Kauno Šv. Pranciškaus mokykla vs Kauno Dainavos vidurinė mokykla (87:65)"Basketnews.lt 2013" taurė 10-12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 balandžio 02 d., Antradienis, 13:00 val. @ Šv. Pranciškaus mokykla, Bitininkų g. 31, Kaunas, LT-46376

Kauno ''Šv. Pranciškaus mokykla'' užtikrintai įveikė Kauno ''Dainavos vidurinę mokyklą''

2013 balandžio 02 d., Antradienis, 16:04 val., peržiūros: 1625

Šiandien, balandžio 2d., ''Šv. Pranciškaus'' mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio lygos, "Basketnews.lt 2013" 10-12 klasių taurės rungtynės, kuriose ginklus surėmė Kauno ''Šv. Pranciškaus mokykla'' (šeimininkai) ir Kauno ''Dainavos vidurinė mokykla'' (svečiai). Pirmoje susitikimo pusėje abi ekipos žaidė chaotišką krepšinį ir nei vienai komandai nepavyko atitrūkti. Antroje susitikimo pusėje šeimininkų puolimo mašina įsivažiavo ir svečiai nebepavijo savo varžovų. Užtikrintą pergalę iškovojo ''Šv. Pranciškaus mokykla'' rezultatu 87-65.

Pirmoje susitikimo pusėje abi ekipos demonstravo padriką ir chaotišką krepšinį. Begalė klaidų ir netaiklių metimų virtinė. Toks žaidimo braižas buvo šiek tiek parankesnis šeimininkams, kurie ketvirčio viduryje turėjo minimalią, vieno taško, persvarą ( 11-10). Po dviejų iš eilės D.Valatkevičiaus tritaškių metimų šeimininkai priekyje buvo jau aštuoniais taškais, bet paskutinėmis kėlinio minutėmis svečiams pavyko atkirpti penkis taškus. Antrajame ketvirtyje abi ekipos žengė lygiai. Kėlinio pabaigoje rezultatas tapo lygus (27-27). Ketvirčio pabaigoje abi komandos apsikeitė tritaškiais metimais ir po dviejų kėlinių priekyje buvo ''Šv. Pransičaus mokykla'' 35-33.

Trečiajame ketvirtyje iškart svečiai išlygino rezultatą (39-39), bet tuomet šeimininkai pradėjo spausti savo varžovus ir jų spaudimas pasiteisino. Ketvirtis pasibaigė įspudinga 17-4 atkarpa ir po trijų šeimininkai turėjo susikrovę penkiolikos taškų pranašumą. Ketvirtajame ketvirtyje šeimininkų ekipa ir toliau nemažino apsukų ir kėlinio viduryje svečių deficitas buvo pasiekęs jau tridešimt du taškus ( 82-50). Susitikimo pabaigoje nugalėtojas jau kaip ir buvo aiškus. Šeimininkams teliko gerai užbaigti rungtynes. Svečiams pavyko sušvelninti savo deficitą iki dvidešimt dviejų taškų. Pirmąją pergalę į savo sąskaitą įsirašė Kauno ''Šv. Pranciškaus mokykla'' 87-65.

Po susitikimo nugalėtojų treneris E.Rutkauskas sakė: „ Pati pradžia buvo labai vangi. Labai nepataikėm ir visai neapsigynėm, žaidimo nebuvo. Susigriebėm ketvirtajame kelinukyje, o šiaip, matyt, vyrukam pakenkė Šv. Velykos. Varžovų šiaip, kiek matau, jauna komanda, viskas dar prieš akis. Mūsiškiai buvo šiek tiek vyresni, 11-12-okai, bet šiaip šaunuoliai.“

Kauno ''Šv. Pranciškaus mokykla'' : D.Valatkevičius ( 34 tšk.) A.Šukys ( 18 tšk. 7 rez.p. 7 per.k. 6 išpr.p.) T.Valatkevičius ( 12 tšk.)

Kauno ''Dainavos vidurinė moykla“: A.Borodinas ( 28 tšk.) B.Mačiulaitis ( 9 tšk.) L.Gužys ( 8 tšk.)

''Kauno Šv . Pranciškaus Mokykla'' po atkaklios kovos palaužė ''Kauno Santaros Gimnazija - VU Partnerė'' (2013 balandžio 19 d., penktadienis, 17:06 val.)Kauno Šv. Pranciškaus mokykla palaužė A. Puškino mokyklą (2013 balandžio 16 d., antradienis, 15:45 val.)Kauno "Šv. Pranciškaus mokykla" ketvirtame kėlinyje iškovojo pergalę (2013 balandžio 17 d., trečiadienis, 16:01 val.)Kauno "Šv. Pranciškaus mokykla" tritaškiais metimais subombardavo Kauno "A.Puškino gimnaziją" (2013 balandžio 11 d., ketvirtadienis, 16:38 val.)''Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija'' mažosios taurės finale (2013 gegužės 13 d., pirmadienis, 21:25 val.)Po atkaklios kovos Kauno "Dainavos" vidurinė mokykla pateko į pusfinalį (2013 gegužės 08 d., trečiadienis, 16:26 val.)''Kauno Santaros Gimnazija - VU Partnerė'' po atkaklios kovos nugalėjo ''Kauno Šv . Pranciškaus Mokykla'' (2013 balandžio 09 d., antradienis, 21:37 val.)Lyg ant sparnų ketvirtame kėlinyje žaidusi "Dainavos vidurinė mokykla" iškovojo pergalę (2013 balandžio 10 d., trečiadienis, 16:01 val.)Kauno "Dainavos" vidurinė mokykla pasiekė nesunkią pergalę (2013 balandžio 18 d., ketvirtadienis, 16:38 val.)Kauno "Dainavos vidurinė mokykla" paleido pergalę iš savo rankų (2013 balandžio 03 d., trečiadienis, 16:30 val.)