ACME vs Ekskomisarų biuras (61:52)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 vasario 04 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„ACME“ ekipa įveikė „Ekskomisarų biurą“

2014 vasario 04 d., Antradienis, 23:40 val., peržiūros: 1058

Antradienį, vasario 4 dieną, KTK sporto salėje įvyko Įmonių lygos, antro etapo, pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "ACME" (šeimininkai) ir "Ekskomisarų biuras" (svečiai). Nuo pat pirmųjų minučių "ACME" ekipa pradėjo įrodinėti , kad jie šiandien yra verti pergalės. Visas rungtynes išlaikę saugų pranašumą "ACME" komanda iškovojo svarbią pergalę, rezulatu – 61:52.

Nuo pat pirmųjų minučių šeimininkai smeigė vienas po kito taiklius metimus ir įgijo 9 taškų pranašumą ( 12:3). "Ekskomisarų biuro" ekipai pavyko atsigauti po šalto dušo ir apmažinti skirtumą iki 6 taškų. Per likusias tris minutes "ACME" ekipai pavyko padidinti pranašumą vienu tašku – 19:12.

Antram ketvirčiui prasidėjus aikštelės šeimininkai toliau nestabdė apsukų ir sugebėjo padidinti pranašumą iki dviženklio, tačiau svečiai nežadėjo taip lengvai paleisti varžovų ir per keletą minučių sumažino skirtumą iki trijų taškų, o dar po kelių minučių ir iki minimumo ( 30:29). Vis dėlto, šeimininkai sužaidė užtikrinčiau kėlinuko pabaigą ir atstatė 4 taškų pranašumą - 33:29.

Prasidėjus paskutiniam ketvirčiui šeimininkai minutė po minutės didino pranašumą, kol pasiekė vėl dviženklį ( 43:31). "Ekskomisarų biuro" ekipa trečiajame ketvirtyje taškus rinko tik baudos metimais. Pirmąjį dvitaškį iš žaidimo pataikė tik devintą kėlinuko minutę ( 43:37). Taiklus paskutinėmis sekundėmis I.Plečkaičio dvitaškis metimas padidino šeimininkų pranašumą iki 8 taškų - 45:37.

Paskutiniam ketvirčiui prasidėjus šeimininkai toliau demonstravo puikią gynybą, o svečiams sunkiai sekėsi rinkti taškus ( 49:42). "ACME" užtikrintai sužaidė likusias rungtynių minutes ir išsaugojo saugų pranašumą, kur iškovojo svarbią pergalę, rezultatu – 61:52.

Po laimėtų rungtynių "ACME" treneris, A.Kmita, kalbėjo:" Šiandien pademonstravom gerą gynybą, Aišku, varžovai labai daug prametė. Gerai sužaidė mūsų atsarginiai žaidėjai, kurie leido pailsėti komandos lyderiams."

ACME: Paulius Katkevičius – 19 tšk. (12 atk. kam.), Ignas Plečkaitis – 15 tšk. (5 rezult. perd., 8 išpr. praž.), Julius Vizgaitis – 11 tšk.

Ekskomisarų biuras: Paulius Aleksynas – 29 tšk. (7 išpr. praž.), Gedeonas Šernius – 9 tšk. (6 išpr. praž.), Karolis Butkus – 7 tšk. (13 atk. kam.)

„Callcredit“ įveikė „Ekskomisarų biurą“ (2013 lapkričio 19 d., antradienis, 00:43 val.)Ketvirtame kėlinyje „Acme“ įveikė „Ekskomisarų biurą“ (2014 vasario 27 d., ketvirtadienis, 22:46 val.)„Callcredit“ nesunkiai sutriuškino „Ekskomisarų biurą“ (2014 sausio 06 d., pirmadienis, 22:30 val.)„CallCredit“ neturėjo vargo su „Ekskomisarų Biuru“ (2014 kovo 03 d., pirmadienis, 23:48 val.)„Callcredit“ nesunkiai įveikė „Acme“ komandą (2014 kovo 10 d., pirmadienis, 22:36 val.)„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ palaužė „Ekskomisarų Biurą“ (2014 sausio 26 d., sekmadienis, 17:44 val.)„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ po atkaklios kovos palaužė „Ekskomisarų biurą“ (2013 gruodžio 15 d., sekmadienis, 16:32 val.)Atkaklioje kovoje „Ekskomisarų biuras“ nugalėjo „Eoltą“ (2014 sausio 09 d., ketvirtadienis, 23:55 val.)„ACME“ po atkaklios įrodė savo pranašumą prieš „Vijorą“ (2014 sausio 14 d., antradienis, 21:50 val.)„ESS Santermita & ĮSP DNC“ neturėjo vargo su „Ekskomisarais“ (2014 kovo 18 d., antradienis, 00:43 val.)