KAUNO LIBERALAI vs KMAIK & BREVITRA (71:90)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 vasario 19 d., Sekmadienis, 19:30 val. @ Kauno Šančių vidurinė mokykla

KMAIK & Brevitra nesunkiai susidorojo su Kauno Liberalais

2012 vasario 19 d., Sekmadienis, 22:03 val., peržiūros: 3857

Sekmadienį, vasario 19 dieną, Šančių vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių rungtynės tarp vietos "Kauno Liberalai" ir svečių "KMAIK & Bervitra" ekipų. Rungtynių pradžia abiems komandoms buvo nerezultatyvi, tačiau vėliau svečiai ėmė po truputį tolti. Nors po dviejų kėlinukų svečiai turėjo tik 4 taškų pranašumą, trečiame rungtynių kėlinyje svečiai truktelėjo į priekį ir skirtumas pradėjo abejonių nebekelti, o "Brevitra" džiaugėsi nesunkiai iškovota pergale rezultatu 90:71 (19:18, 19:16, 24:16, 28:21).

Rungtynes dvitaškiu pradėjo Edgaras Pečiulis, tritaškiu atsakė Marius Petrauskas (rungtynėse pataikė 13 tritaškių). Toliau sekė svečių spurtas 9:0 ir rezultatas jau 3:11. Tris taškus pelnė tas pats Marius Petrauskas, svečiai pelnė du. Tuomet dar penkis be atsako pelnė Liberalai ir skirtumas aptirpo iki 11:13. Penkis iš eilės pelnė Brevitra ir vėl padidino skirtumą. Taip pat penkiais atsakė ir Liberalai, tad artėjant kėlinio pabaigai 16:18 vis dar priekyje KMAIK & Brevitra. Kėlinį vienu baudos metimu užbaigė svečiai, o dvitaškiu šeimininkai ir po pirmo ketvirčio 18:19.

Antrasis ketvirtis prasidėjo Dar vienu Mariaus Petrausko tritaškiu, į tai keturiais taškais atsakė Brevitra ir rezultatas – 21:23. Atkarpą 10:3 laimėjo LiberalaI ir išsiveržė į priekį 31:26. Dar įspūdingesne atkarpa atsakė KMAIK ekipa – 12:0 ir jau jie turi 7 taškų persvarą – 31:38. Kėlinį tritaškiu pabaigė tas pats Marius Petrauskas ir po dviejų kėlinių – 34:38.

Trečiąjį ketvirtį labai galingai pradėjo Brevitra – 8:0 ir skirtumas išaugo iki 12 taškų – 34:46. Liberalų spurtas 9:2, sušvelnino skirtumą iki 5 taškų. Brevitra pelnė šešis taškus be atsako vėl padidindami skirtumą iki dviženklio. Dar vieną atkarpą pralaimėjo Liberalai, šįkart 2:8 ir skirtumas šoktelėjo iki 17 taškų. Šį kėlinį penkiais taškais be atsako užbaigė Liberalai sumažindami deficitą iki dvylikos – 50:62.

Ketvirtą kėlinį 9:4 pradėjo Liberalai sumažindami deficitą iki 7 taškų. Liberalai pralaimėjo atkarpą net 3:14 ir staiga skirtumas šoko iki 18 taškų – 62:80. Likusi kėlinio dalis intrigos nebeatnešė ir rungtynes lengvai laimėjo KMAIK & Brevitra rezultatu 90:71.

Po rungtynių nugalėtojų treneris teigė – Laimėti padėjo ilgesnis suolelis, taip pat persilaužimas trečiame kėlinyje. Šiaip tai laimėjom ir tiek.

Geriausiai pralaimėjusių gretose pasirodė – Marius Petrauskas (40, 39 naud. bal., 7 per. kam.), Simonas Kairys (12), Renatas Adomavičius (9) taškai.

Nugalėtojams daugiausia taškų pelnė – Ernestas Latoža (21, 6 rez. perd.), Eligijus Gurklys (20, 42 naud. bal., 22 atk. kam.), Gytis Kriščiūnas (15), Deividas Dragūnas (15, 6 rez. perd.), Edgaras Pečiulis (13) taškų.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Anonimas2012 vasario 20 d., 22:04 val.

13 vnt:)...Su sitiek tritaskiu tai ir antrastej turejo but. Saunuolis, va cia tai rankele!

"KMAIK & Brevitra" sutriuškino "Kauno liberalus" (2012 sausio 15 d., sekmadienis, 21:20 val.)"Triobet" neturėjo vargo su "Kauno Liberalais" (2012 vasario 12 d., sekmadienis, 21:48 val.)"KMAIK & Brevitra" negailestingai pakrikštijo lygos debiutantus (2011 spalio 20 d., ketvirtadienis, 21:15 val.)"KMAIK & Brevitra" šventė nesunkią pergalę išvykoje (2011 gruodžio 20 d., antradienis, 07:32 val.)KK "Persvara" be didesnių sunkumų nugalėjo "Kauno Liberalus" (2011 spalio 23 d., sekmadienis, 21:48 val.)"KMAIK & Brevitra" po pirmojo mačo sukaupė 19 taškų pranašumą (2012 balandžio 02 d., pirmadienis, 02:09 val.)"BC Ambi" lengvai susidorojo su "KMAIK & Brevitra" (2011 lapkričio 28 d., pirmadienis, 23:36 val.)"Kmaik & Brevitra" iškovojo nesunkią pergalę namuose (2012 vasario 27 d., pirmadienis, 23:30 val.)"KMAIK & Brevitra" iškovojo antrąją triuškinamą pergalę per dvi dienas (2012 kovo 15 d., ketvirtadienis, 00:09 val.)"Ragai" sutriuškino "Kauno liberalus" (2011 lapkričio 06 d., sekmadienis, 21:36 val.)