Naujokai vs Veiverių „Amberis“ (73:77)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 kovo 03 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Veršvų vidurinė mokykla, Mūšos g. 6, Kaunas, LT-47176

Veiverių „Amberis“ tik pačioje rungtynių pabaigoje palaužė „Naujokus“

2014 kovo 03 d., Pirmadienis, 22:32 val., peržiūros: 1247

Kovo 3 dieną, 20.15 val., "Veršvų" vidurinės mokyklos sporto salėje, susitiko "C" lygos komandos "Naujokai" (šeimininkai) ir Veiverių „Amberis“ (svečiai). Nors rungtynes labai galingai pradėjo šeimininkai, kurie ilgą laiką laikė uždarę varžovų puolimą, tačiau antrame kėlinuke svečiai atsibudo ir išlygino rezultatą. Iki pat susitikimo pabaigos vyko labai atkakli kova taškas į tašką, o nugalėtojas paaiškėjo tik paskutinėmis akimirkomis. "Naujokai" turėjo galimybę išplėšti pratęsimą, bet lemiamas metimas tikslo nepasiekė, o per likusias 3 sekundes "Amberis" užtvirtino savo pranašumą. Rungtynės baigėsi rezultatu 73:77.

Rungtynes labai galingai pradėjo "Naujokai" kurių ginklu tapo aktyvi ir varžovus tiesiog dusinanti gynyba. Svečiai sunkiai rinko taškus, nors rezultatyvumu nepasižymėjo ir šeimininkai, bet tai nesutrugdė jiems pasiekti 9 taškų pranašumą. Nesulaikomai "Naujokų" gretose žaidė A.Eitutis, kuris vien per pirmuosius du kėlinukus surinko 27 taškus ir tiesiog į neviltį varė varžovus. Situacija pradėjo keistis antrojo kėlinuko metu, o Veiverių „Amberio“ puolimas po truputį atsigavo, kol galiausiai tapo labai rezultatyvus. Skirtumas nepastebimai išnyko ir dabar abi ekipos jau žaidė taškas į tašką. O prasidedant ilgajai pertraukai svečiai pirmavo minimaliu skirtumu, rezultatu 40:41.

Antroje rungtynių dalyje žaidimas vyko labai atakaliai, komandos žaidė taškas į tašką ir nei vienai ekipai nepavyko pasiekti ženklesnio pranašumo. Abiejų komandų krepšininkai demonstravo didžiulį kovingumą, bet pražangų sugebėjo išvengti. Veiverių „Amberio“ komandai vienu metu pavyko surengti spurtą ir po P. Glaniausko tolimų metimų serijos skirtumas pasiekė 7 taškus. Vistik "Naujokai" nenuleido rankų ir sugražino intrigą. Paskutinėmis minutėmis abi komandos turėjo progą laimėti, bet geresnėje situacijoje atsidūrė svečiai. "Naujokams" pavyko sumažinti atsilikimą iki 2 taškų ir dar kamuolys buvo jų rankose. Tačiau paskutinis metimas tikslo nepasiekė, o per likusias 3 sekundes Veiverių „Amberis“ dar spėjo pataikyti dvitaškį metimą taip užtvirtindami savo pergalę. Rungtynės baigėsi rezultatu 73:77.

Nugalėtojų komandos komentaras po pergalės: "šiandien mums padėjo laimėti ilgesnis suolelis, varžovai pavargo, o mes pataikėme reikiamu metu".

Naujokai: Arūnas Eitutis – 40 tšk. (6 išpr. praž.), Tomas Čepkauskas – 8 tšk., Giedrius Valančius – 7 tšk. (10 atk. kam.)

Veiverių „Amberis“: Povilas Glaniauskas – 36 tšk., Saimonas Pažėra – 13 tšk. (5 rezult. perd.), Vytautas Mocevičius – 7 tšk.

„Kolegos“ antroje rungtynių dalyje nepasigailėjo „Naujokų“ (2014 sausio 20 d., pirmadienis, 22:49 val.)„Veiverių Amberis“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „Naujokus“. (2013 gruodžio 22 d., sekmadienis, 14:41 val.)Veiverių "Amberis" tik kėlinio pabaigoje pasiekė pergalę (2014 vasario 11 d., antradienis, 22:25 val.)Veiverių „Amberis“ palaužė „Simple“ komandą (2014 vasario 09 d., sekmadienis, 22:07 val.)Veiverių „Amberis“ nepasigailėjo „Milovanas“ komandos (2013 lapkričio 24 d., sekmadienis, 15:08 val.)KK „13“ krepšininkai po atkaklios kovos palaužė „Naujokus“ (2013 lapkričio 20 d., trečiadienis, 23:12 val.)Veiverių „Amberis“ įrodė pranašumą prieš „Simple“ (2013 gruodžio 08 d., sekmadienis, 16:13 val.)Veiverių „Amberis“ atsirevanšavo „Kolegoms“ (2014 balandžio 03 d., ketvirtadienis, 00:22 val.)Veiverių „Amberis“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Kolegas“ (2014 sausio 12 d., sekmadienis, 15:34 val.)Veiverių „Amberis“ turėjo pripažinti „Straight“ pranašumą (2013 gruodžio 11 d., trečiadienis, 23:16 val.)