KAUNO ŠVOGERIAI vs VAIŠVYDAVA (76:84)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 vasario 17 d., Sekmadienis, 19:45 val. @ Vaišvydavos pagrindinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas, LT-45486

Vaišvydava pranoko Kauno Švogerius

2013 vasario 17 d., Sekmadienis, 23:21 val., peržiūros: 1604

Vasario 17 dieną Vaišvydavos pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko "C" lygos "Top sport" pirmenybių antro turo rungtynės, kuriose "Kauno Švogeriai" rungtyniavo prieš "Vaišvydavą". Vaišvydava antrame ture turėjo penkias pergales, o Švogeriai tris. Rungtynių pradžioje komandos žaidė taškas į tašką. Sužaidus 10 minučių dviejų taškų persvarą turėjo "Vaišvydava" (19:21). Antrą kėlinį geriau pradėjo "Vaišvydava" ir vėliau tik didino persvarą. Įpusėjus rungtynėms komandas skyrė dvylika taškų (36:48). Trečiame kėlinyje persvara kiek aptirpo. Sužaidus tris kėlinius komandas skyrė septyni taškai (56:63). Paskutiniame kėlinyje "Švogeriai" sumažino deficitą, bet intrigos rungtynėse neatkūrė (76:84). "Vaišvydava" iškovojo šeštą pergalę, o Kauno "Švogeriai" pralaimėjo ketvirtą kartą.

Rungtynės prasidėjo abiejų komandų sėkmingomis atakomis, kai sužaidus keturias minutes rezultatas buvo lygus – 7:7. Truputį į priekį truktelėjo Vaišvydava, tačiau Švogeriai neleido įgyti jiems didesnės persvaros. Aštuntąją kėlinio minutę "svečiai" padidino skirtumą iki aštuonių – 13:21. Kėlinį šešiais taškais užbaigė šeimininkai ir po pirmo kėlinio – 19:21.

Antrą kėlinį kur kas geriau pradėjo Vaišvydava ir per tris minutes susikrovė devynių taškų persvarą – 26:35. Keturis taškus pelnė svečiai, dviem atsakė šeimininaki ir skirtumas jau dviženklis – 28:39. Dar pora lygių minučių ir skirtumas sumažėjo iki dešimties – 33:43. Po tritaškį apsikeitė komandos, o kėlinį dvitaškiu užbaigė Tomas Baumila ir po dviejų kėlinių – 36:48.

Trečią kėlinį Vaišvydava greit skirtumą padidino iki aštuoniolikos ir jį išlaikė pirmas keturias šio kėlinio minutes. Tačiau tuomet sekė Kauno Švogerių laikas, kai penkias minutes jie neleido Vaišvydavai pelnyti taškų, patys pelnė keturiolika ir skirtumas ištirpo iki keturių – 56:60. Kėlinį tritaškiu pabaigė Tomas Baumila ir po trijų kėlinių – 56:63.

Ketvirtąjame Vaišvydava visą laiką laikė skirtumą apie dešimt taškų ir neleido varžovams nė kiek priartėti, tad galutinis rungtynių rezultatas – 76:84.

Po rungtynių nugalėtojų treneris Audrius Linkus sakė – po praitų rungtynių, kai be perspėjimo buvo įkeltos rungtynės ir tada pralaimėjom šiems varžovams, šiandien buvom nusiteikę laimėti ir tą padarėm. Gaila nepavyko išlaikyti solidesnės persvaros, bet pergalė yra pergalė.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose pasirodė – Audrius Linkus (29, 21 naud. bal.), Vytas Rupšys (19, 24 naud. bal.), Tomas Baumila (13), Vilius Valiulis (12, 15 naud. bal., 5 rez. perd.) taškų.

Pralaimėjusiems daugiausia taškų pelnė – Aurimas Miliūnas (28, 29 naud. bal., 5 rez. perd.), Laimutis Rekštys (20, 19 naud. bal.), Rokas Šapalas (12, 17 naud. bal., 5 išpr. pr.) taškų.

BC Straight pranoko Kauno Švogerius (2013 kovo 13 d., trečiadienis, 00:05 val.)"Vaišvydava" pranoko "Compensą" (2013 kovo 25 d., pirmadienis, 00:22 val.)"Vaišvydava" atsirevanšavo "Baldai Jums" ekipai (2013 vasario 10 d., sekmadienis, 23:57 val.)"Vėjas" nesunkiai įveikė "Kauno švogerius" (2012 gruodžio 05 d., trečiadienis, 16:57 val.)"Compensa" po atkaklios kovos palaužė "Kauno Švogerių" ekipą (2012 lapkričio 18 d., sekmadienis, 23:52 val.)"Baldai jums" nesunkiai įveikė "Kauno švogerius" (2013 sausio 27 d., sekmadienis, 23:54 val.)"Robotukų armija" lengvai įveikė "Kauno švogerius" (2012 lapkričio 12 d., pirmadienis, 22:17 val.)"Vaišvydava" susitvarkė su "Komanda X" (2013 sausio 27 d., sekmadienis, 23:20 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi "Komanda X" įveikė "Kauno švogerius" (2013 vasario 26 d., antradienis, 22:42 val.)Vaišvydava susitvarkė su BC Straight (2013 sausio 16 d., trečiadienis, 01:13 val.)