RAGAI vs DICE (67:64)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 kovo 14 d., Ketvirtadienis, 17:45 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

''Ragų'' komandos penketukas po atkaklios kovos nugalėjo ''Dice'' ekipą

2013 kovo 14 d., Ketvirtadienis, 19:41 val., peržiūros: 1710

Ketvirtadienį, kovo 14d., Kauno Santaros gimnazijos mokyklos sporto salėje, susitiko "C" lygos komandos šeimininkai "Ragai" ir svečiai – "Dice". Nuo pat pirmųjų minučių ''Ragai'' įgijo solidų pranašumą , kurį sugebėjo išlaikyti iki trečiojo kėlinio pradžios. Trečiajam kėlinį sustojąs šeimininkų žaidimas leido svečiams rezultatą išlyginti ir po dar vienos sėkmingai sužaistos atkarpos , net gi labai solidžiai atitrūkti , ''Dice'' kėlinį laimėjo (12:30). Vis tik susikaupę ''Ragai'' sugebėjo atlošti deficitą ir pačioje rungtynių pabaigoje įgijo 3 taškų pranašumą , ''Dice'' ekipos žaidėjo A.Cibulskio tritaškis tikslo nepasiekė ir ''Ragai'' iškovojo nelengvą pergalę rezultatu 67:64 (13:7,20:21,12:30,22:6).

Pirmasis kėlinys prasidėjo technine pražanga ''Ragų'' ekipai , už tai , kad žaidėjai vėlavo susirinkti į varžybas. ''Dice'' ekipos žaidėjas E.Šmitas pataikė vieną baudos metimą iš dviejų ir rungtynės prasidėjo minimaliu svečių skirtumu. Kėlinį komandos pradėjo atkaliu, bei agresyviu krepšiniu,bet abiem ekipom sunkiai sekėsi rinkti taškus. Įpusėjus kėliniui rezultatu (8:5) priekyje buvo ''Ragai''. Likusią kėlinio dalį šeimininkai pelnė 5 taškus , o ''Dice'' sugebėjo atsakyti tik 2 taškais. Po pirmųjų dešimties minučių rezultatu 13:7 pirmavo ''Ragai''.

Antro kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (15:9). Vėliau devynis taškus be atsako pelnė "Dice" ir išsiveržė į priekį (15:18). Po šeimininkų minutės pertraukėlės iniciatyvą perėmė "Ragai". Septintą minutę ''Ragai'' įgijo vieno taško persvarą (26:25). Netrukus A.Cibulskis į priekį išvedė "Dice" (26:27). Paskutinėmis kėlinio minutėmis "Ragai" gynėsi be klaidų, ''Dice'' sugebėjo realizuoti tik vieną baudos metimą iš dviejų, negana to, ''Ragai'' dar sugebėjo spurtuoti 7:0 , pasekoje to jie atstatė jau turėtą 5 taškų pranašumą. Rezultatu 33:28 po antrojo kėlinuko vis dar priekyje buvo ''Ragai''.

