OMEGA vs DENTIST TEAM (56:50)Pavasario "Sportturas" taurė 2013 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 balandžio 08 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

"Omega" pavasario turnyrą pradėjo pergalingai

2013 balandžio 08 d., Pirmadienis, 23:56 val., peržiūros: 1311

Pirmadienio vakarą Ringaudų pradinės mokyklos salėje, "SportTuras pavasario taurės" E pogrupio rungtynėse "Omega" priėmė "Dentist Team" krepšininkus. Didžiąją susitikimo dalį pirmavę aikštės šeimininkai iškovojo nelengvą pergalę rezultatu 56:50.

Rungtybių pradžia rezultatyvumu neišsiskyrė ir pirmųjų sėkmingų atakaų teko palaukti – pirmieji "ledus pralaužė" "Dentist Team", išsiveržę į priekį 0:4. Šeimininkai netrukus surengė spurtą 10:3, po kurio persvėrė rezultatą savo naudai (10:7). Nežymią persvarą šeimininkai išlaikė iki kėlinuko pabaigos – 19:17.

Antrasis ketvirtis prasidėjo penkiais "Dentist Team" taškais iš eilės (19:22), į kuriuos "Omega" atsakė serija 9:2 (28:24). Antroje kėlinuko pusėje žaidimas išsilygino ir įpusėjus mačui komandas skyrė du taškai – 32:30.

Po ilgosios pertraukos grįžusios komandos rungtyniavo taškas į tašką. Nors lyderio pozicijos "Omega" neužleido, varžovai nuolat lipo šeimininkams ant kulnų, o ketvirtis baigėsi draugišku rezultatu 13:13 (45:43).

Ketvirtojo kėlinuko pradžioje intriga niekur nedingo: po R.Bačiūno ("Dentist Team") dvitaškio su pražanga skirtumas tapo minimalus – 47:46. Vieno taško persvarą aikštės šeimininkai išsaugojo visą kėlinuko laiką, o paskutiniosiomis minutėmis padidino atotrūkį ir iškovojo pirmąją pergalę rezulattu 56:50.

"Omega": Remigijus Kasperavičius (20, 5 per. kam.), Donatas Šliogeris (9, 6 per. kam.), Egidijus Vaitkevičius (8);

"Dentist Team": Arvydas Kunčius (15), Ramūnas Bačiūnas (14), Vaidas Stalerūnas (6).

"J.Dobkevičiaus Komanda" pasiekė įtikinamą pergalę (2013 balandžio 15 d., pirmadienis, 11:05 val.)Paskutiniosiomis sekundėmis "Omega" išplėšė pergalę ir pateko į ketvirtfinalį (2013 gegužės 06 d., pirmadienis, 22:53 val.)Abstinentai lengvai žengė į Pavasario taurės iššūkio lygos finalą (2013 gegužės 18 d., šeštadienis, 10:53 val.)''Omega'' rungtynių pabaigoje išvargo kelialapį į pusfinalį (2013 gegužės 16 d., ketvirtadienis, 22:18 val.)Per pratęsimą "Košmaras" susidorojo su "Dentist team" (2013 balandžio 28 d., sekmadienis, 21:26 val.)"Medvėgalis" iškovojo trečią vietą "Sportturo" "Iššūkio" taurėje (2013 gegužės 20 d., pirmadienis, 22:18 val.)"Košmaras" rungtynių pabaigoje palaužė "Omega" (2013 balandžio 29 d., pirmadienis, 22:50 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi "J. Dobkevičiaus komanda" įveikė "Omegą" (2013 balandžio 22 d., pirmadienis, 23:00 val.)