AGAVA vs KAUNO ENERGIJA (79:82)Pavasario "Sportturas" taurė 2012 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 balandžio 22 d., Sekmadienis, 19:45 val. @ Prekybos ir verslo mokykla, D. Poškos g. 22, Kaunas, LT-44293

"Kauno Energija" pergalę išplėšė tik paskutiniosiomis sekundėmis

2012 balandžio 22 d., Sekmadienis, 23:56 val., peržiūros: 2708

Sekmadienį (04.22) Prekybos ir verslo mokykloje įvyko Pavasario "Sportturo" taurės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Agava" priėmė "Kauno Energiją" (svečiai). Rungtynės prasidėjo, geresniu svečių žaidimu, dėl to šie išsiveržė į priekį, bei laimėjo visą kėlinį. Antrajame ketvirtyje puikiai sužaidė aikštelės šeimininkai. Surengė galingą spurtą, bei laimėjo šį kėlinį, ko pasekoje ir pirmąją pusę. Trečiajame kėlinyje komandos varžėsi labai rimtai ir nei vienai nepavyko pernelyg išsiskirti, taigi skirtumas beveik nepakito. Paskutiniajame kėlinyje atkirtį davė "Kauno Energija" ir po dramatiškų paskutiniųjų sekundžių laimėjo susitikimą (79:82).

Pirmasis kėlinys kiek geriau prasidėjo svečių komandai, šie išsiveržė į priekį (8:2). Netrukus dar truputį padidino skirtumą, tačiau pabaigoje "Agava" sumažino atsilikimą iki buvusių 6 taškų (14:20).

Antrajame kėlinyje šeimininkų ekipa pradėjo demonstruoti aukštesnio lygio žaidimą. Taigi jiems ne tik pavyko priartėti, bei ir persverti rezultatą. Pabaigoje ekipos dažnai pažeidinėjo taisykles ir po baudų serijos skirtumas padidėjo iki 7 taškų (37:30).

Trečiajame kėlinyje komandos žaidė rezultatyviau. Kėlinio pradžioje šeimininkai pranašumą padidino iki 11 taškų, tačiau kitoje kėlinio pusėje geriau pasirodė "Kauno Energija" ir truputį sumažino atsilikimą (63:57).

Paskutiniajame kėlinyje savo darbą toliau tęsė svečių ekipa, bei lėtai mažino atsilikimą. Įpusėjus kėliniui pastarieji persvėrė rezultatą sau teigiama linkme. Taigi paskutiniosios minutės buvo labai įtemptos, kadangi komandos žaidė taškas į tašką. Likus tik vienintelei atakai ekipas skyrė 3 taškai, tačiau po 3 netaiklių tolimų metimų. "Kauno Energija" išsaugojo pergalę savo rankose (79:82).

"Agava" ekipoje sėkmingiausiai pasirodė Marijus Dimša (10 tšk. 12 atk.kam. dvigubas dublis) Paulius Rimavičius (17 tšk. 7 atk.kam) Almantas Sutkus (12 tšk) Saulius Salmanavičius (18 tšk. 10 atk.kam. dvigubas dublis).

"Kauno Energija" ekipą į pergalę vedė Audrius Vaivada (14 tšk. 8 atk.kam) Jaunius Sarapas (18 tšk. 6 atk.kam) Rimantas Kišonas (19 tšk. 5 atk.kam)

Po rungtynių "Agava" ekipos treneris Vacys Žabas teigė: "Reikėjo geriau baudas sumesti. Truputį aštresnę gynybą naudoti reikėjo, paleidome varžovus. Varžovai įmetė gerų tritaškių, o mes nepataikėme".

"Kauno Energija" komandos strategas Saulius Burnys kalbėjo: "Šiandien vyrai, gan kovingai žaidė, kas truputėlį lėmė, kad komandinis žaidimas geriau sekėsi. Taigi mums pavyko susižaisti ir taip pat pasinaudojome, tuo kad varžovai susirinko baudų. Žodžiu tritaškiai ir komandinis žaidimas, buvo raktas į pergalę".

Įtemptose ir dramatiškose rungtynėse pergalę šventė „Kauno energija“ (2012 balandžio 18 d., trečiadienis, 22:10 val.)Snaiperiškai krepšį iš trijų taškų zonos atakavusi "Kauno Energija" palaužė KK "Snaiperius" (2012 balandžio 21 d., šeštadienis, 00:09 val.)"KTU Galera-2" palaužė "Kauno Energiją" ir žengė į "Sportturas" - Pavasario taurės 2012 turnyro ketvirtfinalį (2012 balandžio 29 d., sekmadienis, 22:03 val.)Agava pirmose pavasario taurės rungtynėse pranoko KK Snaiperiai ekipą (2012 balandžio 01 d., sekmadienis, 22:09 val.)Permainingoje kovoje "Agava" sutriuškino "Pieno žvaigždžių -Miau" ekipą (2012 balandžio 16 d., pirmadienis, 00:03 val.)"Ice"rungtynių pabaigoje palaužė "Agavą" ir pateko į ketvirtfinalį (2012 gegužės 03 d., ketvirtadienis, 01:00 val.)