BALTIC TRANSLINE vs AKADEMIJA (50:75)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 vasario 03 d., Sekmadienis, 17:00 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

Akademija nepaliko jokių šansų Baltic Transline ekipai

2013 vasario 03 d., Sekmadienis, 20:38 val., peržiūros: 2621

2012-02-03 (sekmadienį), C lygos rungtynėse, Ringaudų pradinėje mokykloje susitiko Baltic Transline (šeimininkai) ir Akademija (svečiai). Šiose rungtynėse intriga tebuvo pirmąjame kėlinyje, po kurio buvo vos trijų taškų skirtumas. Vėliau Akademija visiškai dominavo ir tik didino pranašumą kiekviename kėlinyje, galutinis rungtynių rezultatas – 50:75 (14:17, 11:21, 9:13, 16:24).

Pirmasis kėlinys prasidėjo abiejų komandų tritaškiais, kuriuos pelnė Tadas Vasiliauskas ir Aivaras Keršis – 3:3. Du taškus pelnė Jonas Rekašius, penkiais atsakė šeimininkai ir rezultatas – 8:5. Po du taškus apsikeitė komandos ir skirtumas nepakito, o tuomet septynis be atsako surinko svečiai ir rezultatas – 10:14. Vieną baudą iš dviejų pataikė Justinas Šlopšnys, lygiai taip pat atsakė Jonas Rekašius ir rezultatas – 11:15. Kėlinys baigėsi svečių dvitaškiu, o šeiminikų tritaškiu ir po pirmo ketvirčio – 14:17.

Antrasis kėlinys prasidėjo įspūdinga Akademijos atkarpa 12:0 ir skirtumas jau penkiolika taškų. Du taškus pelnė Tomas Viršilas, o trimis atsakė svečiai ir skirtumas šešiolika taškų – 16:32. Po keturis taškus apsikeitė komandos ir skirtumas išliko nepakitęs – 20:36. Du taškus su pražanga pelnė Mindaugas Leščinskas, o kėlinį užbaigė komandos apsikeisdamos dvitaškiais ir po dviejų kėlinių – 25:38.

Trečiasis kėlinys prasidėjo J.Rekašiaus dvitaškiu su pražanga, į kurį šešiais taškais atsakė šeimininkai ir sumažino atsilikimą iki dešimties – 31:41. Du taškus pelnė tas pats Jonas Rekašius, o tritaškiu atsakė Justinas Šlopšnys ir po ilgokos pertraukos skirtumas vienaženklis – 34:43. Kėlinį aštuoniais taškais paeiliui užbaigė svečiai ir po trijų kėlinių Akademija priekyje – 34:51.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo visišku Akademijos dominavimu, pirmieji tritaškiu taškus pelnė Baltic Transline, o tuomet šešiolika taškų paeiliui surinko Akademija ir įgijo jau triuškinančią persvarą – 37:67. Po du taškus pelnė komandos, o tuomet atkarpą 6:2 laimėjo šeimininkai ir sumažino atsilikimą iki 26 taškų – 45:71. Po tritaškį apsikeitė komandos, o iki ketvirčio pabaigos šeimininkai dar sumažino atsilikimą vienu tašku ir galutinis rungtynių rezultatas – 50:75.

Po rungtynių akademijos atstovas sakė – Laimėjom "akademiškai". Pavyko žaidimas tiek gynyboje, tiek puolime.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodė – Jonas Rekašius (17, 18 naud. bal., 9 išpr. pr.), Tadas Vasiliauskas (17, 18 naud. bal., 5 rez. perd.), Artūras Nausėda (15, 15 naud. bal.), Donatas Petrauskas (10, 16 naud. bal., 14 atk. kam., 5 išpr. pr.) taškų.

Pralaimėjusiems daugiausia taškų pelnė – Aivaras Keršis (11), Tomas Viršilas (11, 16 naud. bal., 10 atk. kam., 5 per. kam.), Mindaugas Leščinskas (8, 5 naud. bal.) taškai.

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

Tadas142013 vasario 04 d., 08:28 val.

Mantai, kaip komandos kapitonas, galėtum pasirodyti varžybose, nes jau negražu žinok Ąžuolas jau pradeda burnoti ant taves

MantasRu2013 vasario 03 d., 21:09 val.

Sveikinimai su pergale!

Atkaklioje kovoje pergalę šventė "Baltic Transline" (2012 lapkričio 11 d., sekmadienis, 22:35 val.)LSU Verslas verslui palaužė Baltic Transline (2013 vasario 24 d., sekmadienis, 19:01 val.)"Akademija" nepasigailėjo KK"Persvara-2" ekipos (2012 lapkričio 14 d., trečiadienis, 21:37 val.)"Akademija" nuo kelio nušlavė "Darbą" (2013 sausio 20 d., sekmadienis, 23:59 val.)"Korys" antrąkart nusileido "Baltic transline" (2013 vasario 21 d., ketvirtadienis, 00:30 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę BC „Grizliai“ įveikė „Baltic transline“ ekipą (2012 lapkričio 18 d., sekmadienis, 22:01 val.)"Baltic Transline" namuose nusileido "Darbui" (2013 vasario 18 d., pirmadienis, 01:22 val.)"Akademija" lengvai nugalėjo "Košmarą" (2012 lapkričio 18 d., sekmadienis, 20:15 val.)"Baltic Transline" nesunkiai susitvarkė su "Komanda X" (2012 gruodžio 16 d., sekmadienis, 22:56 val.)Akademija laimėjo po pratęsimo tačiau į kitą etapą žengė Šernai (2013 kovo 27 d., trečiadienis, 23:49 val.)