MRU VSF vs ACME (53:45)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 kovo 26 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Banguotai žaidęs „MRU VSF“ pasiekė pergalę

2015 kovo 26 d., Ketvirtadienis, 22:22 val., peržiūros: 1061

Ketvirtadienį, kovo 26 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, Pavasario „Sportturo“ taurės 2015 D pogrupio rungtynės, tarp vietos „MRU VSF“ ir svečių „Acme“ ekipų. Susitikimą žymiai geriau pradėję aikštės šeimininkai vėliau ėmė strigti ir iššvaistė visą pranašumą bei turėjo vytis priešininkus. Vis tik, rungtynių pabaigoje atsitiesę „MRU VSF“ krepšininkai sugebėjo persverti rezultatą ir pasiekti pergalę rezultatu 53:45 (19:13, 2:15, 14:9, 18:8).

Rungtynes galingai pradėję „MRU VSF“ iškart įgijo dvylikos taškų pranašumą, tačiau ilgai netrukus „Acme“ puolimas atsigavo ir skirtumas tarp komandų ėmė tirpti, ko pasekoje einant pirmojo kėlinuko laikui į pabaigą jis tesiekė keturis taškus. Vis tik, sėkmingiau kėlinuko pabaigą sužaidę aikštės šeimininkai sugebėjo padidinti savo pranašumą iki šešių taškų. 19:13.

Antrojo kėlinuko pradžioje šeimininkų ekipos žaidėjai buvo visiškai neatpažįstami, ko pasekoje „Acme“ surengė spurtą net 0:11 ir perėmę iniciatyvą į savo rankas įgijo penkių taškų pranašumą. Vos du taškus per šį kėlinuką sukrapštę „MRU VSF“ ekipos žaidėjai iki ilgosios pertraukos pradžios leido priešininkams atitrūkti septynių taškų skirtumu. 21:28.

Po ilgosios pertraukos ir vėl atsigavę bei gausiai palaikomi sirgalių „MRU VSF“ ekipos žaidėjai surengė spurtą 12:2 ir susigrąžino iniciatyvą į savo rankas. Šis spurtas truko beveik visą kėlinuką, todėl tik paskutinę trečio ketvirčio minutę geriau sužaidę „Acme“ vis dėlto sugebėjo dar kartelį persverti rezultatą savo naudai bei įgyti trapią dviejų taškų persvarą. 35:37.

Paskutinėje rungtynių dalyje veiksmo netrūko. Jau pačioje pradžioje geriau startavę „MRU VSF“ ekipos krepšininkai ir vėl perėmė iniciatyvą, tačiau ilgai netrukus rezultatas buvo išlygintas. Vis tik, dar vieną rezultatyvią atkarpą sužaidę šeimininkai sugebėjo atitrūkti nuo varžovų bei išlaikyti pranašumą iki pat rungtynių pabaigos, kas ir lėmė jų pergalę rezultatu 53:45.

„MRU VSF“: Edvinas Vaina – 22 tšk., Lukas Tamašauskas – 11 tšk. (13 atk. kam.), Evaldas Milašauskas – 8 tšk.

„Acme“: Andrius Rupšys – 13 tšk., Karolis Ignatavičius – 8 tšk., Julius Vizgaitis – 8 tšk.

„Ragai ‒ LC Partizanas“ pasiekė antrą pergalę (2015 kovo 30 d., pirmadienis, 22:44 val.)„Siesikai“ rungtynių pabaigoje įveikė „ACME“ ir pateko į pusfinalį (2015 balandžio 21 d., antradienis, 23:01 val.)Ketvirtajame kėlinyje „Komanda X“ įveikė „MRU VSF“ ekipą (2015 balandžio 08 d., trečiadienis, 00:00 val.)BC „Gazuotas pienas MIAU“ nelengvai peržengė aštuntfinalio barjerą (2015 balandžio 15 d., trečiadienis, 22:35 val.)„Komanda X“ įveikė „ACME“ ir iškovojo pirmą pergalę „Sportturo“ taurėje (2015 kovo 31 d., antradienis, 22:04 val.)Ragai ‒ LC „Partizanas“ be vargo įveikė „ACME“ (2015 balandžio 07 d., antradienis, 21:59 val.)Ketvirtame kėlinyje „ACME“ įveikė „Kauno Rami ‒ 2“ bei žengė į ketvirtfinalį (2015 balandžio 14 d., antradienis, 22:53 val.)