KK PERSVARA vs SPARTA (60:79)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 vasario 26 d., Antradienis, 21:15 val. @ Milikonių vidurinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

''Sparta'' lengvai susitvarkė su KK ''Persvara''

2013 vasario 27 d., Trečiadienis, 13:33 val., peržiūros: 2223

Vasario 26 d. (antradienį) Kauno Milikonių vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko Top Sport C lygos pirmenybių rungtynės tarp KK"Persvara" (šeimininkai) ir "Sparta" (svečiai) komandų. Jau pirmąjąme kėlinyje ''Sparta'' susikūrė apčiuopiamą persvarą – (8:21), o antrajame ją dar labiau padidino – (25:39). Trečiasis kėlinys vyko taškas į tašką , bet ketvirčio pabaigoje svečiai sugebėjo dar ženkliau padidinti skirtumą – (43:62). Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas , verta paminėti , kad ketvirtį komandos sužaidė lygiai. Rungtynes rezultatu – 60:79 (8:21, 17:18, 18:23, 17:17) laimėjo ''Sparta''.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo žaibišku ''Spartos'' spurtu 11:0 , į paniką papuolę KK ''Persvaros'' žaidėjai paprašė minutės pertraukėlės. Po jos ekipos likusią kėlinio dalį žaidė taškas į tašką (8:19) , tačiau ketvirčio pabaigoje du taškus pelnęs A.Girdauskas padidino savo komandos pranašumą iki 13 taškų. Rezultatu 8:21 po pirmųjų dešimties minučių pirmavo ''Spartos'' vyrai.

Antrasis kėlinys prasidėjo abiejų ekipų atkaliu žaidimu. Sužaidus 5 minutes ketvirtyje KK ''Persvara'' sumažino atsilikimą iki 10-ties taškų (18:28). Antroje kėlinio pusėje scenarijus nepasikeitė , ekipos žaidė taškas į tašką ir nei šeimininkams nepavyko labiau sumažinti rezultato , nei svečiams padidinti rezultato. Vis tik ''Sparta'' kėlinio pabaigoje sužaidė atkarpą 5:2 po kurios pranašumas išaugo iki 14 taškų. Rezultatas po kėlinio 25:39.

Po ilgosios pertraukos svečiai spurtavo 7:0 , po kurio ''Sparta'' įgijo jau 21 taškų pranašumą (25:46). KK ''Persvara'' taip pat atsakė keturiais be atsako taškais , bet svečių puolimo mašina dar kartą spurtavo 7:0 ir rezultatą padidino jau iki 24 taškų (29:53). Antrąją kėlinio pusę kiek geriau sužaidė šeimininkai , kurie pelnė 14 taškų , o svečiai 9 taškus. Rezultatu 43:62 ženkliai pirmavo 'svečiai.

Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas. Komandos šį ketvirtį sužaidė lygiai , pelnydami po 17 taškų. Ekipų gretose labiausiai išsiskyrė A.Sukovas (KK ''Persvara'') 7 taškai ir A.Kilas 4 taškai (''Sparta''). Rezultatu 60:79 lengvą pergalę iškovojo ''Sparta''.

Po rungtynių KK ''Persvaros'' ekipos žaidėjas Vytautas Gaidys teigė : ''Noriu padėkoti savo komandai , kad atidavė visas jėgas šiose rungtynese , nors ir susirinkom tik penkiese , tikrai neblogai sužaidėm , bet mano manymu pritrūko ilgesnio žaidėjų suolelio ir kelių ekipos lyderių. Varžovai šiandien žaidė labai gerai , turėjo ilgesnį žaidėjų suolelį , todėl jiems ir buvo lengviau žaisti''.

KK ''Persvara'' : A.Sukovas (22 tšk. 7 rez.perd.) , E.Zaurys (14 tšk.) , M.Kaštalianovas (9 tšk. 9 atk.kam.)

''Sparta'' : G.Prabulis (19 tšk.) , A.Kilas (14 tšk. 7/7 dvitašk.metim.) , A.Girdaukas (13 tšk.)

''Sparta'' lengvai nugalėjo ''BC Studentai'' ekipą (2012 gruodžio 12 d., trečiadienis, 02:49 val.)''Sparta'' nesulaukė pasipriešinimo iš ''Šernų'' ekipos (2013 kovo 13 d., trečiadienis, 02:37 val.)''Sparta'' įveikė ''Forto Amicus - Dictum'' ekipą (2013 vasario 13 d., trečiadienis, 02:11 val.)Po atkaklios kovos ''Sparta'' nugalėjo ''Šernų'' ekipą (2013 vasario 06 d., trečiadienis, 02:38 val.)Po atkaklios kovos ''Sparta'' ekipa nugalėjo negausiai susirinkusius ''Triobet'' krepšininkus (2012 gruodžio 18 d., antradienis, 23:13 val.)Įspūdingai sužaidę ketvirtąjį kėlinį ''Spartos'' vyrai šventė pergalę pries ''KK Persvaros'' ekipą (2013 sausio 16 d., trečiadienis, 00:24 val.)''Spartai'' nepavyko apginti namų sienų (2013 balandžio 02 d., antradienis, 23:53 val.)"Kėdainiai" antroje rungtynių pusėje susitvarkė su "KK Persvara" (2012 lapkričio 29 d., ketvirtadienis, 23:22 val.)"Kaunas" lengvai nugalėjo "Persvarą" (2013 vasario 10 d., sekmadienis, 23:03 val.)''Kaunui'' pritrūko jėgų kovoje su ''Sparta'' (2013 kovo 05 d., antradienis, 23:01 val.)