Energijos sistemų servisas & DNC vs BC „Gazuotas pienas“ (82:68)Kauno Mero taurė 2013 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 spalio 06 d., Sekmadienis, 20:15 val. @ Ąžuolo katalikiška vidurinė mokykla, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

„Energijos sistemų servisas & DNC“ antroje rungtynių pusėje palaužė BC „Gazuotą Pieną“

2013 spalio 06 d., Sekmadienis, 22:17 val., peržiūros: 1809

Spalio 6 dieną, 20.15 val., "Ąžuolo" mokyklos sporto salėje, susitiko "Kauno Mero" taurės 2013 komandos "Energijos sistemų servisas & DNC" (šeimininkai) ir BC "Gazuotas Pienas" (svečiai). Pirmieji du kėlinukai buvo labai atkaklūs, komandos demonstravo aukšto lygio žaidimą ir atrodė, jog šiandien susitinka du lygiaverčiai varžovai. Tačiau po ilgosios pertraukos "Energijos sistemų servisas & DNC" daug labiau susitelkė gynyboje, uždarė varžovų puolimą bei susikrovė saugų pranašumą, kurį išlaikė iki pat finalinio švilpuko. Rungtynės baigėsi rezultatu 82:68.

Rungtynes abi komandos pradėjo labai dideliu tempu, o krepšininkai demonstravo išties neblogą sportinę formą. BC "Gazuotas Pienas" labai užtikrintai atakavo krepšį iš visų padėčių, net 6 pirmi jų metimai pasiekė tikslą. Tuo tarpu varžovai nors ir nepasižymėjo aukštu pataikymo procentu, tačiau tai kompensavo daugiau nei užtikrintai laimėdami kovą dėl atšokusių kamuolių. Panašus žaidimo stilius išsilaikė du kėlinukus. BC "Gazuotas Pienas" atakavo taikliau, darė mažiau klaidų, o "Energijos sistemų servisas & DNC" dominuodami po krepšiais neleido priešininkams nutolti. Ilgoji pertrauka prasidėjo šeimininkams pirmaujant rezultatu 40:38.

Antroje rungtynių pusėje žaidimas tapo klampesnis, komandos greitai rinkosi pražangas ir dabar sėkmė jau buvo "Energijos sistemų servisas & DNC" komandos pusėje. Pagerinę savo gynybą šeimininkai privertė vis dažniau klysti varžovus ir tai leido jiems pasiekti 9 taškų persvarą. Kaip parodė tolimesnė rungtynių eiga toks pranašumas buvo pakankamai solidus ir garantavo ramybę ketvirtame kėlinuke. Nors svečiai ir nenuleido rankų, bet dažnos pražangos labai komplikavo jų situaciją, o ir toliau puikiai po krepšiais žaidę varžovai artėjo link pergalės. Rungtynėms artėjant į pabaigą skirtumas tik dar labiau išaugo, o paskutinės minutės greičiau tebuvo formalumas. Rungtynės baigėsi rezultatu 82:68.

"Energijos sistemų servisas & DNC" komanda po rungtynių trumpai paminėjo, kad raktas į pergalę buvo darbas gynyboje antroje rungtynių pusėje.

"Energijos sistemų servisas & DNC": Tomas Každailis – 23 tšk. (10 atk. kam.), Modestas Latkauskas – 19 tšk. (11 atk. kam., 5 išpr. praž.), Žydrūnas Kaminskas – 12 tšk., Ignas Grigaravičius – 12 tšk.

BC "Gazuotas Pienas": Martynas Stonkus – 21 tšk., Vilius Sutkus – 16 tšk. (5 perimt. kam., 8 išpr. praž.), Mantas Stankevičius – 9 tšk.

„Energijos sistemų servisas & DNC“ ketvirtfinalį pasiekė po pratęsimo dramatiškoje kovoje įveikęs „Vieningą Kauną“ (2013 spalio 21 d., pirmadienis, 22:50 val.)„Kauno Mero Mažosios Taurės 2013“ bronzinėje dvikovoje „Energijos Sistemų Servisas ‒ DNC“ pranoko BC „Gazuoto Pieno“ penketuką (2013 lapkričio 03 d., sekmadienis, 15:09 val.)„ESS ‒ DNC“ nepajėgė pasipriešinti SK „Mattas“ puolimo mašinai (2013 rugsėjo 29 d., sekmadienis, 23:48 val.)Įtemptose rungtynėse „Detas Hoptrans logistics & BR Group“ palaužė „Energijos sistemų servisą & DNC“ (2013 spalio 30 d., trečiadienis, 23:13 val.)„Dumblas“ pralaimėjo laimėtas rungtynes (2013 spalio 28 d., pirmadienis, 01:15 val.)„Baubilas ‒ Granex“ KKL „Kauno Mero mažosios taurės 2013“ finale (2013 spalio 24 d., ketvirtadienis, 23:37 val.)Netikėtai ir lengvai BC "Gazuotas pienas" įveikė SK "Mattas" ekipą (2013 spalio 11 d., penktadienis, 20:23 val.)BC „Gazuotas Pienas“ be jokio vargo peržengė ketvirtfinalio barjerą (2013 spalio 22 d., antradienis, 00:09 val.)"Gazuotas pienas" neturėjo vilčių prieš "Sporto manija" (2013 rugsėjo 29 d., sekmadienis, 21:09 val.)Puikiai sužaistas trečiasis kėlinys atnešė "Sporto manijai" pergalę (2013 spalio 04 d., penktadienis, 22:07 val.)