Kauno liberalai vs Kėdainiai & Addeco (58:102)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 vasario 02 d., Sekmadienis, 18:15 val. @ Šančių vidurinė mokykla, Vokiečių g. 164, Kaunas, LT-45299

„Kėdainiai & Addeco“ siutriuškino Kauno „Liberalus“

2014 vasario 02 d., Sekmadienis, 21:28 val., peržiūros: 1067

2014 vasario 2 dieną, C lygos rungtynėse, Šančių vidurinėje mokykloje susitiko Kauno "Liberalai" (šeimininkai) ir "Kėdainiai & Addeco" (svečiai). Jau pirmasis kėlinys apsprendė nugalėtoją, kai svečiai nutolo – 11:26. Antrąjame skirtumas dar labiau padidėjo ir tapo jau dvidešimt šeši taškai – 24:50. Po trečiojo kėlinio skirtumas ūgtelėjo iki trisdešimties taškų – 43:73. O ketvirtąjame jau Kėdainiai & Addeco pradėjo žeminti varžovus, tad galutinis rungtynių rezultatas – 58:102.

Rungtynės prasidėjo trimis šeimininkų taškais, o šešiais atsakė svečiai ir reultatas – 3:6. Po du taškus apsikeitė komandos, o vieną baudos metimą pataikė Linas Vasiliauskas – 6:8. Atkarpą 8:0 laimėjo Kėdainiai & Addeco ir padidino pranašumą iki dešimties – 6:16. Tritaškį pataikė Robertas Maskvytis, o į tai dešimčia taškų atsakė svečiai. Kėlinį dvitaškiu užbaigė Robertas Maskvytis ir po pirmo ketvirčio – 11:26.

Antrasis ketvirtis prasidėjo septyniais Kėdainiai & Addeco komandos taškais, o keturiais atsakė Liberalai – 15:33. Dar vieną atkarpą 10:2 laimėjo Kėdainiai & Addeco ir jau susikrovė dvidešimt šešių taškų persvarą – 17:43. Atkarpą 7:2 laimėjo Kauno "Liberalai" ir kiek sumažino deficitą, tačiau kėlinys baigėsi penkiais svečių taškais ir po dviejų kėlinių rezultatas – 24:50.

Trečiasis kėlinys prasidėjo komandoms pasikeitus po penkis taškus, o tuomet atkarpą 10:3 laimėjo Kėdainiai & Addeco ir rezultatas buvo – 32:65. Dar po keturis taškus apsikeitė komandos, o tuomet dar keturis pridėjo svečiai ir rezultatas – 36:73. Kėlinys baigėsi septyniais "Liberalų" taškais ir po trijų kėlinių – 43:73.

Ketvirtasis kėlinys jau tebuvo formalumas ir Kėdainiai & Addeco tik dar labiau padidino pranašumą ir sutriuškino varžovus rezultatu – 58:102.

Kauno liberalai: Kasparas Sujeta – 20 tšk. (6 rezult. perd.), Linas Vasiliauskas – 13 tšk., Robertas Maskvytis – 12 tšk., Liutauras Sakalauskas – 10 tšk. (11 atk. kam.)

Kėdainiai & Addeco: Tadas Lukoševičius – 35 tšk. (8 rezult. perd.), Dainius Šutkus – 29 tšk. (12 atk. kam., 6 rezult. perd., 6 perimt. kam.), Dovydas Čepas – 18 tšk. (10 rezult. perd.), Kęstutis Zinkus – 15 tšk. (5 rezult. perd.)

„Kauno Rami“ sutriuškino „Kauno Liberalus“ (2013 lapkričio 24 d., sekmadienis, 22:59 val.)„Kėdainiai & Addeco“ nesunkiai įveikė „SportoLiniją.lt“ (2013 gruodžio 13 d., penktadienis, 23:44 val.)„Kėdainiai & Addeco“ pasiekė nesunkią pergalę (2013 lapkričio 06 d., trečiadienis, 00:46 val.)„Kėdainiai & Addeco“ vos neprisižaidė su „Vaistine.lt“ (2014 vasario 25 d., antradienis, 23:58 val.)„Kėdainiai ‒ Addeco“ be didesnio vargo įveikė „Kulautuvą“ (2014 kovo 29 d., šeštadienis, 00:12 val.)„Kėdainiai & Addeco“ užtikrintai keliauja į pusfinalį (2014 balandžio 05 d., šeštadienis, 00:20 val.)„Kėdainiai & Addeco“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Remzą & Adotą“ (2014 sausio 12 d., sekmadienis, 23:46 val.)Nervai pražudė „Kėdainiai & Addeco“ komandą prieš „A. Sabonio KC“ (2013 lapkričio 21 d., ketvirtadienis, 22:43 val.)„Vaistinė.lt“ nesunkiai susitvarkė su Kauno „Liberalais“ (2014 kovo 02 d., sekmadienis, 21:01 val.)„Kulautuva“ lengvai įveikė „Kauno liberalus“. (2014 sausio 27 d., pirmadienis, 00:39 val.)