FORTO AMICUS-2 vs GREIČIO JUOSTA (93:46)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 sausio 11 d., Trečiadienis, 17:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

"Forto Amicus - 2" nesunkiai įveikė penkiese žaidusius "Greičio Juostos" krepšininkus

2012 sausio 11 d., Trečiadienis, 22:54 val., peržiūros: 3431

Trečiadienį(01.11), Kauno Technikos Kolegijos sporto salėje, įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko dvi G pogrupio komandos, „Forto Amicus – 2“ (šeimininkai) ir „Greičio Juosta“ (svečiai) ekipos. Pakankamai nesunkią ir užtikrintą pergalę šiose varžybose šventė aikštelės šeimininkų komanda, kuriai tai buvo jau antroji pergalė šiame ture, tuo tarpu svečiai patyrė jau antrą nesėkmę. Rungtynių rezultatas – 93:46(21:9, 22:14, 22:9, 28:14).

Jau pirmajame kėlinuke šeimininkai įrodė esą vertesni pergalės šiandieną. Nuo pat pirmos minutės jie išsiveržė į priekį ir neleido savo varžovams lengvai rinkti taškus. Svečių komandoje pirmajame kėlinuke taškus pelnė visi krepšininkai šiandieną atėję į rungtynes, tiesa jų buvo tik 5. Rezultatas po kėlinio – 21:9.

Antrasis kėlinukas prasidėjo netikėtu svečių komandos spurtu 0:6, tai jiems padėjo sumažinti skirtumą iki 6 taškų. Tiesa, po šio spurto, šeimininkai taip pat sužaidė gerą atkarpą, 7:0, o kiek vėliau ir 13:0. Tai padėjo jiems susikrauti didžiulį pranašumą prieš didžiąją pertrauką ir išeiti ilsėtis geros nuotaikos. Rezultatas po antrojo kėlinuko – 43:23.

Trečiasis ketvirtis neatnešė nieko naujo svečių komandai, jiems ir toliau sunkiai sekėsi rinkti taškus bei gintis prieš varžovus, kurie šiame kėlinuke surengė nemažai greitų atakų. Svečių krepšininkai trečio kėlinio pabaigoje atrodė pavargę ir tai leido jų varžovams trečio kėlinio pabaigoje surengti dar vieną spurtą 10:0. Rezultatas po ketvirčio – 65:32.

Ketvirtajame kėlinuke šeimininkai tęsė pradėtą spurtą. Dabar jie sužaidė atkarpą 18:3 ir tai jiems leido susikrauti jau triuškinantį skirtumą. Šį ketvirtį šeimininkai sužaidė dar rezultatyviau negu prieš tai buvusius. Taigi rezultatas po rungtynių – 93:46.

Po rungtynių „Forto Amicus – 2“ komandos treneris, Aurimas Narbutas sakė: "Džiaugiamės pergale, tiktai labai nuliūdino pagrindinio žaidėjo trauma. Taip, kad ta pergalė būtų geresnė ir malonesnė, jei ne ta trauma. Prieš tai rungtynėse dar vienas žmogus iškrito, dabar kitas. O šiaip ką, varovai buvo penkiese, mes irgi galvojom būsim penkiese, bet pagrindas susirinko.“

„Greičio Juosta“ komanda treneris, Paulius Rutkauskas sakė: „Pirmas dalykas dėl ko taip negausiai susirinkom, tai labai nepalankus varžybų laikas. Realiai žmonės dirbantis ir studijuojantys, tai nespėjo susirinkti. O penkiese prieš devynis žmones iš tikrųjų nekas gavosi“

Rezultatyviausi žaidėjai: "Forto Amicus – 2" – Gediminas Vasiliauskas 25 tšk., Valerijus Balenko 17 tšk., Robertas Mickevičius 15 tšk.

"Greičio Juosta" – Vytis Bulkevičius 15 tšk., Martynas Kenstavičius 13 tšk., Paulius Rutkauskas 9 tšk.

Paskutiniai komentarai (3 iš 14)

Anonimas2012 sausio 13 d., 01:48 val.

Koks cia vaflis raso jog mus padare? labai jau skambios frazes... Manau yra kurkas grazesniu zodziu preis musu antra sudeti.

Z.Zakrasas

Anonimas2012 sausio 12 d., 13:58 val.

geda man del jusu,tokiu skyrtumu pralost....ka jus sau galvojat?

Anonimas2012 sausio 12 d., 13:52 val.

siaip jau ir remza siais metais padarem 17 tasku,jei turkas prades lankyt tai ir pajudesim ir nlb manau priesininku turesim

"Forto amicus - 2" po nelengvos kovos palaužė "Greičio juostą" (2012 kovo 15 d., ketvirtadienis, 01:43 val.)„Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt“ nesunkiai įveikė "Greičio Juosta" (2011 gruodžio 13 d., antradienis, 22:02 val.)"Forto Amicus - 2" nušlavė "Compensą" (2011 lapkričio 09 d., trečiadienis, 22:31 val.)"Kauno Rami" šventė pergalę prieš "Greičio Juosta" (2011 lapkričio 12 d., šeštadienis, 18:28 val.)"Remza & Irmco" nepasigailėjo "Greičio juostos" ekipos (2012 kovo 07 d., trečiadienis, 00:07 val.)"Forto amicus -2" tik po atkaklios kovos įveikė BC "Rykliai" (2012 balandžio 13 d., penktadienis, 04:14 val.)Vangiai rungtynes pradėję "Greičio Juostos" krepšininkai išplėšė pergalę (2011 spalio 20 d., ketvirtadienis, 13:29 val.)"Forto Amicus - 2" aštunfinalio seriją pradėjo pergale minimaliu skirtumu (2012 balandžio 04 d., trečiadienis, 23:42 val.)"Forto Amicus-2" po pratęsimo palaužė "Sporto Fėjos" pasipriešinimą (2011 lapkričio 27 d., sekmadienis, 18:58 val.)Pratęsimą išplėšę "Forto Amicus - 2" vyrai, išnešė sveiką kailį iš Santaros gimnazijos (2012 sausio 20 d., penktadienis, 01:42 val.)