ACME grupė vs Korys (44:71)30+ lyga, „Sport turas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gruodžio 17 d., Trečiadienis, 19:15 val. @ Petrašiūnų vidurinė mokykla, M. Gimbutienės g. 9, Kaunas, LT-52348

„Korys“ neturėjo vargo su „ACME grupė“

2014 gruodžio 17 d., Trečiadienis, 21:54 val., peržiūros: 1184

Gruodžio 17 dieną, Petrašiūnų vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko 30+ "Sport turas" pirmenybių rungtynės, tarp šeimininkų "ACME grupė" ir svečių "Korys". Prieš šias rungtynes šeimininkai savo sąskaitoje turėjo 1 pergalę bei 7 pralaimėjimus, o svečiai 4 pergales ir 1 nesėkmę.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, pelnę pirmuosius taškus, bet svečiai surengė įspūdingą atkarpą 16:0 ir įgijo 14 taškų persvarą. Tokią pačią persvarą "Korys" sugebėjo išlaikyti ir iki pirmojo ketvirčio pabaigos, o po jo rezultatas tapo 9:23.

Antrąjį ketvirtį ir vėl geriau pradėjo "ACME grupė" ir dvejais taškais sumažino deficitą, bet pataikęs du iš eilės tritaškius, Saulius Skruodys išvedė savo komandą į priekį 31:13. Likęs rungtynių kėlinys klostėsi apylygiai, bet "Korys" vis dėlto sugebėjo laimėti šį kėlinuką minimaliu 1 taško skirtumu 15:14.

Trečiasis kėlinys buvo apylygus, "ACME grupė" dar bandė gelbėtis rungtynėse, bet po kiekvieno pastarųjų įmesto metimo, svečiai turėjo atsaką ir neleido priešininkams priartėti. "Korys" trečiąjį kėlinį laimėjo 16:14, o po trijų ketvirčių rezultatas tapo 37:54.

Ketvirtajame kėlinyje svečiai pademonstravo geležinę gynybą ir praleido tik 7 taškus. Nors iš kitos pusės, šeimininkai gal patys netikėjo, kad gali "atlošti" 17 taškų ir perdaug nesistengė paskutiniajame ketvirtyje kurį jie ir pralaimėjo rezultatu 7:17, o rungtynes 44:71.

Po rungtynių žaidžantysis komandos treneris Gediminas Smuikys kalbėjo: "Stipresni, gal aukštesni mes biški buvome. Ūgio persvarą turėjome po krepšiais, daug kamuolių atkovojome. Gynyboje gal atidirbome, varžovai įmetė tik 44 taškus, tas ir lėmė pergalę" .

ACME grupė: Paulius Katkevičius – 18 tšk., Andrius Rupšys – 12 tšk., Audrius Kmita – 5 tšk.

Korys: Laimonas Zvegas – 18 tšk., Paulius Valentukonis – 14 tšk. (10 atk. kam., 6 išpr. praž.), Linas Karalius – 11 tšk., Dainius Balkus – 10 tšk.

Komandinį žaidimą žaidę „Makroflex“ neturėjo vargo su „ACME grupe“ (2015 kovo 06 d., penktadienis, 23:08 val.)„Makroflex“ gan lengvai susitvarkė su „ACME grupė“ (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 22:52 val.)„Korys“ nesunkiai susitvarikė su „Šilainiais“ (2015 kovo 04 d., trečiadienis, 22:10 val.)„Korys“ neturėjo atsakymų į „RBnuoma ‒ IVnet“ tritaškius (2014 gruodžio 15 d., pirmadienis, 23:08 val.)„RBnuoma ‒ IVnet“ iškovojo lengvą pergalę prieš „ACME grupė“ (2014 lapkričio 19 d., trečiadienis, 23:21 val.)„Korys“ nervingose rungtynėse įveikė „Šernus“ (2015 vasario 26 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)„RBnuoma ‒ IVnet“ nesunkiai susitvarkė su „Acme grupe“ (2015 kovo 12 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)„Korys“ trečiajame kėlinyje susitvarkė su „Šilainiais“ (2015 sausio 19 d., pirmadienis, 23:57 val.)„Korys“ užtikrintai įveikė „Remzą“ (2015 kovo 03 d., antradienis, 23:00 val.)„Korys“ ketvirtame kėlinyje palaužė „RBnuoma ‒ IVnet“ (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 00:08 val.)