Transalmis – icig.lt vs Šernai & Žaidimų bazė (62:68)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gegužės 16 d., Penktadienis, 20:30 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Beveik visas rungtynes pirmavę „Šernų & Žaidimų bazės“ krepšininkai turėjo pavargti dėl pergalės

2014 gegužės 16 d., Penktadienis, 22:28 val., peržiūros: 958

Penktadienio vakarą J. Dobkevičiaus m-klos sporto salėje buvo sužaistos „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2014 reguliariosios B pogrupio rungtynės (1 etapas). Šį kart ginklus surėmė šeimininkų „Transalio – icig.lt“ ir svečių „Šernų& Žaidimų bazės“ komandų krepšininkai. Rungtynių pradžia buvo sėkmingesnė svečiams, tačiau ketvirčio pabaigoje panaikino dviženklį pranašumą ir neleido svečiams nutolti – 16:20. Antrasis kėlinys buvo permaningas nė vienai komandai nepavyko spurtuoti ir atsiplėšti nuo varžovų. Tik svečių turėta trapi persvara sumažėjo perpus – 32:34. Po ilgosios pertraukos žaidimas aikštelėje buvo kiek vangesnis. Abi komandos apsikeitė sėkmingomis atkarpomis. Šeimininkai buvo persvėrę rezultarą, tačiau iki kėlinio pabaigos neišlaikė persvaros ir svečiai vėl atstatė savo 4 taškų persvarą – 45:49. Ketvirtąjame kėlinuke netrūko emocijų ir chaotiškų atkarpų. Abi komandos sužaidė sėkmingų atkarpų, tačiau kėlinuko pabaigoje šeimininkai pradėjo klysti, o šaltesnius nervus išlaikę svečiai klaidų nedovanojo pelnydami lengvus taškus. Pergalę įtemptame mače rezultatu 62:68 šventė „Šernai & Žaidimų bazė“ komandos krepšininkai.

Rungtynės prasidėjo šeimininkų taiklių metimu, tačiau tuoj pat savo krepšį „atrišo“ ir svečiai. Kėlinio pradžioje jie aikštelėje jautėsi užtikrinčiau ir sužaidus apie 8 minutes jau įgijo dviženklę persvarą – 20:10. Statiškas šeimininkų puolimas kėlinuko pabaigoje įgavo pagreitį. Po sėkmingos atkarpos 6:0 jie sumažino savo atsilikimą ir neleido varžovams pabėgti jau rungtynių pradžioje. Kėlinukas baigėsi rezultatu 16:20

Antrasis ketvirtis jau buvo rezultatyvesnis. Nors kėlinį taikliu tolimu metimu pradėjo svečių komandos krepšininkas Paulius Atkočiūnas. Šeimininkai į tai atsakė dar vienu spurtu 6:0 ir savo deficitą sumažino iki minumumo. Likusį laiką abi komandos vis apsikeisdavo rezultatyviomis atakomis, bet preikyje vis išlikdavo svečiai. Įpusėjus ketvirčiui komandas skyrė vos taškas – 27:28. Nors „Transalio – icig.lt“ krepšininkai ir buvo persvėrę rezultatą, tačiau persvaros išsaugoti nepavyko ir prieš ilgąją pertrauką jie nuo varžovų atsiliko vos per vieną taiklų metimą – 32:34.

Po ilgosios pertraukos į aikštelę grįžę krepšininkai atrodė kiek vangoki, tai parodo ir nerezultatyviausio ketvirčio statistika. Ketvirtį vėl geriau pradėjo šeimininkai įsiverždami į priekį, bet šį kart svečiai nesugebėjo perimti žaidimo vadžių į savo rankas. Sužaidus apie 5 minutes jau pirmavo šeimininkai – 43:38. Gavę lengvą nokdauną svečiai greit atsitiesė ir likusią ketvirčio dalį sužaidė spurtuotami 11:2 ir susigražino 4 taškų persvarą prieš lemiamą ketvirtį – 45:49.

Ketvirtąjame kėlinuke netrūko emocijų, kietos kovos ir intrigos. „Šernų & Žaidimų bazės“ komandos taškų sąskaitą ketvirtyje atidarė S.Staniulis pataikydamas tolimą metimą. Sužaidus apie minutę komandas skyrė jau 9 taškai. Po eilinio šeimininkų spurto 6:0 mače vėl atgimė intriga. Sužaidus apie pusę kėlinio komandas skyrė tik 2 taškai – 56:58. Lemiamais momentais klysti pradėję šeimininkai padovanojo varžovams keletą lengvų taškų, kurių per likusį rungtynių laiką nebesugebėjo atlošti ir susitikimą rezultatu 62:68 laimėjo „Šernų & Žaidimų bazės“ komandos krepšininkai.

Po laimėtų rungtynių „Šernų & Žaidimų bazės“ komandos treneris Andrius Lapinskas kalbėjo:

„Šiandien daug nepataikėme iš po krepšio, pralaimėjome daug mikro dvikovų. Varžovai kovėsi iki pat galo, nedavė ramybės. Labai kovinga komandas, nors šiandien jų susirinko tiek nedaug, bet vistiek gerai sukovojo. Jei varžovai būtų visi susirinkę, mačo nugalėtojas gal būtų buvęs kitoks.“

Transalmis – icig.lt: Andrius Malinauskas – 16 tšk. (16 atk. kam., 5 išpr. praž.), Gintautas Mažeika – 13 tšk., Artiomas Marchockis – 12 tšk. (5 rezult. perd.)

Šernai & Žaidimų bazė: Paulius Atkočiūnas – 17 tšk., Egidijus Plenta – 16 tšk. (12 atk. kam., 5 išpr. praž.), Vilius Rudelevičius – 15 tšk. (5 išpr. praž.)

„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė atiteko „Šernai & Žaidimų bazė“ krepšininkams (2014 birželio 16 d., pirmadienis, 22:20 val.)„Šernai & Žaidimų Bazė“ nesunkiai susitvarkė su „Kaunu“ (2014 birželio 03 d., antradienis, 07:49 val.)„Šernai & Žaidimų bazė“ nesunkiai įveikė BK „Centre“ (2014 gegužės 10 d., šeštadienis, 16:06 val.)„Šernai & Žaidimų Bazė“ įrodė savo pranašumą prieš „Omegą“ (2014 gegužės 21 d., trečiadienis, 00:05 val.)Kietoje kovoje pergalę pasiekė „Šernai & Žaidimų bazė“ komanda (2014 gegužės 26 d., pirmadienis, 22:52 val.)„DNC“tik rungtynių pabaigoje palaužė „Transalmis – icig.lt“ krepšininkus (2014 gegužės 24 d., šeštadienis, 00:36 val.)„Šernai & Žaidimų bazė“ po įtemptos kovos nugalėjo „Sporto manija – Imlitex“ (2014 birželio 04 d., trečiadienis, 22:44 val.)„Šilainiai“ neturėjo vargo su „Transalmis ‒ icig.lt“ (2014 birželio 04 d., trečiadienis, 22:37 val.)„Transalmis“ „Laikinosios sostinės“ turnyrą pradėjo pergale (2014 gegužės 10 d., šeštadienis, 11:34 val.)BK Centre neprilygo grupės lyderiais tapusiems „Transalmis – icig.lt“ (2014 gegužės 17 d., šeštadienis, 17:20 val.)