Baltic Transline vs Compensa (49:42)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 14 d., Trečiadienis, 19:10 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

Labai prastas taiklumas nesutrugdė pergalę pasiekti „Baltic Transline“ ekipai

2015 sausio 14 d., Trečiadienis, 21:11 val., peržiūros: 1202

Sausio 14 dieną, 19:10 val., A.Stulginskio universiteto sporto salėje, susitiko "C" lygos komandos "Baltic Transline" (šeimininkai) ir "Compensa" (svečiai). Abi komandos susirinko labai negausiai – vos po 6 žaidėjus. Nors gana greitai į priekį pabėgo šeimininkai, kurie nesunkiai pasiekė nemenką pranašumą, tačiau vėliau komandos įsivėlė į chaotišką ir labai nerezultatyvų žaidimą. Abi pusės demonstravo tiesiog tragiška taiklumą, o šeip ne taip persvarą išlaikę "Baltic Transline" laimėjo rungtynes rezultatu 49:42.

Rungtynes užtikrintai pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie nors ir nepasižymėjo taiklumu, tačiau puikiai atidirbo gynyboje ir greitai nutolo. "Compensos" puolimas buvo visiškai sukaustytas ir tik kėlinukui įpusėjus jiems pavyko padidinti savo rezultatyvumą. Vis tik skirtumas tarp komandų jau buvo išaugęs, o puikiai pražangas provokavę „Baltic Transline“ krepšininkai sugebėjo pasiekti ir dviženklį pranašumą. Vėliau komandų puolimas sulėtejo, kol galiausiai aikštelėje buvo galima stebėti praktiškai vien netaiklius metimus. Ilgoji pertrauka prasidėjo esant kiek neįprastam rezultatui 30:20.

Antroje rungtynių dalyje „Baltic Transline“ komanda išlaikė pranašumą savo pusėje, nors patys dabar atakavo dar prasčiau. Savo ruoštu "Compensa" sugebėjo pramesti 11 metimų paeiliui ir rungtynių rezultatas beveik nejudėjo iš vietos. Abi komandos net pyko ant savęs dėl tokio tragiško taiklumo, bet net po minutinių pertraukėliu jokių pasikeitimų nesimatė. Rungtynės artėjo į pabaigą, kol žaidimas pagaliau tapo nors kiek gyvesnis. Dėl pražangų aikštelę palikus „Baltic Transline“ komandos lyderiui D. Kisieliui, varžovai suskubo tuo pasinaudoti ir pagaliau pralaužė ledus puolant. Skirtumas ėmė mažėti, kol likus žaisti keletą minučių komandas skyrė vos 5 taškai. Vis tik "Compensa" vėl atakavo netaikliai ir paleido paskutinius savo šansus. „Baltic Transline“ pasiekė pergalę, rezultatu 49:42.

Baltic Transline: Tomas Klimavičius – 14 tšk., Darius Kisielius – 11 tšk. (10 atk. kam., 6 išpr. praž.), Mindaugas Leščinskas – 7 tšk. (10 atk. kam., 5 perimt. kam.)

Compensa: Mindaugas Samuolis – 14 tšk. (17 atk. kam., 8 perimt. kam.), Merūnas Visockis – 12 tšk., Justas Medekšas – 8 tšk. (13 atk. kam.)

„Ragai“ šventė užtikrintą pergalę prieš „Baltic Transline“ krepšininkus (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 23:37 val.)Po įtemptos kovos, „VU KHF“ palaužė „Baltic Transline“ ekipą (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 23:59 val.)„Grizliai“ po įtemptos kovos palaužė „Baltic Transline“ ekipą (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 05:27 val.)Nei vieno tritaškio nepataikę „Baltic Transline“, vis tiek pasiekė pergalę (2014 lapkričio 19 d., trečiadienis, 23:27 val.)Komandiškai žaidusi „KMAIK“ komanda nugalėjo „Baltic Transline“. (2014 spalio 30 d., ketvirtadienis, 15:40 val.)BC ,,Gazuotas Pienas“ iššvaistė 18taškų persvarą ir turėjo pripažinti „Baltic Transline“ ekipos pranašumą. (2014 spalio 23 d., ketvirtadienis, 00:56 val.)Rungtynių pabaigoje klydusi „Kolpingo Kolegija“ nusileido „Baltic Transline“ krepšininkams (2015 kovo 02 d., pirmadienis, 22:39 val.)Pirmame kėlinyje dominavę „Ryterna Group“ palaužė „Baltic Transline“ (2015 sausio 22 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)Ketvirtame kėlinyje „Partizanas“ įveikė „Baltic Transline“ (2014 gruodžio 07 d., sekmadienis, 21:27 val.)„Baltic Transline“ pasiekė nesunkią pergalę (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 00:23 val.)