Po ilgosios pertraukos žaidimas visiškai pasikeitė. Susikaupę ''Dice'' ekipos žaidėjai pamažu mažino skirtumą, kol penktąją minutę rezultatas tapo lygus (42:42). Negana to svečiai neketino sumažinti apsukų ir surengė įspūdingą spurtą 10:0, po kurio jie įgijo rekordinį 10-ties taškų pranašumą (42:52). Kėlinio pabaigoje ''Ragų'' ekipos žaidėjas J.Kursevičius pataikė tritaškį metimą ir sumažino deficitą iki 7 taškų, bet ''Dice'' dar kartą sužaidė nuostabią atkarpą 6:0 ir baigiantis kėliniui susikrovė jau 13 taškų pranašumą. Rezultatu 45:58 solidžiu skirtumu pirmavo ''Dice''.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo žaibišku ''Ragų'' ekipos žaidimu. Ataką po atakos, šeimininkai mažino skirtumą, nepriekaištinga gynyba ir tiksliai užbaigtos atakos lėmė tai, kad 7-tąją kėlinio minutę rezultatas tapo lygus (62:62). Po ''Dice'' ekipos minutės pertraukėlės A.Cibulskis ir šeimininkų ekipos žaidėjas J.Kursevičius apsikeitė rezultatyviomis atakomis (64:64). Likus žaisti vieną minutę tas pats J.Kursevičius buvo pasiųstas prie baudų metimo linijos, rankos nesudrebėjo ir Justas pataikęs abu baudos metimus išvedė ''Ragus'' į priekį (64:62). ''Dice'' ekipai užpulti nepavyko, tai teko pažeisti taisykles ir pasiųsti dar kartą ''Ragų'' ekipos žaidėją J.Kursevičių prie baudų metimo linijos, šį kartą jis pataikė tik vieną baudą iš dviejų ir paliko šansą ''Dice'' ekipai išlyginti rungtynių rezultatą (67:64). Lemiamoje atakoje A.Cibulskio tritaškis metimas tikslo nepasiekė ir po įtemptų rungtynių ''Ragai'' šventė pergalę rezultatu 67:64

Po rungtynių ''Ragų'' ekipos treneris A.Alionis paklaustas, kas šiandienos rungtynėse lėmė pergalę atsakė : ''Pergalę šiandien lėmė, tai, kad varžovas buvo ne pats stipriausias, keletas mūsų ekipos pataikytų metimų svarbiu momentu, komandos atsidavimas, tai ir manau, kad tai buvo pagrindiniai faktoriai. Keli žaidėjai buvo pavargę šiandien, nes žaidė jau ne pirmas varžybas ir tai susirinkom tik penkiese. Noriu padėkoti savo komandai,kad susirinko ir gražiai sužaidė''.

''Ragai'' : J.Kursevičius (34 tšk. 7 atk.kam. 6 rez.perd. 4 per.kam.) , M.Bielskis (16 tšk. 8 atk.kam. 4 rez.perd.) , A.Račickas (8 tšk. 4 blok.met.)

''Dice'' : A.Cibulskis (34 tšk. 10 atk.kam. 7 rez.perd. 5 per.kam. 11 išpr.praž. trigubas dublis) , T.Višinskas (12 tšk. 12 atk.kam.) , E.Šmitas (10 tšk.)

''Dice'' po atkaklios kovos nugalėjo ''Ragų'' ekipą (2013 kovo 16 d., šeštadienis, 18:53 val.)''Dice'' po atkaklios kovos nugalėjo ''Kulautuvos'' ekipą (2013 sausio 26 d., šeštadienis, 21:57 val.)''Ragai'' po pratęsimo palaužė KK ''Maybe'' ekipą (2012 gruodžio 18 d., antradienis, 01:45 val.)''Kulautuva'' atsirevanšavo ''Dice'' ekipai (2013 kovo 02 d., šeštadienis, 20:12 val.)''Kolpingo Kolegija'' negailestingai sutrypė ''Dice'' ekipą (2013 sausio 19 d., šeštadienis, 20:23 val.)Beveik viso susitikimo metu pirmavę "Lokiai'' iškovojo pirmąją pergalę prieš ''Dice'' ekipa (2012 gruodžio 09 d., sekmadienis, 01:03 val.)Dice po dramatiškos kovos palaužė KK Maybe ekipą (2013 kovo 09 d., šeštadienis, 20:03 val.)''Dice'' iškovojo pirmąją pergalę antrajame etape (2013 sausio 16 d., trečiadienis, 22:01 val.)Po labai permainingos kovos "Sporto manija - FSM Apskaita" nugalėjo "Ragai" ekipą. (2012 gruodžio 19 d., trečiadienis, 21:15 val.)Compensa palaužė Dice ekipą (2013 vasario 02 d., šeštadienis, 19:40 val.)