Baldai jums vs Judam (68:55)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 vasario 07 d., Penktadienis, 21:10 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Baldai jums“ po nelengvos kovos palaužė „Judam“ komandą.

2014 vasario 07 d., Penktadienis, 23:46 val., peržiūros: 1097

Vasario 7 dieną, Kauno technikos kolegijos sporto salėje, susitiko "C" lygos komandos "Baldai jums" (šeimininkai) ir "Judam" (svečiai). Rungtynes abi komandos pradėjo nerezultatyviai ir po pirmų dešimties minučių rezultatas buvo lygus – (13:13). Antrame kėlinyje "Baldai jums" sužaidė įspūdingą kėlinį, kuris leido po dviejų kėlinių pirmauti – (43:21). Trečiame kėlinyje geriau atrodė "Judam" komanda, kuri laimėjo kėlinį dvigubai ir sumažino skirtumą iki 13 taškų – (52:39). Ketvirtame kėlinyje svečiai dar bandė kabintis į rungtynes, bet šeimininkai užtikrintai sužaidė lemiamu momentu ir laimėjo rungtynes rezultatu – (68:55).

Pirmasis kėlinys nebuvo rezultatyvus. Rungtynių pradžia geriau pradėjo "Baldai Jums", kurie per pirmas 3 minutes atitrūko nuo svečių 4 taškais – (7:3). Vėliau "Judam" komanda surengė savo spurtą (5:10) ir laimėjo pirmą kėlinį minimaliu skirtumu – (12:13).

Antrasis kėlinys buvo visiškas košmaras "Judam" komandai. Svečiai krito dar kėlinio pradžioje į duobę iš kurios neišlipo iki pat kėlinuko pabaigos. Laimėję kėlinį (31:8), "Baldai Jums" komanda įgijo 22 taškų pranašumą – (43:21).

Trečią kėlinį geriau pradėjo svečiai, kurie sužaidus apie 5 minutes sugebėjo sušvelninti skirtumą tarp komandų iki 14 taškų – (48:34). Per likusį laiką abi komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis ir po trijų kėlinių komandos skyrė 13 taškų – (52:39).

Ketvirto kėlinio pradžioje svečiai sugebėjo pelnyti 5 taškus iš eilės, kurie leido sumažinti skirtumą iki vienženklio – (52:44). Bet greit padėti ėmė taisyti šeimininkai, kurie surengė spurtą (11:0) ir vėl padidino skirtumą iki 19 taškų – (63:44). Per likusį laiką "Baldai Jums" ekipa atsipalaidavo, leido varžovams sumažinti skirtumą iki 13 taškų ir rungtynės baigėsi rezultatu – (68:55)

Baldai jums: Saulius Banaitis – 24 tšk., Marius Liepa – 22 tšk., Martynas Šiukščius – 8 tšk. (13 atk. kam.)

Judam: Rimas Pavydis – 16 tšk., Mindaugas Gilius – 15 tšk. (5 perimt. kam.), Marius Balčiunaitis – 11 tšk.

„Baldai jums“ po atkaklios kovos palaužė „Judam“ krepšininkus. (2014 sausio 03 d., penktadienis, 22:11 val.)„Judam“ po permainingos kovos palaužė BC „AMBI“. (2014 kovo 03 d., pirmadienis, 23:08 val.)„Baldai jums“ pranoko „ASU“ ekipą (2014 vasario 26 d., trečiadienis, 00:34 val.)„Baldai Jums“ aštuntfinalyje įveikė „Nepyk“ komandą (2014 kovo 20 d., ketvirtadienis, 02:26 val.)„Aurelino“ penketukas palaužė „Baldų Jums“ pasipriešinimą (2013 gruodžio 16 d., pirmadienis, 23:47 val.)„Naujokai“ įrodė savo pranašumą prieš „Judam“ komandą (2013 spalio 28 d., pirmadienis, 22:18 val.)„Baldai jums“ nesunkiai įveikė „Olimpą“ (2013 lapkričio 24 d., sekmadienis, 20:48 val.)„Judam“ antrąkart palaužė „Košmarą“ (2014 vasario 04 d., antradienis, 00:06 val.)„Darbiečiai“ nesunkiai susitvarkė su „Judam“ ekipa (2013 lapkričio 09 d., šeštadienis, 00:37 val.)„Kolegos“ rungtynių pabaigoje palaužė „Judam“ ir žengė į ketvirtfinalį (2014 kovo 18 d., antradienis, 00:07 val.)