KAUNO SRC vs ERA+ETERNIT (54:102)"AUKSO" LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2008 vasario 24 d., Sekmadienis, 21:00 val. @ Prekybos ir verslo mokyklos sporto salė, Poškos g.22, Kaunas

"Era+ Eternit" sutriuškino "Kauno SRC"

2008 vasario 24 d., Sekmadienis, 22:26 val., peržiūros: 5368
Šį sekmadienio vakarą "Aukso" lygos E pogrupyje "Kauno SRC" priėmė "Era+ Eternit" komandą. Svečiai buvo visa galva pranašesni ir jau per pirmus du kėlinius susikrovę 39-ių taškų pranašumą sutriuškino varžovus rezultatu 54:102.

Rungtynių pradžioje aikštėje vyravo gražus ir rezultatyvus krepšinins taškas į tašką. Pirmajam ketvirčiui įpusėjus svečiai įsibėgėjo ir pelnę devynis taškus be atsako išsiveržė į priekį. Po dešimties minučių "Era+ Eternit" pirmavo 11-a taškų – 13:24.

Antrajame kėlinyje žaidimo kontrolę visiškai perėmė svečiai. "Era+ Eternit" tiesiog dominavo aikštėje, tuo tarpu būsimieji statybininkai niekaip nerado savo žaidimo ir per aštuonias ketvirčio minutes pelnė vos du taškus. Skirtumas vis augo ir pirmoji dvikovos pusė baigėsi rezultatu 17:56.

Antroji rungtynių dalis buvo tik formalumas. "Era+ Eternit" sumažino apsukas ir žaidė savo malonumui. Po trijų kėlinių svečiai turėjo 49-ių taškų persvarą 34:85, o galutinis dvikovos rezultatas buvo 52:104.

Po susitikimo nugalėtojų treneris Ričardas Kudarauskas kalbėjo: "Noriu pagirt teisėjus, kurie tikrai progresuoja. Varžovai šiandien žaidė kažkaip be ugnelės, pirmą kartą jie buvo labiau nusiteikę."

"Kauno SRC" gretose išsiskyrė tik
Vitalius Mockus pelnęs 16 taškų.

"Era+ Eternit" ekipoje 17 taškų surinko
Andrius Švolka, po 15 Robertas Gedutis, Tadas Beržinskas (10 atk. k.) ir Donatas Paulauskas, po 13 broliai Remigijus ir Laimonas Kazuliai.

Abi komandos rungtynių teisėjams skyrė po 10 balų.
"Korys" sutriuškino "Kauno SRC" (2008 vasario 10 d., sekmadienis, 23:46 val.)"Era+Eternit" išvykoje nugalėjo "Atletą" (2008 vasario 18 d., pirmadienis, 22:13 val.)"Era + Eternit" palaužė "Korys" ekipą (2008 kovo 09 d., sekmadienis, 20:42 val.)"Era+ Eternit" toliau triuškina varžovus (2007 lapkričio 25 d., sekmadienis, 20:56 val.)"Era+Eternit" namuose sutriuškino "Piliuoną" (2007 gruodžio 16 d., sekmadienis, 20:40 val.)"Korys" tik susitikimo pabaigoje palaužė "Kauno SRC" (2008 kovo 11 d., antradienis, 21:59 val.)"Era+Eternit" po nesunkios kovos nugalėjo "KTU Hidraulinių Sistemų" komandą (2008 balandžio 06 d., sekmadienis, 22:26 val.)Sunkioje kovoje pergalę iškovojo "Kauno SRC" (2008 sausio 27 d., sekmadienis, 22:52 val.)"Era+Eternit" antroje rungtynių pusėje palaužė "KTU Hidraulines sistemas" (2008 kovo 30 d., sekmadienis, 22:04 val.)"Era+Eternit" sutriuškino "Krepšinis.net" 70 taškų skirtumu (2007 lapkričio 11 d., sekmadienis, 22:20 val.)