MEDVĖGALIS vs VAIŠVYDAVA (65:55)Pavasario "Sportturas" taurė 2013 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2013 gegužės 15 d., Trečiadienis, 17:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

"Mevėgalis" įveikė "Vaišvydavą"

2013 gegužės 15 d., Trečiadienis, 22:56 val., peržiūros: 2393

Trečiadienį, Gegužės 15 dieną, Kauno Technikos Kolegijos sporto salėje įvyko pavasario „Sportturas“ „Iššūkio“ taurės ketvirtfinalio rungtynės tarp „Medvėgalio“ (šeimininkai) ir „Vaišvydavos“ (svečiai) ekipų. Po atkaklios kovos ir geriau sužaisto ketvirto kėlinio pergalę šventė ir į pusfinalį pateko aikštelės šeimininkai. Rungtynių rezultatas – 65:55 (15:15, 16:17, 13:7, 21:16).

Pirmą kėlinį taikliu tritaškiu pradėjo svečių komanda, tačiau šeimininkai netrukus atsakė dvitaškiu. Vėliau sekė geresnė svečių atkarpa ir kurį laiką jie turėjo penkių taškų pranašumą. Deja, kėliniui artėjant šeimininkai sugebėjo išlyginti žaidimą ir rezultatą. Rezultatas po kėlinio – 15:15.

Antrąjį ketvirtį geriau pradėjo šeimininkai ir po penkių iš eilės taškų jie įgijo trijų taškų pranašumą. Tačiau svečiai į tai atsakė dviem tritaškiais ir vėl persvėrė rezultatą savo naudai. Kurį laiką pirmaujanti komanda keitėsi labai dažnai, bet šeimininkai buvo vėl susigražinę trijų taškų persvarą. Deja, svečiai į tai atsakė šešias taškais iš eilės ir vėl persvėrė rezultatą. Rezultatas po dviejų kėlinių – 31:32.

Trečias kėlinukas prasidėjo labai nerezultatyviai. Tačiau po keturių iš eilės taškų šeimininkai persvėrė rezultatą ir skirtumą savo pusėje laikė iki pat šio kėlinio pabaigos. Svečiai šiame ketvirtyje nerado savojo žaidimo ir tai kėlė daug pykčių tarpusavyje. Rezultatas po trijų kėlinių – 44:39.

Ketvirto kėlinuko pradžioje svečiai sugebėjo sumažinti skirtumą iki dviejų taškų ir kurį laiką lipti varžovams ant kulnų, tačiau šeimininkai vėl pelnė šešis taškus be atsako ir išlaikė pergalę savo rankose. O vėliau tik dar labiau padidino pranašumą. Rezultatas po keturių kėlinių – 65:55.

Šeimininkų komandos treneris Kostas Petrošius sakė: „Rungtynės vyko taškas į tašką, manau pabaigoje amžius lėmė jų nuovargį. Jiems trūko atsarginių žaidėjų suolelio. Tikėjomės atkaklių varžybų, gal net atkaklesnių nei buvo. Galvojome, kad atsilikinėsime didžiąją dalį, tačiau nuovargis jiems pakišo koją.“

"Medvėgalis" – Edvinas Zaurys pelnė 20 taškų, Tomas Daujotis 15 taškų, Martynas Macas 9 taškai.

"Vaišvydava" – Nerijus Bijaminas pelnė 20 taškų, Audrius Linkus 11 taškų, Tomas Baumilas 9 taškai.

"Medvėgalis" sunkiai įveikė JKK "Fortūną" (2013 balandžio 15 d., pirmadienis, 12:40 val.)"Medvėgalis" nesunkiai parklupdė "Gardėsį" (2013 gegužės 12 d., sekmadienis, 21:26 val.)Antroje rungtynių pusėje Kauno "Stumbras" palaužė "Vaišvydavą" (2013 balandžio 19 d., penktadienis, 20:19 val.)"ESS" užtikrintai nugalėjo "Medvėgalio" ekipą (2013 balandžio 22 d., pirmadienis, 23:52 val.)"Medvėgalis" iškovojo trečią vietą "Sportturo" "Iššūkio" taurėje (2013 gegužės 20 d., pirmadienis, 22:18 val.)"Kėdainių" žaidėjai pasiekė užtikrintą pergalę (2013 balandžio 21 d., sekmadienis, 22:02 val.)Po atkaklios dvikovos į finalą žengė "Pavargau.lt" (2013 gegužės 19 d., sekmadienis, 22:25 val.)Vaišvydava" sutriuškino BC "Ambi" ekipą (2013 balandžio 15 d., pirmadienis, 12:34 val.)''Medvėgalis'' nušlavė ''Green Death'' (2013 balandžio 07 d., sekmadienis, 23:23 val.)"Vaišvydava" šventė sunkią pergalę prieš "Pieno Žvaigždės - Miau" komandą (2013 gegužės 13 d., pirmadienis, 00:08 val.)