ICE vs Advokatų kontora „Konsus“ (65:72)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 20 d., Sekmadienis, 18:15 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

Advokatų kontora „Konsus“ po nervingos ir sunkios kovos privertė pasiduoti „ICE“ ekipą.

2015 gruodžio 20 d., Sekmadienis, 22:27 val., peržiūros: 1414

Sekmadienį, gruodžio 20 dieną, V. Kuprevičiaus mokyklos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę "ICE" ir svečių teisėmis žaidę Advokatų kontora "Konsus" ekipa. Rungtynes kiek geriau pradėjo "ICE"ekipa, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (20:17). Antrasis kėlinys šeimininkams buvo dar geresnis, po kurio skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 14 taškų – (42:28). Trečiasis kėlinys šiek tiek geriau susiklostė "Konsus" ekipai, kuriai pavyko sumažinti skirtumą iki 10 taškų – (58:48). Ketvirtame kėlinyje užvirė nuožmi kova, svečiams pavyko persverti rezultatą ir iškovoti sunkią pergalę rezultatu – (65:72).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "ICE" ekipos laimėta atkarpa – (9:0), vėliau sekė 10 iš eilės pelnytų taškų Advokatų kontoros "Konsus" po kurių sužaidus 5 minutes priekyje minimalia persvarą buvo svečiai – (9:10). Sužaidus dar apie 4 minutes komandos ėmė keistis tiksliomis atakomis, po kurių pirmaujanti komanda vis keitėsi. Visgi kėlinį geriau pavyko užbaigti šeimininkams ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (20:17).

Antrasis kėlinys prasidėjo komandoms apsikeičiant po 4 taškus, po kurių priekyje vis dar buvo "ICE" – (24:21). Vėliau sekė svečių pralošta atkarpa – (8:3), po kurios skirtumas tarp komandų iškilo iki 8 taškų – (32:24). Antroje kėlinio dalyje šeimininkai dar karta laimėjo mini atkarpą – (10:4), po kurios antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (42:28).

Trečiasis kėlinys prasidėjo dar viena laimėtą "ICE" ekipos atkarpa – (9:4), po kurios skirtumas tarp komandų iškilo iki didžiausio rungtynėse – (51:32). Sužaidus dar 2 minutes ir kėliniui įpusėjus, svečiams pavyko sumažinti skirtumą iki 15 taškų – (56:41). Antroje kėlinio dalyje Advokatų kontora "Konsus" sužaidė puikią atkarpą – (2:7), po kurios kėliniui pasibaigus skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 10 taškų – (58:48).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo kiek netikėta svečių laimėta atkarpa – (0:11), po kurios vėl į priekį įsiveržė Advokatų kontora "Konsus" – (58:59). "ICE" ekipai jau sekančioje atakoje pavyko persverti rezultatą ir kėliniui įpusėjus rezultatas buvo – (61:59). Sužaidus dar 2 minutes svečiams pavyko vėl persverti rezultatą ir šiek tiek atitrūkti – (61:64). Likus žaisti nepilnas 2 minutes po "ICE" ekipos prarasto kamuolio prieš svečių puolėją E. Bučinską buvo grubiai prasižengta. Po pražangos tarp komandų žaidėjų įvyko nevaikiškas susistumdimas, kuris vos neišaugo iki muštinių. Teisėju sprendimu iš šeimininkų komandos "ICE" ekipos buvo diskvalifikuoti O.Laucius ir R.Rakauskas, o iš Advokatų kontoros "Konsus" E.Bučinskas. Per likusį laiką svečiai išlaikė įgytą persvarą ir iškovojo sunkią pergalę rezultatu – (65:72).

Po pralaimėtų rungtynių "ICE" ekipos treneris kalbėjo: "Pradžioje varžovai nepilnos sudėties buvo, gavosi, kad pavyko pabėgti nuo jų, po to įkritome į duobę, bet greitai iš jos išlipome. Šiandieną viskas gerai buvo iš komandos pusės, bet per daug emocijų pirmiausią iš mano pusės buvo, vėliau iš komandos. Varžovų komanda turi žaidėją, kuris labai provokuoja, bet teisėjai to nematė, to ir reikėjo laukti pabaigoje. Šiandieną aš tikrai daug su komanda padirbėjau, bet tiesiog žaidėjai atskiri palūžo ir šitoje vietoje šis skirtumas ir išaugo per tas diskvalifikacines ir technines pražangas. Niekas neprarasta, tikiuosi komanda pasimokys iš šitos dienos varžybų ir atsakomajame mače pasitaisysime."

ICE: Ovidijus Laucius – 13 tšk. (5 išpr. praž.), Kęstutis Petrauskas – 11 tšk., Airidas Kurauskas – 11 tšk. (5 išpr. praž.)

Advokatų kontora „Konsus“ (S): Mantas Sadauskas – 26 tšk., Algirdas Janonis – 12 tšk., Gediminas Kemzūra – 9 tšk. (6 rezult. perd., 5 išpr. praž.)

Advokatų kontora „Konsus“ be didesnio vargo įveikė „Grizlių“ ekipą. (2016 vasario 18 d., ketvirtadienis, 22:01 val.)Advokatų kontora „Konsus“ nesunkiai įveikė „Dumblą“ (2016 sausio 15 d., penktadienis, 21:47 val.)Advokatų Kontora „Konsus“ iškovojo sunkią pergalę prieš BC „Straight“ (2015 spalio 21 d., trečiadienis, 02:13 val.)Advokatų kontora „Konsus“ ramiai susitvarkė su Kauno Rami (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 22:42 val.)Advokatų kontora „Konsus“ krepšininkai tik rungtynių pabaigoje įveikė „Grizlius“ (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 21:24 val.)„Advokatų kontora Konsus“ pasiekė revanšą prieš „VU KHF“ (2016 vasario 17 d., trečiadienis, 23:32 val.)Advokatų kontora „Konsus“ džiaugėsi paskutinėmis rungtynių sekundėmis iškovota pergale prieš „Grizlius“ (2015 spalio 29 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)Pogrupio lyderių dvikovoje „Advokatų kontora Konsus“ antrą kartą įveikė „ICE“ (2016 sausio 31 d., sekmadienis, 21:45 val.)Advokatų kontora „Konsus“ nušlavė varžovus sau nuo kelio ir tvirtai žengė į ketvirtfinalį (2016 kovo 12 d., šeštadienis, 19:27 val.)Advokatų kontora „Konsus“ jau rungtynių pradžioje panaikino intrigą rungtynėse su „MRU VSF“ (2015 lapkričio 14 d., šeštadienis, 01:54 val.)