigą. Rungtynių pabaigoje visas "Kauno Kolegijos" viltis palaidojo gausybė asmeninių pražangų, o tuo pasinaudoję varžovai galingai finišavo bei laimėjo susitikimą rezultatu 77:95.

Rungtynių pradžia buvo permaininga, pirmaujanti ekipa pasikeitė ne vieną kartą, o krepšininkai nepasižymėjo dideliu rezultatyvumu. Tačiau susitikimui įsibėgėjus ėmė ryškėti svečių pranašumas, kuriems pavyko nutolti ir pasiekti nedidelę persvarą. „Sporto manija – OTO“ komanda nevengė naudoti varžovų spaudimo, o lygiavertė ekipos sudėtis padėjo išlaikyti didelį tempą. Nors šeimininkai sužaidė ne vieną puikią atkarpą, bet komandoje nebuvo stabilumo ir sėkmingus epizodus dažnai keisdavo klaidos lygiose vietose. „Sporto manija – OTO“ žaidėjams pavyko pasiekti dešimties taškų pranašumą, o prasidedant ilgajai pertraukai jie pirmavo rezultatu 32:42.

Po ilgosios pertraukos "Kauno Kolegija" iškarto surengė spurtą 9:0 ir taip trumpam sugražino intrigą. Vistik svečiai į tai suregavo ramiai ir po kelių keitimų vėl ėmė tolti. Skirtumas netrukus išaugo, o šeimininkų padėtį vis labiau apsunkino greitai renkamos pražangos. Būtent tai paskutiniame kėlinuke ir komplikavo "Kauno Kolegijos" situaciją. Dėl pražangų limito praretėjusios jų gretos suteikė varžovams galimybę pasiekti net triuškinamą persvarą. Spausdami varžovus visoje aikštelėje „Sporto manija – OTO“ krepšininkai nesunkiai perimdavo perdavimus ir patys per kėlinuką sugebėjo pelnyti net 36 taškus. O rungtynės baigėsi daugiau nei užtikrinta „Sporto manija – OTO“ komandos pergale, rezultatu 77:95.

Nugalėtojų komanda po rungtynių trumpai paminėjo, kad šiandien tiesiog žaidė savo žaidimą, gerai pataikė, apsigynė ir laimėjo.

"Kauno kolegija": Paulius Lekečinskas – 32 tšk., Vytautas Peseckis – 12 tšk. (5 rezult. perd.), Deividas Stankevičius – 11 tšk. (5 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Tomas Viršilas – 10 tšk. (14 atk. kam.)

"Sporto manija – OTO": Elvinas Kalūginas – 25 tšk. (12 atk. kam.), Karolis Mikuličius – 16 tšk., Deividas Rinkūnas – 15 tšk. (13 atk. kam., 12 rezult. perd., 8 išpr. praž.), Jonas Pacevičius – 13 tšk., Rytis Adžgauskas – 10 tšk., Mantas Kudirka – 10 tšk. (5 perimt. kam.)

„Sporto manija ‒ Oto“ įrodė savo pranašumą prieš „Pauliukus“ (2014 sausio 07 d., antradienis, 23:38 val.)Po sėkmingos antros rungtynių pusės „Sporto manija ‒ OTO“ įrodė pranašumą prieš „Kauno SRC“ (2014 kovo 17 d., pirmadienis, 22:56 val.)„Sporto manija ‒ OTO“ įveikė „Kauno SRC“ (2014 vasario 17 d., pirmadienis, 22:46 val.)„Sporto manija ‒ OTO“ nesunkiai laimėjo prieš „Pauliukus“ (2013 lapkričio 29 d., penktadienis, 00:00 val.)„Sporto Fėja“ pagaliau įveikė „Kauno Kolegiją“ (2013 spalio 29 d., antradienis, 21:12 val.)„Sporto Manija ‒ OTO“ pasityčiojo iš BK „Centre“ (2014 vasario 19 d., trečiadienis, 23:01 val.)„Sabonio KC – Vytautas“ įrodė savo pranašumą (2014 sausio 06 d., pirmadienis, 23:00 val.)„Sabonio KC ‒ Vytautas“ parklupdė „Kauno Kolegiją“ (2014 vasario 24 d., pirmadienis, 22:28 val.)„DNC & Sports Fairy“ neturėjo vargo su „Kauno Kolegija“ (2014 sausio 13 d., pirmadienis, 22:44 val.)„Pauliukai“ privertė pasiduoti „Kauno Kolegiją“ (2014 sausio 21 d., antradienis, 19:40 val.)