Advokatų kontora „Konsus“ vs LCP KK „Ragai“ (74:80)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2015 vasario 20 d., Penktadienis, 19:30 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

Pirmosiose šešioliktfinalio rungtynėse LCP KK „Ragai“ palaužė Advokatų kontorą „Konsus“

2015 vasario 20 d., Penktadienis, 22:27 val., peržiūros: 1286

2015 m. vasario 20 dieną, VDU sporto centro salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos „ALTreklama“ pirmenybių Didžiosios taurės rungtynės, kuriose susitiko Advokatų kontora „Konsus“ (šeimininkai) ir LCP KK „Ragai“ (svečiai). Rungtynėse, kuriose beveik visą laiką priekyje buvo LCP KK „Ragai“, netrūko kietos kovos ir emocijų, kurios puikiai iliustravo, kad tai yra atkrintamosios varžybos ir klaidoms vietos praktiškai nebeliko. Po atkaklios ir įnirtingos kovos pergalę rezultatu 74:80 (15:26, 16:9, 18:21, 25:24) šventė LCP KK „Ragai“.

Rungtynes šiek tiek geriau pradėjo šeimininkai, Advokatų kontora „Konsus“, kurie išsiveržė į priekį rezultatu 5:0. LCP KK „Ragai“ nei neketino pasiduoti ir atsakė į tai spurtu 8:0, po kurio jau pirmavo 3 taškais (5:8). Įsibėgėję svečių krepšininkai iki kėlinio pabaigos sugebėjo savo pranašumą padidinti iki 11 taškų (15:26).

Nuo pat kėlinio pradžios iniciatyvą į savo rankas paėmė „Konsus“ ekipos žaidėjai ir laimėję atkarpą 16:2, sugebėjo išsiveržti į priekį (31:28). Į šį šeimininkų spurtą svečiai atsakė spurtu 6:0 ir po dviejų kėlinių LCP KK „Ragai“ turėjo 4 taškų pranašumą (31:35).

Trečiajame kelinyje žaidimas klostėsi gana apylygiai, o skirtumas tarp komandų svyravo tarp 7-9 taškų. Trečiasis ketvirtis baigėsi LCP KK „Ragų“ ekipai pirmaujant 49:56.

Ketvirtasis kėlinys kur kas sėkmingiau prasidėjo svečiams, kurie po spurto 14:2, kelinio viduryje sugebėjo įgyti net 19 taškų pranašumą (51:70). Vis dėlto tai buvo ne pabaiga, lyg iš žiemos miego pabudę „Konsus“ ekipos žaidėjai ėmė mažinti deficitą ir sėkmingai sužaidę rungtynių pabaigą sugebėjo sušvelninti skirtumą iki 6 taškų. Rungtynes LCP KK „Ragai“ laimėjo 74:80.

Advokatų kontoros „Konsus“ treneris A.Šiaulys po rungtynių kalbėjo: Šiandien mums labai trūko ilgesnio atsarginių žaidėjų suolelio, sezono gale daugelis žaidėjų yra traumuoti ir iš dvylikos liko žaidžiantys tik šeši. Kiek galėjome, stengėmės kovoti ir atsakomosiose rungtynėse tikimės laimėti didesniu nei 6 taškų skirtumu“.

Advokatų kontora „Konsus“: Lukas Jasevičius – 22 tšk. (16 atk. kam., 5 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Justas Kalinauskas – 21 tšk., Algirdas Janonis – 13 tšk., Edgaras Bučinskas – 10 tšk.

LCP KK „Ragai“: Justinas Kursevičius – 26 tšk., Tomas Butkevičius – 20 tšk., Kęstutis Ruočkus – 19 tšk.

Pirmosiose aštuntfinalio rungtynėse LCP KK „Ragai“ puolimo mašina pervažiavo „Elektromontuotoją“ (2015 vasario 28 d., šeštadienis, 00:42 val.)Pirmoje aštuntfinalio dvikovoje, sunkią pergalę iškovojo Advokatų kontora „Konsus“ (2015 kovo 05 d., ketvirtadienis, 00:53 val.)Antroje rungtynių pusėje LCP KK „Ragai“ palaužė „Šilainiai ‒ 2“ ekipą (2015 sausio 28 d., trečiadienis, 00:08 val.)Po įtemptos kovos, LCP KK „Ragai“ palaužė „Partizanas“ komandą (2014 lapkričio 29 d., šeštadienis, 01:18 val.)„Grizliai“ nusileido „Advokatų kontorai „Konsus“ (2015 sausio 09 d., penktadienis, 03:47 val.)„Rind“ trečiosiose serijos rungtynėse eliminavo LCP KK „Ragus“ (2015 kovo 25 d., trečiadienis, 22:12 val.)Keturiese likę „Kėdainiai & Addeco“ krepšininkai įveikė Advokatų kontoros „Konsus“ ekipos pasipriešinimą. (2015 vasario 06 d., penktadienis, 22:39 val.)Tragiškai iš toli atakavę LCPP KK „Ragai“ nusileido „New Team“ ekipai (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 00:44 val.)Košmariškai žaidusi „Košmaro“ ekipa buvo sutriuškinta Advokatų kontora „Konsus“ komandos. (2014 spalio 24 d., penktadienis, 20:32 val.)Ketvirtą kėlinį galingai sužaidę LCP KK „Ragai“ išplėšė pergalę (2015 vasario 13 d., penktadienis, 22:04 val.)