LESTO vs ŠERNAI (48:66)30+ lyga, "Sport turas" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 vasario 19 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ Kauno kolegijos salė, Pramonės pr. 22 (didžioji salė)

"Šernai" šventė pergalę

2012 vasario 19 d., Sekmadienis, 20:57 val., peržiūros: 2965

Sekmadienį (02.19), Kauno Kolegijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "30+" lygos "Sport Turas" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „LESTO“ (šeimininkai) ir „Šernai“ (svečiai) ekipos. Intriga šiose rungtynėse išsilaikė tik pirmą kėlinį, o vėliau savo pranašumą įrodė svečių komandos krepšininkai. Rungtynių rezultatas – 48:66 (9:9, 12:28, 6:14, 21:15).

Pirmą kėlinį komandos pradėjo labai nerezultatyviai. Sužaidus kelias minutes šeimininkai pirmavo 4:0, bet tuoj pat svečių komandos krepšininkas S.Staniulis atidarė savo komandos taškų sąskaitą dėjimu greitoje atakoje. Tik septintą minutę svečiai sugebėjo išlyginti rezultatą, 4:4. Vėliau komandoms šiek tiek geriau sekėsi atakuoti ir kėlinį jos užbaigė apsikeisdamos taikliai metimais. Rezultatas po kėlinio – 9:9.

Antrą ketvirtį svečiai vedini savo lyderio S. Staniulio, šiame ketvirtyje pelniusio 14 taškų, spurtavo ir sužaidė šį kėlinį labai gerai tiek gynyboje tiek puolime, leisdami savo varžovams įmesti 12 taškų, patys pelnydami net 28 . Rezultatas po antrojo kėlinuko – 21:37.

Trečiajame kėlinuke vaizdas aikštelėje nesikeitė. Svečiai žaidė ne taip rezultatyviai, kaip prieš tai buvusiame kėlinuke, tačiau ir savo varžovams jie leido įmesti tik 6 taškus. Rezultatas po ketvirčio – 27:51.

Ketvirtame kėlinuke svečiai dar labiau atsipalaidavo. Šeimininkai vedini T. Žliobos, pelniusio 8 taškus šiame ketvirtyje, ir L. Gasiūno, taip pat pelniusio 8 taškus, sugebėjo laimėti šį ketvirtį ir sumažinti skirtumą iki 18 taškų. Taigi rezultatas po rungtynių – 48:66.

Po rungtynių „LESTO“ komandos treneris, Linas Gasiūnas sakė: "Nieko naujo. Viskas gerai. Sportinis pasižaidimas buvo labai geras. “

„Šernai“ komandos treneris, Kęstutis Žarnauskas sakė: „Rungtynės buvo tokios nuotaikingos. Visi pasilakstėm. Varžovai irgi džiaugiasi, pralošė mažiausiu skirtumu iš kol kas žaistų rungtynių. Visi patenkinti.“

Rezultatyviausiai šeimininkų komandoje žaidė Linas Gasiūnas 17 tšk., Tomas Žlioba pridėjo 8 tšk.

Svečių komandoje pasižymėjo dėjimais krepšį drebinęs Skirmantas Staniulis 24 tšk., Kęstutis Žarnauskas pelnė 13 tšk., Marius Kubilius 10 tšk.

"Šernai" pasiekė užtikrintą pergalę (2012 vasario 05 d., sekmadienis, 22:03 val.)"Eccua - Furnika" iškovojo dar vieną pergalę (2012 sausio 26 d., ketvirtadienis, 00:25 val.)Visas rungtynes kontroliavę "Šernai" iškovojo pergalę (2012 kovo 02 d., penktadienis, 22:34 val.)"Šernai" dominavo rungtynėse ir be didesnio vargo iškovojo pirmąją pergalę (2011 gruodžio 03 d., šeštadienis, 23:10 val.)"Šernai" rungtynių pabaigoje palaužė "Makroflex" komandą (2012 sausio 21 d., šeštadienis, 19:59 val.)"ECCUA - Furnika" neturėjo vargo su "Lesto" (2011 gruodžio 21 d., trečiadienis, 22:47 val.)"ESS & Kauno Autobusai" įveikė "Lesto" ekipą (2012 sausio 15 d., sekmadienis, 23:08 val.)Šernai pranoko ESS & Kauno Autobusus (2012 kovo 24 d., šeštadienis, 17:15 val.)Tragiška antroji rungtynių pusė neleido "Lesto" pakovoti dėl pergalės (2012 vasario 13 d., pirmadienis, 22:30 val.)"Sporto Manija & Ekodora 30+" nesunkiai įveikė "Lesto" komandą (2012 vasario 26 d., sekmadienis, 20:47 val.)